Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

********

wyedytowałem posta bo nie mam ochoty na kolejne przepychanki słowne....

Zle mnie odebraleś, ja tez reki nie przylozylem wtedy do tego, dlatego proponuje sie tu wyjscia "gotowe" a mimo to jest nadal opór.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany dalej mi chodzi o zimę ,tylko i wyłącznie-to była propozycja luźna do pirzemyślenia ,obgadania nie do waśni :!:

Nie do waśni :!:

Opublikowano

Ale macie problem :rolleyes:

Następnego spota robimy tam gdzie Arek ostatnio pisał ( koło BP ) , a w zimne dni możemy przecież spróbować spotować pod basenem "RUDA" , w zimowe miesiące na pewno będzie tam sporo miejsca ( poza tym wiem , że fani innych marek też tam mają spoty ) dodatkowo będzie można podejść do Carrefour'a ogrzać się , usiąść i zjeść/napić się czegoś ciepłego ... następną opcją mógłby być parking naprzeciw targu , w sobotę/niedzielę w godzinach wieczornych jest tam sporo miejsca ( i to już bezpłatnie ) a stąd b.blisko do PLAZ'Y i FOCUS'A ... :cool1:

Nara :hi:

Opublikowano

Arturze znalazles cos dla mnie czy nie bylo dzis mozliwosci?

Opublikowano

Daniel ja tam byłem dziś dopiero wieczorem :embarrassed: ,nie miałem furki bo kumpel siedział po godzinach w racy i dopiero wieczorem (20) pojechałęm po części ,które mi GRYFI załatwił.

Jak jutro będę miał autko o normalnej godzinie to podjadę i poszukam poduchy do Twojego .

Opublikowano

Jakbys byl przy okazji, tam nie ma cisnienia :) Choc jak tak chodze kolo niej , to glaszcze po dachu :kox: Masakra, jak bez reki...

Opublikowano

wiem o czym piszesz tyle,że ja mojej nie widzę :wink4:

Opublikowano

Jak widze taka pognieciona i zmieniona to az ;(

Opublikowano

spoko będzie jak new :wink4::good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Po szychcie.

Opublikowano

:hi:

Po szychcie.

Uuu po nocce, to kładź się spać :)

Opublikowano

:hi: :hi:

:shocked: zescie spamowali przez te pare dni :tongue4:

teraz go :read: przy :kawa:

Opublikowano

Tarcze żeś przełozył :) ?

Opublikowano

nie jeszcze nie a masz jakas manetke :embarrassed::naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:10_________________________________________________na tyle co mam czasu to nie widze zadnej manetki :wallbash:

Opublikowano

:hi:

jakiej manetki szukasz ?

Opublikowano

fisa do b5 polifta :)

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:23_________________________________________________avanta czyli do mojego :)

Opublikowano

Manetki sa ale za kosmiczne pieniadze, trza czekac az sie cos trafi po taniu.

Opublikowano

no dokladnie...a mi az tak spieszno nie ma ale wiesz lepiej by bylo jakby juz bylo :naughty: a tarcze jak bedzie manetka to przeloze, bo codzien to mam przed oczami to wiesz musi to jaos wygladac :tongue4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:29_________________________________________________no coz musze juz sie zbierac do roboty :confused4:

3mcie sie :hi:

Opublikowano

jakiej manetki szukasz :gwizdanie: ,pod tempomat ,pod fis ...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.