Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:audi:

d8278de4317e9f34m.jpg c055dff77a8aceb4m.jpg 1b5ffcfeea25f129m.jpg

750d394f7d1c60cem.jpg 810335fccedb83b4m.jpg#

Tak wyglada moja fura.

-Skora

-Tempomat

-Climatronik

-Elektryczne szyby p.

-Podgrzewane spryskiwacze

-Komputer

-SRS

-Zawieszenie sportowe (orginal)

-No i te 193km

70b0dcf23cf1e035m.jpg

Tak wygladaj nowe lampki co prawda SONAR ale nie jest tak zle lepsze od starych.

W przyszlosci chce zamontowac navi RNS-e

:audi: :th:

Opublikowano

:drool:

Piękna B5... Kolor skóry + ciemne drewno... ehhh... marzenie. Jest super, nic nie zmieniaj. Może lampki na przód ori Valeo, ale nie są konieczne, bo i bez tego fura wygląda przekozacko. Gratuluję pięknej :a4fan: !!

Opublikowano

Ładniutka ta twoja :a4fan: skórka ma ciekawy kolorek gratuluje udanego zakupu :oklaski: :hi:

Opublikowano

W takim wydaniu nawet pseudo drewno mi sie podoba.. :thumbup: pieknie wnetrze! :przebiegly:

Opublikowano

Fajny sedanik, te lampy mógłbyś sobie zmienić na valeo ;), radyjko mi sie jednak nie podoba, jakos nie bardzo pasuje, reszta jak najbardziej OK :th: :a4fan:

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Do zmiany kierunki w błotnikach, lekka gleba :th:

Opublikowano

Bardzo fajna :th:

Opublikowano

silnik i kolor auta :th: skóry w tej barwie mi nie leżą

Opublikowano

szkoda tylko ze zagazowana... taki fajny silnik tak niszczyc :( Ogolnie milusia niunka.

ps. za te fotele bylbym sklonny oddac nerke :D Kozaki maksymalne !!

Opublikowano

Ale wypas :D Podoba mi se to wnetrze! Ogolnie autko fajne ;)

Opublikowano

:audi::thumbup:

gratki

Opublikowano

piekne wnetrze, chetnie bym sie do tych foteli przytulil :naughty: zapitala pewnie tez niezle, szkoda tylko, ze nie ma :quattro:

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan:, nic jej nie brakuje z wyposarzenia, a ten środeczek ... mmmm. fotele :drool:.

No i motor 193km pięknie :oklaski:

Opublikowano

fajny środek i niezły silniczek :thumbup:

Opublikowano
:) wnętrze suuuuper,ta skóra drewno :) tak jak umnie :) graty
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Lampki po ciemku wyglądają fajnie.

Będziesz coś jeszcze zmieniał?

Opublikowano
  • Autor

Mysle o navi RNS-e. Szukam listew bo moje sie rozchodza i male zaprawki bo jest troche poobijana a potem zobaczymy.

Opublikowano

Filutek listew szukaj w ASO - sa tansze niz na allegto (temat juz byl poruszany kilkakrotnie)

Co do lampek to i tak wole ori II lift.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak bym tych lamp niezamowil przed zalogowaniem sie w klubie to bym napewno mial dzisiaj ori, ale itak sa lepsze od starych bo mialem zniszczone. A co do list to mom znajomego co wozi towar do salonow :audi: musze popytac ile itd.

Opublikowano

ah ile ja bym dal zeby miec takie foteliki .... najlepsze jakie moga byc ;P no oczywiscie poza recaro ( co byly w rs6 i s3 np )

ogolnie piekna seria

Jesli bedziesz chcial sprzedac fotelaski to daj znac ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.