Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

czy moze ktos moze mi podac jakis link albo przeslac na meila jakis opis komputera co jest do czego, oznaczenia poszczegolnych wyswietlen tak ogolnie instrukcje obslugi oczywiscie po polsku , bo mam po niemiecku ale jeszcze sie nie nauczylem

a i jeszcze jeden problem jak odlaczylem akumulator to szyba przy kierowcy tak jakby stracila pamiec tzn nie opuszcza sie automatycznie ani nie podnosi czy jest jakas procedura programowania

pozdrawiam lukasz

lukas23:Kolego przywitaj sie pierwsze ladnie w newbie i pózniej w kazdym poscie juz nie bedziesz musial tego robić :wink:

Opublikowano
jakis opis komputera co jest do czego, oznaczenia poszczegolnych wyswietlen tak ogolnie instrukcje obslugi oczywiscie po polsku , bo mam po niemiecku ale jeszcze sie nie nauczylem

rozumiem ze chodzi Ci o FIS...oczywiscie no problem instrukcji nie bede tlumaczyl, ale na spokojnie jutro ospisze co jest co

i tak jak napisal kolega lukas23 najpierw trzeba sie ladnie przywitac w dziale newbie :!:

Opublikowano

to juz sie nie musze produkowac??

Opublikowano
a i jeszcze jeden problem jak odlaczylem akumulator to szyba przy kierowcy tak jakby stracila pamiec tzn nie opuszcza sie automatycznie ani nie podnosi czy jest jakas procedura programowania

Po kilku otwarciach i zamknieciach powinna zaczac dzialac normalnie. :mrgreen:

Opublikowano

wlasciwie to takie rzeczy trzeba przyklejac bo duzo ludzi sie pyta o intrukcje po polsku

Opublikowano

ksiazka juz byla na forum ale dzieki

Opublikowano
a czy moze ktos mi powiedziec jak to sciagnac

Klikasz na link, i na gorze masz wpisac literki do potwierdzenia, naciskasz DOWNLOAD i idzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

a tylko ktory link bo nie moge sie doszukac - sory za klopot ale naprawde nie moge sie polapac

Opublikowano
  • Autor

ok ale jak wejde na stronke to nie ma bezposrednio zeby sciagnac co tam musze zrobic zeby poszlo

Opublikowano

masz na dole 2 opcje premium i free

naciskasz free musisz odczekac pewnien czas ok minuty pozniej pojawia sie okienko gdzie muszisz przepisac kod...wpisujesz go wciskasz download i jest ok

Opublikowano
  • Autor

widac ze chyba u mnie sie nie da jak wybiore free to przechodzi do nastepnej strony i moge ewentualnie wrzucic jakis plik a okno do jakiegos hasla nie wyskakuje i jeszcze tylko jakie haslo mialbym wpisac

Opublikowano

zjedz strona na dol i bedzie

haslo pojawi sie na srodku takimi dziwnymi kolorowymi literkami (3 znaki)

Opublikowano

jak sie niedo prubuj kilka razy czasami jest czas limit np.86 min to prubuj dali!

Opublikowano

ehh sam sie czlowiek kiedys uczyl... no pronlem

Opublikowano
a i jeszcze jeden problem jak odlaczylem akumulator to szyba przy kierowcy tak jakby stracila pamiec tzn nie opuszcza sie automatycznie ani nie podnosi czy jest jakas procedura programowania

Po kilku otwarciach i zamknieciach powinna zaczac dzialac normalnie. :mrgreen:

Oczywiście, że jest procedura programowania.

Przy zamkniętych szybkach przytrzymujesz oba przyciski do zamykania w pozycji "zamknij" przez kilka sekund i już po programowaniu. Po włączeniu ponownym zapłonu już powinny działać jak dawniej. :twisted:

Dodam, że musi być zapłon włączony, żeby zasilanie przełączników było.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.