Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

przejechałbyś takie kilometry by H4mm3R'a zobaczyć i se znim pogadać :cool1:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:30_________________________________________________widzisz ,a on jedzie

Jasne :good:

Ale żeby coś zjeść to nie, szukał bym bliżej :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie ,czyli zupełnie inaczej niż my ,

my jedziemy się spotkać,a przy okazji coś na ruszt wrzucić,

nieraz jest tak ,że jedziemy po pracy albo tuż przed ,H4mm3R nieraz po całym dniu spędzonym na uczelni więc się nie dziw ,że później byśmy coś wpieprzyli

Opublikowano

Dobra nie będę już Was dalej drażnił :decayed:................ale udało mi się :cool1:

Idę co pomajstrować :przebiegly:

Opublikowano

Dobra nie będę już Was dalej drażnił :decayed:................ale udało mi się :cool1:

Idę co pomajstrować :przebiegly:

Pojydz, bo głodno godosz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

szkoda gdybym wiedział wczoraj że jedziecie to bym podjechał bo nie byłem tam jeszcze a przy okazji coś zjadł :drool:

:>

Opublikowano

:bry::hi:

ku*** mać miałem jak byłem nad morzem kupić Wam wszystkim koszulki z napisem "MAM WYJEBANE" :wallbash:

:decayed:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 17:16_________________________________________________

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Jo wiem że by Ci to pasowało, zaś 40zł więcej w kapsie zostanie co miesiąc :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:bry::hi:

ku*** mać miałem jak byłem nad morzem kupić Wam wszystkim koszulki z napisem "MAM WYJEBANE" :wallbash:

:decayed:

w pracy taką noszę :tongue4:

Opublikowano

Kurna wszystko co zagraniczne to nienażarte jak polski niymce :shocked:, jak przyjadą to po sklepach i yno żreć i żreć a biydnym by nie dali :gwizdanie:

No dobra następnym razem spot pod Kasjpeją :wink4:

będę miał II zmianę :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

Opublikowano

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

I po sprawie :gwizdanie:

Niektórzy więcej piszą w innych wątkach niż w naszym, no to zamykamy ten bajzel.

I tak oto za pomocą żarcia likwidują się spoty Rybnickie.

Opublikowano

O co wam kaman ? :mysli:

Opublikowano

O wam kaman ? :mysli:

Czytałeś przecież bo widziałem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Wiesiek, a jak tam sprawa tego mojego modułu :rolleyes: będzie co z tego :?: miałeś coś czasu żeby nad tym usiąść :?: tak tylko pytam :>

Opublikowano

:polew:

Wiesiek, a jak tam sprawa tego mojego modułu :rolleyes: będzie co z tego :?: miałeś coś czasu żeby nad tym usiąść :?: tak tylko pytam :>

Jutro się temu przyjrzę ale będzie rzeźba bo trza będzie się wpiąć pod maską do halogenów no i w bagażniku do centralnego o kierunkach nawet nie wspomnę. :gwizdanie:

Opublikowano

O wam kaman ? :mysli:

Czytałeś przecież bo widziałem :tongue4:

Ale i tak nie wiem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Wiesiek, a jak tam sprawa tego mojego modułu :rolleyes: będzie co z tego :?: miałeś coś czasu żeby nad tym usiąść :?: tak tylko pytam :>

Jutro się temu przyjrzę ale będzie rzeźba bo trza będzie się wpiąć pod maską do halogenów no i w bagażniku do centralnego o kierunkach nawet nie wspomnę. :gwizdanie:

no to trzeba będzie spróbować albo olać sprawę.... jak będę rozbierał bagażnik żeby przerzucić zawieszenie to nie będę go składał spowrotem :> coś kabelków już załatwiłem (leżały sobie na budowie :gwizdanie: )

Opublikowano

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

I po sprawie :gwizdanie:

Niektórzy więcej piszą w innych wątkach niż w naszym, no to zamykamy ten bajzel.

I tak oto za pomocą żarcia likwidują się spoty Rybnickie.

:facepalm: :facepalm:

Opublikowano

dobry :hi:

ale tu ostatnio napinka idzie :decayed:

Opublikowano

No sytuacja napięta jak baranie jaja :kox:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:07_________________________________________________

no to trzeba będzie spróbować albo olać sprawę.... jak będę rozbierał bagażnik żeby przerzucić zawieszenie to nie będę go składał spowrotem :> coś kabelków już załatwiłem (leżały sobie na budowie :gwizdanie: )

:good:

Opublikowano
  • Autor

napinka musi być wtedy strony lecą :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.