Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ciężko odpalić,dymi


mlodysowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 3 dni borykam się z proplemem trudnego odpalenia autka z rana a jak już załapie to z 5 s niechce wejść na obroty a jak już wejdzie to kopci jak parowóz puźniej przez cały dzionek jest ok pali od pierwszego nie kopci. Spadku mocy ani ubytku oleju na bagniecie nie zauważyłem co to znowu może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam uszkodzaną uszczlkę pod głowicą. Ciecz chłodząca dostaje się do komory spalania. Jak stoi przez noc to zdąży nalecieć, cieżko odpalić a jak odpali to zakopci solidnie. W ciągu dnia jak jeżdzisz to nie zdąży nalecieć tyle co przez noc i łatwiej zapala. Nie zauważyłeś ubutku cieczy chłodzącej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odkopuje posta ale dziś udało mi się podpiąć vaga i mam taki błąd 522 czujnik temperatury cieczy chłodzącej G62. olo~666 miałeś racjędodam jeszcze że dziś rano przy zimnym silniku gdy sprawdzałem na klimatroniku pozycje 50ą czyli temp silnika miał on 26 stopni :shocked: a na termometrze 14,5 :naughty:. i takie pytanko do obeznanych w ABC gdzie jest ten czujnik i jak się do niego dostać :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik temperatury jest z tylu silnika po lewej stronie jak stoisz przodem do auta,musisz zdjac rure dolotu powietrza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83d6f7009b029d8b.html

nr 3 na zdjęciu, najlepiej weź czujnik ze sobą do sklepu i próbój kupic z tym samym numerem

czujnik temperatury jest z tylu silnika po lewej stronie jak stoisz przodem do auta,musisz zdjac rure dolotu powietrza!

z tej strony jest czujnik temp do zegarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a kto ci tak powiedzial ze tylo od zegarow?,umnie jest czujnik z 4 przewodami tylko jeden i od ecu i od zegarow,2 czujniki sa chyba w 2.8 tak jak na zdjeciu,czujnik jest wlozony w metalowa rure pzypiety zabezpieczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez zobacz czy masz dwa czy jeden z tylu silnika,jak masz jeden to OK-wymien go,jak masz dwa to wez odlacz jeden i drugi i zobacz czy wskazowka spadnie na liczniku,wymien ten co nie jest od licznika tylko od ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...