Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??


nazarAudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pozwolę sobie odświeżyć temacik :) również biję się z myślami odnośnie założenia LPG do ALT-ka i mam kilka pytań do użytkowników tych silników z LPG:

1) czy po założeniu LPG wzrósł apetyt na olej? mój obecnie szamie 0.1 L na 1000km i chciałbym żeby tak zostało.

2) jak sprawują się te silniki po większych przebiegach na LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja po kupnie swojego auta jezdziłem jakies 6 mcy na pb i kontrolka pleju nie wyskoczyła dodam że nie wiedziałem wtedy o tym problemie po zagazowaniu kontrolka wyskoczyła po kilku miesiącach niestety nie powiem ci czy to od gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja po kupnie swojego auta jezdziłem jakies 6 mcy na pb i kontrolka pleju nie wyskoczyła dodam że nie wiedziałem wtedy o tym problemie po zagazowaniu kontrolka wyskoczyła po kilku miesiącach niestety nie powiem ci czy to od gazu

Przez te 6 m-cy na Pb jaki przebieg zrobiłeś? Teraz jak jeździsz na LPG to po jakim przelocie zapala się kontrolka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te 6 mcy zrobiłem 8-10 tyś a teraz nie widzę jakiegoś super wysokiego zużycia oleju wczesniej nie wiedziałem o tym oleju więc nie mam porównania przed i po LPG, zresztą teraz się zbyt nie przejmuję tym zużyciem bardziej się przejmuję klekotem po odpaleniu zimnego silnika ale to już opisałem w innym wątku poza tym silniczek pracuje miodzio na pociechę kupiłem sobie nowe oponki letnie w promocji :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...