Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto już oddałem :gwizdanie:

jutro będę wiedział co tam jest :wink4:

nie spamuj tylko pisz czy byś jechał :tongue4:

trzabyło pryndzy pisac teraz som doma siedza i se wyrwać za bardzo nie umia :( o kiere ognisko ?

pierwszy post :wink4: ,a Ty tam pierwszy raz pojedziesz ,że skleroza Ci wycina takie ważne info :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94687.new;topicseen#new :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty nie rozpoznajesz motocykla od skutera :?: Do okulisty! :decayed:

Opublikowano

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurna ja mam niektóre stronki poblokowane w pracy :confused4:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurna ja mam niektóre stronki poblokowane w pracy :confused4:

trzabyło na redtube i youjizz niewchodzić :tongue4:
Opublikowano

Arturoo znodles cos tam dla mnie?

Opublikowano

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurna ja mam niektóre stronki poblokowane w pracy :confused4:

trzabyło na redtube i youjizz niewchodzić :tongue4:

bo jo to Ty :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty nie rozpoznajesz motocykla od skutera :?: Do okulisty! :decayed:

Skuter może ni ale Ciebie poznołech :D :D :D

Opublikowano

Arturoo znodles cos tam dla mnie?

Danielu lipa z czasem była u mnie dziś ale jutro też będę na dłużej to poszukam[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 15:21_________________________________________________

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty nie rozpoznajesz motocykla od skutera :?: Do okulisty! :decayed:

Skuter może ni ale Ciebie poznołech :D :D :D

muszę to zobaczyć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

K*rwa Wiesiek wiela żeś mioł w d*pie wlote jak ten filmik o hondzie kręciłeś ....

Patologiczna piosenka o skuterach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurna ja mam niektóre stronki poblokowane w pracy :confused4:

trzabyło na redtube i youjizz niewchodzić :tongue4:

bo jo to Ty :gwizdanie: :decayed:

cos trza robić dyć :P:naughty:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

babę se znajdź :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 15:41_________________________________________________a ręce se ćwicz w inny sposób :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 15:44_________________________________________________ :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 15:44_________________________________________________ ! ! !

Pisze się ktoś na wyjazd dziś do Nałęża na spota bielskiego :mysli:

! ! !

Opublikowano

ja niet niedom rady a bych cos dzisio wypił :gwizdanie:

Opublikowano

ja dam Ci jeszcze znać :good:

spoko to uwijaj się :wink4: z lampką [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:11_________________________________________________

ja niet niedom rady a bych cos dzisio wypił :gwizdanie:

Ty jeszcze za te swoje C5 nie postawiłeś :gwizdanie:

nie żebym wypominał :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja dam Ci jeszcze znać :good:

spoko to uwijaj się :wink4: z lampką [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:11_________________________________________________

ja niet niedom rady a bych cos dzisio wypił :gwizdanie:

Ty jeszcze za te swoje C5 nie postawiłeś :gwizdanie:

nie żebym wypominał :gwizdanie: :decayed:

noo dokładnie i teraz niechce jeździć :P
Opublikowano

! ! !

Pisze się ktoś na wyjazd dziś do Nałęża na spota bielskiego :mysli:

Ja nie mam czasu dziś :kwasny:

Opublikowano

I zaś cisza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to co ja kurna w tym aucie mam robić jak jadę do roboty :mysli:

zdrzemnij się :cool1:

Opublikowano

:hi:

to co ja kurna w tym aucie mam robić jak jadę do roboty :mysli:

zdrzemnij się :cool1:

No właśnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jak tam krojc :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.