Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spoko tylko jak zimą zawieje to długo nie postoimy a na BP siedzieć trochę lipa.

czemu lipa, stoliki są przy których można siedzieć :decayed:

a tak poważnie mówiąc to jakieś 100 metrów od tego miejsca jest nowo otwarty klubik ale nie wiem czy jest tam coś do jedzenia czy jest to tylko klubik to potańczenia :mysli:

a jeśli już tak poważnie mówimy to co powiecie na knajpke "Chatka Renatka" w Rybniku na ul.Wodzisławskiej (okolice Video World), można by z właścicielem pogadać i zrobić stałą rezerwacje raz w miesiącu na pare stolików :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Nie namowimy ich chyba :smutas:

Nie koniecznie trzeba do żor jechać, wystarczy miejsce zmienić w SRB :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 18:53_________________________________________________

a jeśli już tak poważnie mówimy to co powiecie na knajpke "Chatka Renatka" w Rybniku na ul.Wodzisławskiej (okolice Video World), można by z właścicielem pogadać i zrobić stałą rezerwacje raz w miesiącu na pare stolików :gwizdanie:

Zawsze można wbić i obadać lokal :good:

Opublikowano

Lokali w rybolu multum tylko odpowiedni znaleźć. :mysli:

Opublikowano

Tomek ja wiem ,ze do Zor nie trza jechac .

A jak jest w Carefurze ? Nie ma tam gdzies kilku stolikow i jadlodajni z napojami ?

:!: :!: :!: Rybniczanie :!: :!: :!: to trza takiej miejscowki szukac ,a nie knajpki strikte .

Strikte knajpe trza szykowac owszem ale na urodziny spot rybnickich ,a nie po to by sie spotkac i poklachac o d*pach.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 19:05_________________________________________________Spokoj Artur bo Ci zylka na czole pulsuje :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 19:08_________________________________________________A i to tylko moje zdanie,moze reszta ekipy cos powie bo ja to mam juz panel dotykowy z wgniotami :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

A jak jest w Carefurze ? Nie ma tam gdzies kilku stolikow i jadlodajni z napojami ?

:!: :!: :!: Rybniczanie :!: :!: :!: to trza takiej miejscowki szukac ,a nie knajpki strikte .

ale jak ja proponowałem zmiane miejsca spotkań na duże Tesco w Rybniku ale ten mały parking u góry to wszyscy mnie zj***li, a w Tesco czy nawet w Praktikerze są miejsca gdzie można usiąść wypić kawę i zjeść coś na gorąco (budka z kebabami i podobnymi stoi pod Tesco) :cool1:

Opublikowano

A jak jest w Carefurze ? Nie ma tam gdzies kilku stolikow i jadlodajni z napojami ?

:!: :!: :!: Rybniczanie :!: :!: :!: to trza takiej miejscowki szukac ,a nie knajpki strikte .

ale jak ja proponowałem zmiane miejsca spotkań na duże Tesco w Rybniku ale ten mały parking u góry to wszyscy mnie zj***li, a w Tesco czy nawet w Praktikerze są miejsca gdzie można usiąść wypić kawę i zjeść coś na gorąco (budka z kebabami i podobnymi stoi pod Tesco) :cool1:

No bo marudni są i tyle :gwizdanie:

Opublikowano

tak zmieniając na chwilę temat to wrzucam galerie z sobotniego zlotu samochodowego w Katowicach :naughty:

https://picasaweb.google.com/Zigi.gce/SCP2011?authkey=Gv1sRgCLWojai_7bOlygE#

A w Bohuminie nie byłeś wczoraj :cool1:

Opublikowano

Arku ja tylko mowie ,ze teraz to idzie i butelczyne zrobic bo cieplo jest ale jak bedzie 0 stopni albo jeszcze chlodniej to 20 minut i do domu sie ucieknie.

Opublikowano
  • Autor

tak zmieniając na chwilę temat to wrzucam galerie z sobotniego zlotu samochodowego w Katowicach :naughty:

https://picasaweb.google.com/Zigi.gce/SCP2011?authkey=Gv1sRgCLWojai_7bOlygE#

A w Bohuminie nie byłeś wczoraj :cool1:

byłem ale dzisiaj o 3:30 nad ranem :decayed:

fotki z Bochumina już widziałem :wink4:

Opublikowano

Laski w mundurach :jerk:

Opublikowano
  • Autor

panowie co jest, wkleiłem pare zdjęc i rozmowa się skończyła :cool1:

Opublikowano

Przegladamy te tyłki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty na chwilke zniknąłeś z forum więc pewnie byłeś w ubikacji :jerk:

:polew:

Opublikowano

Siedze na fonie :tongue4: bo jestem w pracy :tongue4:

Opublikowano

Net mi się pierdzieli, jutro muszę ich pognębić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siedze na fonie :tongue4: bo jestem w pracy :tongue4:

a co w pracy nie ma ubikacji :decayed:

Opublikowano

Siedze na fonie :tongue4: bo jestem w pracy :tongue4:

a co w pracy nie ma ubikacji :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dobra Arek Twój punkt :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: dobra Arek Twój punkt :decayed:

Ręki Ci już nie podam :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.