Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem


_siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

oni pogłupieli kiedys słyszałem ze dla przykladu golf 4 z jakims tam silnikiem nie pamietam juz kosztuje 60,000 a jakby tego samego złozyc z czesci zakupionych w aso to ten sam woz kosztował by 350,000 :lol: swiry!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie jedyne miejsce gdzie cos takiego kupisz to ASO ... rzadko spotyka sie zamienniki do takiego typu czesci ..... ;-( ...

P.S 90 zł ... to nie jest jeszcze jakis powod do rozpaczy ... ;-) ... ciesz sie ze nie 290 ....

P.S 2 przewody gumowe ukladu dolotowego turbo zawsze byly w cenie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. ze Skody bym taka część nie podpasowała - może taniej.

moze byc cizko ... w Skodzie silniki TDI sa poprzecznie ,a w Audi wzdłużnie wiec jest mozliwosc ze nie bedzie pasowac ... ale zawsze mozna sie zapytac ..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem cos zaradzić bo sie nie dało jechać a jutro czeka mnie wyprawa na działkę po moje kobiety. Zajechałem do pierwszego lepszego motoryzacyjnego, kupiłem kawałek rury gumowej, wzmacnianej, zapłaciłem 7 zł, załozyłem i fura od razu dostała skrzydeł (wczesniej był muł okropny i gwizdało jak z lokomotywy). Moze i druciarsko to wygląda ale na razie musi tak być, bo w ASO i tak trzeba czekać. A jeździć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem cos zaradzić bo sie nie dało jechać a jutro czeka mnie wyprawa na działkę po moje kobiety. Zajechałem do pierwszego lepszego motoryzacyjnego, kupiłem kawałek rury gumowej, wzmacnianej, zapłaciłem 7 zł, załozyłem i fura od razu dostała skrzydeł (wczesniej był muł okropny i gwizdało jak z lokomotywy). Moze i druciarsko to wygląda ale na razie musi tak być, bo w ASO i tak trzeba czekać. A jeździć trzeba.

jak to moja kobita mowi "zobione na gumke recepturke" .... :twisted:

ale trzeba wyjac ze skarpety 90 zeta i zrobic furaka jak nalezy ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tego przewodu gdzieś na szrotach. To są węże ciśnieniowe i zawsze będą w cenie.

PS: ja ostatnio kupiłem wąż od intercoolera do przepustnicy za 30 PLN :razz: W serwisie taki kosztuje x20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania:

a) kupiejszw ASO - demontujesz i montujesz i cieszysz sie oryginałem (jak masz znajomości będzie kosztowała 80zł)

B) popytajw Skodzie będzie minimalnie taniej może

c) znajadz na allegro użytkowinków co sprzedają oryginalne części, często pracują w ASO lub są z nimi blisko powiązani

d) w zwykłym dobrym sklepie choć w to wątpie - nie koniecznie do tego auta ale w sklepie z częściami do Polskich aut może by trafił za bezcen coś podobnego

e) na szrocie - objechanie kilku może spowodować że koszty będe porównywalne jak w ASO

f) inne sklepy: dla roliników AGROMA czy jakoś tak, lub z armaturą ciśnieniową - może przypasuje może nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, kilka postów wyzej napisałem, ze już sobei poradziłem. Dzięki za pomoc.

pamietaj ze chec pomocy na forum nie zna konca ... :P

P.S jako ze sam zainteresowany stwierdzil ze sobie poradzil, wiec uwazam temat za zakonczony i zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...