Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kumpel ma w sedanie takie cos ,chwali sobie ,na gazie kolo 17-18 literkow to mu pali no i Q jest :kox:

jakoś dużo, ojciec ma 2.6 V6 i pali mu średnio 12-13 l

Artur jakbyś miał sprzedać te swoje koła letnie to ile byś za nie chciał :?: :gwizdanie: opony masz 225/45 :?: jakiej marki i ile bieżnika :?: może być PW :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arku gumy sa takie jak pisales ,dunlopki maxx sporty na sezon jeszcze moze :gwizdanie: (jakos szybko sie scieraja :kox: ).

Zastanawialem sie ,czy na te felgi (8J )wejdzie zimowka 205/50/17 ,czy nie bedzie na nich guma naciagnieta . O cenie nic Ci nie powiem bo sam nie wiem jeszcze co zrobie z nimi.

Opublikowano
  • Autor

pytam bo chciałem się wymienić na moje letnie ale właśnie dostałem tel i jedzie klient po nie ;(

Opublikowano

na Twoje to i tak by nie było mnie stać :embarrassed::no:

Opublikowano

Dzięki za fajnego spota :good: . Produkujecie tych stron strasznie dużo :decayed: a dopiero wróciłem z pracy.

Opublikowano

No mi od jakiegoś czasu (re)produkcja dobrze idzie :decayed:

Opublikowano

Leca z Sevesem nartka :hi:

i Wiesiek

podziekowol za jazda :hi:

Kumpel ma w sedanie takie cos ,chwali sobie ,na gazie kolo 17-18 literkow to mu pali no i Q jest :kox:

Artur ten kolega to jakis Upalacz? :decayed:

hehe ja ta o ktorej wczesniej pisalem sedan Q 2.8 jakies moze 5lat temu troche jezdzilem i np pamietam dokladnie do jeleniej gory i powrot jazda autobanka oczywiscie to jakos 12srednio wziela a autobanka 2paki non stop :tongue4:

a wlasciciel mi mowil ze srednio mu brala 10-12/100wlasnie a do wolnych kierowcow nie nalezal fakt on tez nie mial jazdy typowo miejskiej bo wiekszosc na trasie.. benzyna bez gazu w quattro

Opublikowano

jak sie Wam podobalo u nas :)? moze warto przeniesc sie ze spotami?

Opublikowano

seves kolega jeździ normalnie jak każdy jastrzębiak :gwizdanie: :kox:

Czerwonego pola,nie przekracza bo coś tam mówił ,że potem się coś :mysli: :gwizdanie: odcina :evil::decayed::polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 20:05_________________________________________________

jak sie Wam podobalo u nas :)?

Jak dla mnie bomba :good:

Opublikowano

seves kolega jeździ normalnie jak każdy jastrzębiak :gwizdanie: :kox:

Czerwonego pola,nie przekracza bo coś tam mówił ,że potem się coś :mysli: :gwizdanie: odcina :evil::decayed::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

jak sie Wam podobalo u nas :)? moze warto przeniesc sie ze spotami?

o co kaman :co:

Opublikowano

jak sie Wam podobalo u nas :)? moze warto przeniesc sie ze spotami?

o co kaman :co:

no jo tez sie zastanawiom :mysli:

ale chyba podjechali do zor ze spota :>

bo cos bylo wczesniej o jakims dobrym jedzeniu :gwizdanie:

Opublikowano

jak sie Wam podobalo u nas :)? moze warto przeniesc sie ze spotami?

o co kaman :co:

no jo tez sie zastanawiom :mysli:

ale chyba podjechali do zor ze spota :>

bo cos bylo wczesniej o jakims dobrym jedzeniu :gwizdanie:

:?: czyzby... prosze o wyjasnienia :tongue4:

Opublikowano

Troche postalismy w SR ,a potem pojechalismy do SZO do Szalasu na szaszlyka i kielbache :wink4::good:

Opublikowano

Byliśmy na szaszłyku/kiełbasie na zajeździe "Szałas" ( trasa Katowice- Wisła ) :wink4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 22:08_________________________________________________No i uprzedził mnie Artur :decayed:

Opublikowano
:slina: uwielbiam tam jesc dzis kolacyjke tez tam jadlem :slina: i mnie tam nie bylo wczoraj ;(
Opublikowano

a i zurek maja pyszny :decayed:

Opublikowano

Troche postalismy w SR ,a potem pojechalismy do SZO do Szalasu na szaszlyka i kielbache :wink4::good:

a i zurek maja pyszny :decayed:

to tam maja naprawde wysmienite :decayed:

a najlepsza pizze w zorach mozna zjesc w "da grasso" :good:

Opublikowano

ja uwazam ze w warce bo da grasso sie zeszmacilo..

Opublikowano

co za gosc :evil:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 22:25_________________________________________________

i cos na deser :naughty:

ogladajcie do konca :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.