Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Brak klimatyzacji - na konsoli żadnych problemów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie

piszę w imieniu mojego ojczulka, który jest poza granicami kraju i nie może we własnym imieniu Was Koledzy zapytać o kilka kwestii związanych z klimatyzacją...

otóż zauważył w ubiegłym tygodniu że:

1. nie działa klima. Ustawienie na LO daje tylko powiem powietrza identycznego jak to na zewnątrz, inne ustawienia także bez zmian...

2. na wyświetlaczu nie występują żadne problemy, i AUTO i ECON działają, klimatronic nie przechodzi w żadne tryby awaryjne typu ECO...

3. Zauważył że po włączeniu kilmy nie kręci się wentylator klimatyzacji - czy jego awaria spowodowała by pojawienie się na wyświetlaczu napisu ECON albo jakiegoś innego?

4. nawet w trakcie jazdy temp. z nawiewu nie spada poniżej tej na zewnątrz, przynajmniej tak się wydaje tacie, w Holandii obecnie są wysokie temperatury...

5. czy tak jak w B5 tak też w B6 pod kolumną kierowniczą występują bezpieczniki od wentylatora klimatyzacji?

czytałem na forum o klimatyzacji wiele, dlatego zapytanie dotyczy konkretnych kwestii :)

pozdrawiam i dziękuję za pomoc

ps. Koledzy, napiszcie mi tylko proszę o tych bezpiecznikach... czy tak jak w B5 występują pod kolumna kierowniczą ??

i czy przy uszkodzonym wentylatorze klimatronic przechodzi w tryb ECON?

dzięki wielkie i pozdrawiam :>

Opublikowano

Dokładnie mam to samo i też jestem w Holandii i się gotuje we własnym samochodzie.

Prosimy o porady, bo opisałem swój temat dzisiaj i też jeszcze żadnej odpowiedzi nie otrzymałem (pewnie się wszyscy grillują).

Pozdrawiam

Opublikowano

ja bym sprawdził czy to nie sprzęgło zrywne w sprężarce

Opublikowano

Podpinam się nadal pod temat.

Też wyczytałem o takiej możliwości.

Sprawdziłem to w taki sposób szybki (gdzieś wyczytałem) bez zdejmowania dolnej osłony silnika bo nie mam dostępu do kanału:

wsadziłem rękę i zakręciłem tym sprzęgłem samozrywalnym i niby jak się lekko kręci to jest zerwane i u mnie właśnie tak jest, jednym palcem wystarczy zakręcić delikatnie.

Czy gdyby było sprzęgło dobre to by się ciężej kręciło czy wcale bym nie zakręcił ??

Może jutro podniosę samochód i spróbuje na leżąco się tam dostać od spodu i zobaczyć czy są jakieś wióry z gumy od tego sprzęgła.

Dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.