Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

No mnie też wczoraj łamało ale już trochę przeszło, chyba walnę rundkę na moto bo pogoda miodzio.

:naughty:

no widzisz o tym samym mysla

to o kierej i kaj :decayed:

Jeszcze nie wiem dzwoń jak chcesz bo do kumpla miałem dzwonić :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:18_________________________________________________

panowie mam mętlik w głowie....... doradzcie coś

http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-full-C20697858.html

Jak na mój gust to zniszczony no i km w pierony.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

To ja proponuję następnego spota właśnie tam zrobić na próbę :wink4:

Opublikowano

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

To ja proponuję następnego spota właśnie tam zrobić na próbę :wink4:

:good:

Opublikowano

panowie mam mętlik w głowie....... doradzcie coś

http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-full-C20697858.html

Jak na mój gust to zniszczony no i km w pierony.

No ja najlepiej szukać takiego co ma 180 kkm :good::decayed:

Arek masz podany VIN więc wal do ASO jak Ci się podoba

Opublikowano

panowie mam mętlik w głowie....... doradzcie coś

http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-full-C20697858.html

Arek mi sie zawsze widzialo a6 c5, jesli masz kogo sadzac na tylnym siedzeniu bo akurat np za mna w b6 to tylko przedszkolak sie zmiesci :decayed:

nie znam 2.4 wiem ze 2.8to bardzo udany motor :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i km w pierony.

ma mniej niż ja obecnie :blink:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:21_________________________________________________

panowie mam mętlik w głowie....... doradzcie coś

http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-full-C20697858.html

Arek mi sie zawsze widzialo a6 c5, jesli masz kogo sadzac na tylnym siedzeniu bo akurat np za mna w b6 to tylko przedszkolak sie zmiesci :decayed:

nie znam 2.4 wiem ze 2.8to bardzo udany motor :wink4:

no właśnie o miejsce mi chodzi, silniki V6 czyli 2.6, 2.8 znam i są bardzo dobre, myślę że i 2,4 to chyba to samo

Opublikowano

no i km w pierony.

ma mniej niż ja obecnie :blink:

Ale to nie diesel, benzyna mniej wytrzymuje :gwizdanie:

Opublikowano

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

To ja proponuję następnego spota właśnie tam zrobić na próbę :wink4:

:good:

ja też się już na pewno zjawię po dłuższej przerwie :wink4:

2.4 mało awaryjny motor ponoć.

Opublikowano
  • Autor

no i km w pierony.

ma mniej niż ja obecnie :blink:

Ale to nie diesel, benzyna mniej wytrzymuje :gwizdanie:

ale chyba nie wolnossące V6 :gwizdanie:

Opublikowano

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

To ja proponuję następnego spota właśnie tam zrobić na próbę :wink4:

:good:

ja też się już na pewno zjawię po dłuższej przerwie :wink4:

2.4 mało awaryjny motor ponoć.

A Ty co się odzywosz jak sie nie znosz :gwizdanie:

Opublikowano

no i km w pierony.

ma mniej niż ja obecnie :blink:

Ale to nie diesel, benzyna mniej wytrzymuje :gwizdanie:

Wiesiek moj kumpel fakt kupil w salonie w pl wiec mial od nowosci 96 czy 97rok 2.8 i nalatal sporo bo ma firme, potem dal synowi :decayed: a potem kolega od niego kupil i teraz ma ponad 500tys i ciagle lata :kox:

Opublikowano

no i km w pierony.

ma mniej niż ja obecnie :blink:

Ale to nie diesel, benzyna mniej wytrzymuje :gwizdanie:

Wiesiek moj kumpel fakt kupil w salonie w pl wiec mial od nowosci 96 czy 97rok 2.8 i nalatal sporo bo ma firme, potem dal synowi :decayed: a potem kolega od niego kupil i teraz ma ponad 500tys i ciagle lata :kox:

Możliwe i wcale nie przeczę :decayed:

Opublikowano

Wiesiek ja sie zbieram poamlu... zadzwonie za chwile :wink4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:27_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

To ja proponuję następnego spota właśnie tam zrobić na próbę :wink4:

:good:

ja też się już na pewno zjawię po dłuższej przerwie :wink4:

2.4 mało awaryjny motor ponoć.

A Ty co się odzywosz jak sie nie znosz :gwizdanie:

Ty sie odzywosz, coś godosz, a potem innym przyznajesz racja :tongue4:

patrz parę postów do góry :gwizdanie:

znajomy ma taką i jeździ i nic się nie dzieje.

Opublikowano

Ty sie odzywosz, coś godosz, a potem innym przyznajesz racja :tongue4:

A niby w czym :?:

Opublikowano
  • Autor

jutro postaram się sprawdzić jej VIN i zobaczymy co wyjdzie

Opublikowano

jutro postaram się sprawdzić jej VIN i zobaczymy co wyjdzie

Tak zrób, to podstawa a później oględziny. :wink4:

Opublikowano

Wiesiek moj kumpel fakt kupil w salonie w pl wiec mial od nowosci 96 czy 97rok 2.8 i nalatal sporo bo ma firme, potem dal synowi :decayed: a potem kolega od niego kupil i teraz ma ponad 500tys i ciagle lata :kox:

Dokładnie , poza tym przypuszczam , że jak na taki motor przebieg jest realny ( czyli nie cofany ) ... z drugiej strony tak pojemne silniki benzynowe można by było znaleźć bez problemu z trochę mniejszym przebiegiem ale za troszkę większą kaskę

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:33_________________________________________________W tym A6 wychodziło by ~ 20 kkm rocznie , ja miałem kiedyś B3 z 1.8 , jak sprzedawałem kuzynowi miała 300 kkm ( nie dolewałem ani kropelki oleju między wymianami ) , kuzyn jak ją sprzedawał miała ~ 340 kkm ... dalej jeździ

Opublikowano

Leca z Sevesem nartka :hi:

Opublikowano

Kumpel ma w sedanie takie cos ,chwali sobie ,na gazie kolo 17-18 literkow to mu pali no i Q jest :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.