Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hammer i co dzwoniles do goscia? co gadal? :naughty:

11k za Passata B6 :cool1: kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje.

no tak chyba mniej wiecej mi mowil tez te pol roku temu.. tylko zeby sie Kuzyn nie przejechal bo z tym podobno troche roboty jest..no i oczywiscie knifow pelno.. i z miesiac moze mu to potrwac :confused4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

H4mm3R graty kolejnej pękniętej setki :oklaski: :drunk::banan:

Noooo od Hammera gorzoły jeszcze nie piłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 16:43_________________________________________________

11k za Passata B6 :cool1: kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje.

Co mu je ? grzybica mo ? :mysli:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 16:43_________________________________________________

Co do spotów "zimowych" ... jestem takiego zdania - następny spot robimy tam gdzie Arek pisał ( koło BP ) , jak będzie ujnia spróbujemy pod TESCO/MEDIA//PRAKTIKER ( tam na pewno jest miejscówa w hipermarkecie na jakieś żarcie/picie itp. - w zimie i tak nie jest 100% frekwencja i według mnie miejsc wystarczy przy jakimś kebabie , hamburgerze itp. ) :cool1:

I oczywiście czekamy na kolejne propozycje

Opublikowano

11k za Passata B6 :cool1: kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje.

Co mu je ? grzybica mo ? :mysli:

Nic mu nima, godomy o przeróbce anglika :cool1:

Opublikowano

11k za Passata B6 :cool1: kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje.

Co mu je ? grzybica mo ? :mysli:

Nic mu nima, godomy o przeróbce anglika :cool1:

:decayed:

skad Tys o tej grzybicy wyskoczyl :polew:

Opublikowano

11k za Passata B6 :cool1: kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje.

Co mu je ? grzybica mo ? :mysli:

Nic mu nima, godomy o przeróbce anglika :cool1:

:decayed:

skad Tys o tej grzybicy wyskoczyl :polew:

Mo u siebie :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Mo u siebie :decayed:

Ja na luloku :decayed::kox:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:21_________________________________________________Ty się lepiej nie wymiguj yno flacha szykuj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

H4mm3R nozyczki do auta wsadz , co by z folii podkladke pod antene szlo wyrezac , mam ja na aucie w koncu :embarrassed:

Opublikowano

Ty się lepiej nie wymiguj yno flacha szykuj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Sie wybier któro chcesz :gwizdanie:

sam23031280x768.jpg

Opublikowano

Co do spotów "zimowych" ... jestem takiego zdania - następny spot robimy tam gdzie Arek pisał ( koło BP ) , jak będzie ujnia spróbujemy pod TESCO/MEDIA//PRAKTIKER ( tam na pewno jest miejscówa w hipermarkecie na jakieś żarcie/picie itp. - w zimie i tak nie jest 100% frekwencja i według mnie miejsc wystarczy przy jakimś kebabie , hamburgerze itp. )[/b] :cool1:

I oczywiście czekamy na kolejne propozycje

Dalej obstawiam miejscowke ,do ktorej wszyscy od razu pojda -taka w markecie(np.carefur) z siedzeniem by pogadac.

Furki i tak zawsze stoja obok kazdy je zna ,po co stac obok i ich pilnowac.[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:36_________________________________________________I z miejscami dla autek tez nie bedzie problemu po takim marketem :gwizdanie:

Opublikowano

H4mm3R ja mam w piatek wolne :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:46_________________________________________________W sobote dopiero nocka ,.uj jakos przetrwam :decayed:

Opublikowano

H4mm3R ja mam w piatek wolne :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:46_________________________________________________W sobote dopiero nocka ,.uj jakos przetrwam :decayed:

Jo nie chca dalej rzygać niż widza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po szychcie

H4mm3R gratulacje otwarcia kolejnej setki :good:

Ty się lepiej nie wymiguj yno flacha szykuj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Sie wybier któro chcesz :gwizdanie:

sam23031280x768.jpg

obstawiam że wybierze tą w kartonie :gwizdanie:

Opublikowano

No zobaczymy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie czy przy następnej wymianie oleju wymianiać również filtr paliwa :?: ja go nie wymieniałem jak do tej pory :embarrassed:

Opublikowano

Wymien ,te pare zloty warto akurat dac :good:

Opublikowano
  • Autor

robie zamówienie u Tom'a, ktoś coś potrzebuje :?:

Opublikowano

Ja bede wiedzial w czwartek co mi bedzie potrzebne jeszcze ,na razie se zamowilem kartonik relanium :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.