Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Usługa blacharsko-lakiernicza w Świnoujściu - szukam


bigfoot

Rekomendowane odpowiedzi

Mam male wgniecenie w blotniku - szczegoly na fotografiach ponizej. Za niecaly miesiac bede odpoczywal na wakacjach w Swinoujsciu - pomyslelem, ze w miedzyczasie dobrze byloby wyklepac i pomalowac blotnik. Prosze o wycene i kontakt warsztatu z okolic Swinoujscia.

BF

jXpo0.jpg

IdRXi.jpg

jXrT9.jpg

Rcfq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi za coś podobnego (tyle że w B5) 300zł policzył, a o warsztat zapytaj kogoś z zachodniopomorskiego może na wątku spotowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 - 300zł malowanie z klepnięciem :wink4: u mnie w Lesznie zabrali by za to nawet 200 - 250zł bo wystarczy ściagnąć nadkole i jest ładne dojscie zeby wyklepać błotnik a pomalowanie to juz pikuś bo rozkręcania z dużo nie ma, tylko lampa i wysunięcie zderzaka jakieś 2 cm do przodu.

Lakiernicy kochaja takie robótki bo to szybki a przede wszystkim łatwy pieniądz jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 - 300zł malowanie z klepnięciem :wink4: u mnie w Lesznie zabrali by za to nawet 200 - 250zł bo wystarczy ściagnąć nadkole i jest ładne dojscie zeby wyklepać błotnik a pomalowanie to juz pikuś bo rozkręcania z dużo nie ma, tylko lampa i wysunięcie zderzaka jakieś 2 cm do przodu.

Lakiernicy kochaja takie robótki bo to szybki a przede wszystkim łatwy pieniądz jest :wink4:

:polew:

co racja to racja...wiecej niz 300zl nie zaplacisz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek jest blacharzem/lakiernikiem, ma warsztat w Świnoujściu, jeśli jesteś zainteresowany to Ci mogę podać numer telefonu, robi w tym fachu już dobre parenaście lat no i nie słyszałem, żeby było coś nie tak, a poza tym to będę w Ściu około 20 lipca autem i cały face lifting robię z nim, wszystkie części mi maluje, przygotowuje więc jak będziesz w okolicy to możemy się spotkać pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...