Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Czy to możliwe że nie strace gwarancji???


wozniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Gwarancja fabryczna na moje auto się skończyła, jednak mam wykupioną dodatkową rozszerzoną gwarancje na 3 lata. teraz stanąłem przed problemem wymiany hamulców. Zadzwoniłem do serwisu i o dziwo powiedzieli m, że hamulce mogę wymienić w własnym zakresie bez utraty gwarancji. Muszę tylko pilnować przeglądów.

Czy to możliwe??

Pozdrawiam,

wozniaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj w warunkach przedłużonej gwarancji co jest objęte gwarancją, to są części eksploatacyjne jak filtry itp. Ale moim zdaniem wszystkie naprawy w czasie gwarancji muszą być przeprowadzane w ASO. I tak jak pisze kolega andy_sky niech ci to napiszą na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądów nie musisz robić w ASO wystarczy że firma która robi ci przegląd robiła te same czynności co serwis. Wiadomo jednak że jak coś się stanie to potem w taki przypadku ciężko o naprawę gwarancyjną. Mój kolega nie jeździł do serwisu tylko do BOSCHA taniej i lepiej wykonane przeglądy. Coś było nie halo z autem i pojechał do ASO na gwarancję i nie chcieli mu uznać spawa skończyła się w sądzie i wygrał bez najmniejszego problemu. Co do hamulców to są materiały eksploatacyjne i możesz je wymienić we własnym zakresie bo i tak nie są objęte gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszcie glupot

tarcze I klocki nie podlegaja gwarancji

I tym samym nie straci sie jej w przypadku wymiany

czesto zmieniam w gwarancyjnych autach tarcze, bebny, klocki I szczeki I jeszcze nikt nie stracil z tego powodu gwarnacji na auto, zreszta jak auto troche pojezdzi to trudno odrozmic ori czesci od aftermarketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...