Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klocki hamulcowe przód starte pod kątem ostrym


Lukasch44

Rekomendowane odpowiedzi

Auto mam od ok tygodnia zmiana z Hondy:). Szukam i zastanawiam się czy wymieniać i co jest przyczyną tego że klocki zewnętrzne przód starte są pod kątem a nie równomiernie. Hamulce po przeglądzie w stacji diagnostycznej hamują ok. Tak z ciekawości zaglądnąłem na zaciski i teraz nie daje mi to spokoju a jeszcze nie wiem co zobaczę zaglądając od środka:/. Po naciśnięciu hamulca klocki układają się do tarczy a tarcza bez zastrzeżeń równiutko zebrana. Może ktoś doradzi bo na forum Hondy już mi nie pomogą :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzi bo na forum Hondy już mi nie pomogą :P.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dawaj foto coś poradzimy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzi bo na forum Hondy już mi nie pomogą :P.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dawaj foto coś poradzimy....

chyba się nie doczekasz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna wasza rozczochrana :cool1: urlopuję się teraz i różnie to bywa z czasem i dostępnością neta na plaży :cool1: Jak tylko będzie chwila by ściągnąć koło to zapodam foto[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 15:24_________________________________________________

ndOxi.jpg

tu jest fotka

mam nadzieję,że widać o co kaman :confused4:

czekam na pomysły co do przyczyny, może ktoś miał podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz ok - ten klocek tak wyglada, jest taki przyciety z boku. U mnie wyglada to identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby czemu ok? Nigdy nie spotkałem się z takim ścinaniem które byłoby "zdrowe". A nie wina prowadnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w jak najlepszym porządku - sam się ostatnio na to nabrałem. Wygląda na to że tarcze i klocki niedawno wymieniane miałeś...

Nowe oryginalne klocki wyglądają tak:

nWUA0.jpg

E0SQr.jpg

Wszystkie dobrej jakości klocki są wykonane w podobny sposób tzn powierzchnia robocza (przylegania do tarczy) jest wykonana w formie trapezu - gdybym to wiedział miesiąc temu to bym klocków do oględzin wyciagac nie musiał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w jak najlepszym porządku - sam się ostatnio na to nabrałem. Wygląda na to że tarcze i klocki niedawno wymieniane miałeś...

Nowe oryginalne klocki wyglądają tak:

nWUA0.jpg

E0SQr.jpg

Wszystkie dobrej jakości klocki są wykonane w podobny sposób tzn powierzchnia robocza (przylegania do tarczy) jest wykonana w formie trapezu - gdybym to wiedział miesiąc temu to bym klocków do oględzin wyciagac nie musiał :good:

kolega ma rację to norma :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dzięki Panowie za pomoc :) kamień z serca można spokojnie wracać z urlopu :)

człowiek uczy się całe życie a potem zmienia auto i uczy się od nowa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym rzecz, to wybaczcie moją czepliwość. Mój post dotyczył z zamysłu całego klocka startego w taki sposób :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym rzecz, to wybaczcie moją czepliwość. Mój post dotyczył z zamysłu całego klocka startego w taki sposób :gwizdanie:

dawaj fote sprawdzimy jaki "diabeł" tam siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...