Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AudiMatik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przedstawiam państwu mój nabytek Audi A4 1.9TDI 110 km. AFN 05.05.1996r.

W skład wyposażenia wchodzi:

-skórzana tapicerka,

-klimatronik,

-2x poduszki powietrzne,

-ABS,

-2x elektryczne szyby,

-Hak (odpinany),

-immobiliser,

-podłokietnik x2

bxArS.jpg

Pk3pS.jpg

3WqRr.jpg

rdzN9.jpg

3WDk9.jpg

reu9r.jpg

I tak o to moj nabytek wygląda

Planowane zmiany jeszcze to:

-Alufelgi 15 bądz 16

-Lampy soczewkowe przód + ksenony

-Lampy diodowe tył

-Kierownica trójramienna

Opublikowano

- Alufelgi minimum 16 :)

- Lampy diodowe :thumbdown:

- Kiera trójramienna :good:

Ładne auto, proponuje zrobić polerkę albo woski i będzie malina :)

Opublikowano
  • Autor

A jakie lampy na tył polecarz

Opublikowano

Witam.

Przedstawiam państwu mój nabytek Audi A4 1.9TDI 110 km. AFN 05.05.1996r.

W skład wyposażenia wchodzi:

-skórzana tapicerka,

-klimatronik,

-2x poduszki powietrzne,

-ABS,

-2x elektryczne szyby,

-Hak (odpinany),

-immobiliser,

-podłokietnik x2

bxArS.jpg

Pk3pS.jpg

3WqRr.jpg

rdzN9.jpg

3WDk9.jpg

reu9r.jpg

I tak o to moj nabytek wygląda

Planowane zmiany jeszcze to:

-Alufelgi 15 bądz 16

-Lampy soczewkowe przód + ksenony

-Lampy diodowe tył

-Kierownica trójramienna

fajne dywaniki :decayed:

Opublikowano

Zwykłe poliftowe ew. depo przyciemnione :)

Opublikowano

fajna furmanka a co do polerki to kup TEMPO i sam wypoleruj bedzie sie swiecil:)

mi sie nie podoba kolor siedzen ...a ogolnie fajniutki :hi:

Opublikowano

fajna furmanka a co do polerki to kup TEMPO i sam wypoleruj bedzie sie swiecil:)

mi sie nie podoba kolor siedzen

A mi sie podoba orginalne wnetrze ma :naughty: Bez awaryjnej jazdy oby autko ci dlugo sluzylo :good:

Opublikowano

fajny srodeczek w autko z tylu polift depo ori i felga 17

Opublikowano
  • Autor

Co do dywaników sam je wycinałem pod kształt oryginalnych z dywanu a tak pod kolor skory :decayed:

Opublikowano

fajna furmanka a co do polerki to kup TEMPO i sam wypoleruj bedzie sie swiecil:)

mi sie nie podoba kolor siedzen ...a ogolnie fajniutki :hi:

Jaką pastą tempo :wallbash:

Kup porządny wosk, nałóż i wypoleruj. Będzie dobrze.

Nie ma ładnych ledów do avanta, oryginalne po drugim lifcie są najładniejsze.

Opublikowano

szalona skóra nie dałbym rady na dłuższą mete-brawo za odwagę :good:

Opublikowano
  • Autor

Co do skóry. Jadąc kuzyna szóstką w czarnej skórze czy ósemką w upalne dni odczowam ze przy czarnej czlowiek mocno sie poci a u mnie nic

Opublikowano

najważniejsze żebyś TY był zadowolony :good:

Opublikowano
  • Autor

I jak na razie jestem OBY tak dalej :good:

Opublikowano

fajna furmanka a co do polerki to kup TEMPO i sam wypoleruj bedzie sie swiecil:)

mi sie nie podoba kolor siedzen ...a ogolnie fajniutki :hi:

Jaką pastą tempo :wallbash:

Kup porządny wosk, nałóż i wypoleruj. Będzie dobrze.

Nie ma ładnych ledów do avanta, oryginalne po drugim lifcie są najładniejsze.

ale tempo tez daje rade moim zdaniem

Opublikowano

Skórę w środku masz :kox: Szkoda że jeszcze tapicerki nie masz w tym samym kolorze w tedy jest miazga tak jak tu

QMhm0.jpgcMsNS.jpg

Rób to co ci doradzają chłopaki i będzie :good:

Opublikowano

fajna furmanka a co do polerki to kup TEMPO i sam wypoleruj bedzie sie swiecil:)

mi sie nie podoba kolor siedzen ...a ogolnie fajniutki :hi:

Jaką pastą tempo :wallbash:

Kup porządny wosk, nałóż i wypoleruj. Będzie dobrze.

Nie ma ładnych ledów do avanta, oryginalne po drugim lifcie są najładniejsze.

ale tempo tez daje rade moim zdaniem

Lepiej parę razy w roku woskować auto niż przesadzać z polerką pastą tempo, szczególnie jeśli nie ma się rys na lakierze.

Opublikowano

nie no pasta tempo to raz na jakis czas sie uzywa a na rysy to ona nie jest az taka swietna :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Skórę w środku masz :kox: Szkoda że jeszcze tapicerki nie masz w tym samym kolorze w tedy jest miazga tak jak tu

QMhm0.jpgcMsNS.jpg

Rób to co ci doradzają chłopaki i będzie :good:

Ładnie Ładnie cos sie pomysli na podobny wygląd

Opublikowano

pasta tempo daje bardzo krótkotrwały efekt. woskowanko napewno efekt da lepszy :good:

co do auta:

zawsze podobał mi się ten kolorek :good:

felgi zakładaj minimum 17"

przód lampki zespolone + xenon + spryski :kox:

tył po II lifcie - żadne diody czy przyciemniane.

mikacze w błotnik dymione

kiera jak najbardziej

i zmieniłbym te plastikowe rączki, na nowe albo czarne :wink4:

i oczywiście dywaniki :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.