Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

teraz w październiku zmieniamy już godzine spotów na wcześniejszą :?:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:41_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: dobra Arek Twój punkt :decayed:

Ręki Ci już nie podam :gwizdanie: :decayed:

ale to już nic nie zmieni bo do tej pory podawałeś :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: dobra Arek Twój punkt :decayed:

Ręki Ci już nie podam :gwizdanie: :decayed:

ale to już nic nie zmieni bo do tej pory podawałeś :gwizdanie:

ku*wa myślałem że to od fajek mu tak śmierdzą...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: dobra Arek Twój punkt :decayed:

Ręki Ci już nie podam :gwizdanie: :decayed:

ale to już nic nie zmieni bo do tej pory podawałeś :gwizdanie:

ku*wa myślałem że to od fajek mu tak śmierdzą...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Orzesz :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Opublikowano
:polew: Gupek :polew:
Opublikowano

:polew: Gupek :polew:

No nie wiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

ku*wa myślałem że to od fajek mu tak śmierdzą...

:wallbash:

od fajek ręce są żółte

:decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Siedze na fonie :tongue4:

i przez to wgniotki na ekranie :gwizdanie: :naughty: i jeszcze se wibracje włącz :naughty:

_________________________________________________

Ale ujowo się czuje , łeb mnie boli , katar , kaszel ... po robocie do teraz spałem , od wczoraj wieczora mam temp. ciała ~ 35.3oC , a w sobotę miałem gorączkę o co chodzi ? :mysli:

Opublikowano

Robert ja zapiąłem L4 do 10.10

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________

Ale ujowo się czuje , łeb mnie boli , katar , kaszel ... po robocie do teraz spałem , od wczoraj wieczora mam temp. ciała ~ 35.3oC , a w sobotę miałem gorączkę o co chodzi ?

ja bym na twoim miejscu zaczął się rozglądać za... :gwizdanie:

http://trumny.com.pl/

:decayed:

Opublikowano

Robert ja zapiąłem L4 do 10.10

To się kuruj :good: , ja na razie nie chcę za bardzo iść na rewjyr :kwasny:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:07_________________________________________________

ja bym na twoim miejscu zaczął się rozglądać za... :gwizdanie:

http://trumny.com.pl/

Nooo pomału chyba trzeba będzie , temp. mam jak jakiś umarlak prawie :przebiegly:

Opublikowano

Ale ujowo się czuje , łeb mnie boli , katar , kaszel ... po robocie do teraz spałem , od wczoraj wieczora mam temp. ciała ~ 35.3oC , a w sobotę miałem gorączkę o co chodzi ? :mysli:

osłabiony organizm i przez to masz niższą temp. :cool1:

Opublikowano

To się kuruj :good: , ja na razie nie chcę za bardzo iść na rewjyr :kwasny

Ja odpoczywam :decayed:

Opublikowano

osłabiony organizm i przez to masz niższą temp. :cool1:

To wiem ale z czego ? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:17_________________________________________________Zawsze jak byłem przeziębiony , miałem grypę itp. to miałem gorączkę

Opublikowano

osłabiony organizm i przez to masz niższą temp. :cool1:

To wiem ale z czego ? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:17_________________________________________________Zawsze jak byłem przeziębiony , miałem grypę itp. to miałem gorączkę

Wczoraj miałeś gorączkę, dziś organizm wraca do formy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zbieram się spać bo zajechany jestem, pierwszy raz od ponad 2 tyg prześpię całą noc :kox:

do jutra :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

do jutra :hi:

Nara :hi:

Ja też zaraz idę spać dalej

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Robert setka do szkanki z setką soku ,przytul sie potem do Marzenki ,a rano będziesz monter :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.