Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslalem ,ze na fonie w garażu - tez szukam teraz o rozbieraniu fotela ,daj mi chwilke

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w garazu nie bylem kupe czasu, musze naprawic prad tam, a auto stoi u szwagra i tam je robimy, ale fotel przytargalem do domu.

Opublikowano

helo :hi:

poza tym audi c**jowo wymyslilo, ze rozrywa bok fotela, mogli jak opel dac wkladke ktora sie przeklada i z bani ;/ [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 00:04_________________________________________________tydzien bez auta i czlowiek do glowy dostaje..

kur...wa nie gadaj ze Ci poduszka strzelila :( a taki delikatny strzal ;(

poza tym audi lepiej wymyslilo (vw ma tak samo wiec mysle ze skoda i seat podobnie) bo przynajmniej przy kupnie kolejna czesc ktora sprawdzasz i mozesz zauwazyc ze cos bylo albo nie bylo :decayed: wiadomo mozna obejjsc ale zawsze to wiekszy problem..

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

helo :hi:

poza tym audi c**jowo wymyslilo, ze rozrywa bok fotela, mogli jak opel dac wkladke ktora sie przeklada i z bani ;/ [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 00:04_________________________________________________tydzien bez auta i czlowiek do glowy dostaje..

kur...wa nie gadaj ze Ci poduszka strzelila :( a taki delikatny strzal ;(

poza tym audi lepiej wymyslilo (vw ma tak samo wiec mysle ze skoda i seat podobnie) bo przynajmniej przy kupnie kolejna czesc ktora sprawdzasz i mozesz zauwazyc ze cos bylo albo nie bylo :decayed: wiadomo mozna obejjsc ale zawsze to wiekszy problem..

No boczna wystrzeliła. Nie wiem czy taki delikatny, zdjecia tego nie oddaja :D jak dostalem to sie obrocilem o 180', zlamałem znak i podskoczylem na dupny kraweznik :D szlag był.. teraz musze poduche wymienic , poszyc fotel i nie wiem co ze sterownikami.. ehh kupa zachodu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

masakra :confused4: ,dobrze,że Wam się nic nie stało :wink4:

Opublikowano

sam jechalem, jeszcze w pracy :P Arturoo Ty masz kontakty na jasienicy ? Nie wybierasz sie tam? Potrzebuje poduszke :P

Opublikowano

jade wlasnie

Opublikowano

jakbys mogl zapytaj o poduszke 8L0880242B :)

Opublikowano

Daniel Else masz :?:

Opublikowano

:hi: :hi:

wiesiek3d niemam ale by się sprzydała i new Etka :gwizdanie: :>

Opublikowano

:hi: :hi:

wiesiek3d niemam ale by się sprzydała i new Etka :gwizdanie: :>

No to trudno mi będzie wytłumacz rozbieranie fotela, tym bardziej że jest kilka wersji.

Z czym masz problem przy rozbieraniu :?:

Opublikowano

wiesiek3d hihi ja nieDaniel :P tys je jeszcze na rauszu :kox::naughty:

Opublikowano

za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej zabierają prawko ,masakra :confused4:

A gdzie to pisze , pokaz bo nie potrafię znaleźć.

Z paleniem i jedzeniem też, poczytaj kiedy i za co i w jakich pojazdach.

Opublikowano

Wiesiu mam ale kurwosci po germansku i nie wiem jak tego szukac ;/

Opublikowano

Wiesiu mam ale kurwosci po germansku i nie wiem jak tego szukac ;/

To masz czy nie masz :?:

Ja też mam po niemiecku, pomogę

Opublikowano

Mam else tylko po niemiecku i nie trybie. W domu bede ok 18, dasz rade wtedy ?

Opublikowano

Ale szybko muszę lecieć[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:22_________________________________________________

Mam else tylko po niemiecku i nie trybie. W domu bede ok 18, dasz rade wtedy ?

Dzwoń nr na PW

Opublikowano

helo :hi:

poza tym audi c**jowo wymyslilo, ze rozrywa bok fotela, mogli jak opel dac wkladke ktora sie przeklada i z bani ;/ [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 00:04_________________________________________________tydzien bez auta i czlowiek do glowy dostaje..

kur...wa nie gadaj ze Ci poduszka strzelila :( a taki delikatny strzal ;(

poza tym audi lepiej wymyslilo (vw ma tak samo wiec mysle ze skoda i seat podobnie) bo przynajmniej przy kupnie kolejna czesc ktora sprawdzasz i mozesz zauwazyc ze cos bylo albo nie bylo :decayed: wiadomo mozna obejjsc ale zawsze to wiekszy problem..

No boczna wystrzeliła. Nie wiem czy taki delikatny, zdjecia tego nie oddaja :D jak dostalem to sie obrocilem o 180', zlamałem znak i podskoczylem na dupny kraweznik :D szlag był.. teraz musze poduche wymienic , poszyc fotel i nie wiem co ze sterownikami.. ehh kupa zachodu

oszzzz no fakt :kwasny: to foty tego faktycznie nie oddaja :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.