Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko cutting 75 mm, nie robiłem finish padem bo nie było sensu, to miejsce jest pod plastikową osłoną, chciałem się bezpiecznie pobawić przy wyższych obrotach, co do UC to uważam go za mega zajefajny cutter, po tym IPA i wosk i show shine

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe jakby tak przelecieć UC i cuttingiem jakiś element czy byłyby hologramy pod halogenem:whistling:

Opublikowano

tutaj przed i po, cutting pad + UC, obroty max 3ka i lekki docisk

9e8392b31d7a8772.jpg

06b27644ef442c56.jpg

bc85824633c79d9f.jpg

nie ma hologramów jeżeli zrobisz po tym fibrą i IPA, nauczyłem się tego na własnym błędzie po pierwszym użyciu Makity, po UC nałożyłem wosk DoDo i nie mogłem na to patrzeć, teraz już nie robię takich błędów

Opublikowano

Czy jest jakaś znaczna różnica między paint cleanerem a ultimate compound? Czy po UC zastąpił cleanera?

Czy można używać Polisha z cutting padem? Czy lepiej ręką? Czym nakładać?

Opublikowano

cleaner jest delikatny a UC bardziej agresywny, to 2 różne produkty

cutting pad jest bardziej twardy a finishing miękki

Opublikowano

ahh pomyliło mi się, chodziło o to czy polish nakładać finishing padem czy ręką? Czego używać jak ręką?

Opublikowano

ogólnie polishing miękkim aplikatorem ręcznie albo finishing padem np. maszyną DualAction

Opublikowano

moje pierwsze w życiu fifty-fifty:kox::decayed:

dscn0093h.jpg

Opublikowano
moje pierwsze w życiu fifty-fifty:kox::decayed:

http://img100.imageshack.us/img100/8617/dscn0093h.jpg

ten pierwszy raz jest zawsze ciekawy:naughty:, efekt fajny:kox:

Opublikowano

aparat daje doopy i w sumie niewiele widać, na żywo jakoś lepiej to wyglądało:decayed:

Opublikowano

widać michał różnicę :wink:

moje pierwsze 50/50 robione ręcznie bez wiedzy i doświadczenia

obraz467u.jpg

Opublikowano

uuuu no ale widzę że miałeś większe pole do popisu niż ja:decayed:

jak można doprowadzić lakier do takiego stanu:facepalm:

Opublikowano
uuuu no ale widzę że miałeś większe pole do popisu niż ja:decayed:

jak można doprowadzić lakier do takiego stanu:facepalm:

wujek myje auto tylko jak jest bardzo brudne:grin:, jak zobaczył te 50/50 chciał tylko wiedzieć czym to posmarowałem (muszę zrobić mu korektę całego auta to się zdziwi co ma za auto:decayed:),

z ciekawostek to ten merc jest z 84 roku i ma ori przebieg poniżej 200 tys km:kox:

Opublikowano

Kolego można wiedzieć jakim produktem tak go odpicowałeś :naughty:

Opublikowano
Kolego można wiedzieć jakim produktem tak go odpicowałeś :naughty:

to i tak Ci nic nie da bo lakier w tym mercedesie był sporo miększy od tego co jest w Vag-ach (produkt to Megs UC na tri kolorze)

Opublikowano
Kolego można wiedzieć jakim produktem tak go odpicowałeś :naughty:

to i tak Ci nic nie da bo lakier w tym mercedesie był sporo miększy od tego co jest w Vag-ach (produkt to Megs UC na tri kolorze)

To czym w takim razie da się ten Vag-owski lakier odnowić :eusathink:

Opublikowano
Kolego można wiedzieć jakim produktem tak go odpicowałeś :naughty:

to i tak Ci nic nie da bo lakier w tym mercedesie był sporo miększy od tego co jest w Vag-ach (produkt to Megs UC na tri kolorze)

To czym w takim razie da się ten Vag-owski lakier odnowić :eusathink:

no i tu jest cała sprawa w kosztach i wysiłku jaki włożysz, można zrobić to ręcznie za nie wielkie $ i osiągniesz około 50% korekty, albo maszynowo i osiągniesz 80-90% jak się wprawisz:wink:

Opublikowano

No właśnie tu masz rację, w sumie to chciałbym narazie spróbować na własną rękę doprowadzić trochę lakierek do kultury, chodzi mi o jakieś produkty które trochę przeczyszczą lakier i usuną drobne ryski z lakieru muszę jeszcze załatwić jakiś dobry wosk bo obecnie nie mam, oprócz mycia w szamponie marki Sonax z niby woskiem :eusathink:

Opublikowano

jak chcesz odświerzyć lakier to kup megsowe uc i wypracuj go na tricolorze [german] póżniej fajnie było by dać cleaner - może dodo lime prime, i na to wosk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.