Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to na jaką tyjkę przecie chyba zaoszczędzicie :wink4: ,zaś bez przesady

Na L4 jestem bo kręgosłup mnie napierdziela to skąd kasę wziąć, no a i tak wypłata nędzna.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panocku :gwizdanie:

Opublikowano

panocku :gwizdanie:

No co cały miesiąc roboty i soboty a 6500 nie można zarobić :wallbash:

Opublikowano

a to bida faktycznie

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

No co :shocked:

Opublikowano

panocku :gwizdanie:

No co cały miesiąc roboty i soboty a 6500 nie można zarobić :wallbash:

To moje 3 gołe wypłaty :slina:

Opublikowano

panocku :gwizdanie:

No co cały miesiąc roboty i soboty a 6500 nie można zarobić :wallbash:

To moje 3 gołe wypłaty :slina:

To był żart no co ty pomyliłem sie 5500

Opublikowano

anoo ostatnio wracając do mojigo IC i temp w nim jadac wieczorem ok 15' na dworze to temp sie utrzymywala w IC 19 przy szybszej jezdzie i ok 28' przy wolniejszej,

Opublikowano

anoo ostatnio wracając do mojigo IC i temp w nim jadac wieczorem ok 15' na dworze to temp sie utrzymywala w IC 19 przy szybszej jezdzie i ok 28' przy wolniejszej,

No to OK

Opublikowano

anoo ostatnio wracając do mojigo IC i temp w nim jadac wieczorem ok 15' na dworze to temp sie utrzymywala w IC 19 przy szybszej jezdzie i ok 28' przy wolniejszej,

No to OK

jak jak je ponizej 20' bo powyzej to mogesz jajca smazyc na kolektorach ssacych :evil:
Opublikowano

Nie tylko na Twoich kolektorach szło by karczka robić :decayed::tongue4:

Opublikowano

Nie tylko na Twoich kolektorach szło by karczka robić :decayed::tongue4:

to usz grilla nietrza przywozic stykna 2 rozgrzote v6, kielbaska i karczek :wink4:
Opublikowano

No ,tylko dalej nie ma gdzie :wink4::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

moze warto przeniesc sie ze spotami?

:ban:

na tym nowym miejscu o którym mówiłem też można coś zjeść i wypić bo po blisku jest BP z hot-dogami i dobrą kawą :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

No ,tylko dalej nie ma gdzie :wink4::tongue4:

Pod maską V6[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 18:36_________________________________________________

:hi: po robocie

A gdzie jesteś :?:

Opublikowano

Wieśku chodziło mi o miejscówkę :wink4:

Opublikowano

Wieśku chodziło mi o miejscówkę :wink4:

No przecież :wink4:

Opublikowano

na tym nowym miejscu o którym mówiłem też można coś zjeść i wypić bo po blisku jest BP z hot-dogami i dobrą kawą :gwizdanie:

:decayed:

Spoko tylko jak zimą zawieje to długo nie postoimy a na BP siedzieć trochę lipa.

Wiesiek to przed spotem niech Ci Basia kanapki zrobi jak do roboty a na kawa Ci się zrzucimy, biedoku :cool1:

Opublikowano

:gwizdanie:

Nie namowimy ich chyba :smutas:

Opublikowano

Wiesiek to przed spotem niech Ci Basia kanapki zrobi jak do roboty a na kawa Ci się zrzucimy, biedoku :cool1:

Jo zawsze se fest pojym przed spotym :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.