Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert setka do szkanki z setką soku ,przytul sie potem do Marzenki ,a rano będziesz monter :wink4:

:good:

Ja też spadam narka Panowie :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ide sie tez poprzytulac by sie nie przeziebic :decayed:

Opublikowano

Ide sie tez poprzytulac by sie nie przeziebic :decayed:

Daj mu już spokój Ty masturbatorze :polew: :polew:

Opublikowano

Każdy mierzy swoją miarką :tongue4:

Opublikowano

osz Synki alescie tego natrzepali :decayed:

Opublikowano

osz Synki alescie tego natrzepali :decayed:

a zwłaszcza Artur :polew: :polew:

Opublikowano

co do spotow to wg mnie jak proponuje Arek moznaby obadac ten parking kolo BP na wyzwolenia i ta knajpke niedaleko

moznaby tak jak jest w SG i SK w zimne wieczory konczyc w MC albo przy stolikach w hipermarkecie ale w SR nie mam pojecia jak sie w mc pomiescimy :P

a mi osobiscie bardziej by sie drugi pomysl Arka widzial jakas nieduza knajpka .. a moze duza gdzies na uboczu w sensie zeby po prostu w wekkend miejsce bylo .. moze po paru spotkaniach zrobilaby sie taka bardziej klubowa :decayed:

wiem wiem moze przesadzam :rolleyes:

poza tym nie moge obiecac ze bede na kazdym spocie ;(

Opublikowano

Cokolwiek Ty żeś miał na myśli :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:32_________________________________________________To do sevesa było

Opublikowano

osz Synki alescie tego natrzepali :decayed:

a zwłaszcza Artur :polew: :polew:

:decayed:

specjalnie zech nawiazol bo motyw z kibelkiem mnie rozwalil :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:35_________________________________________________

Cokolwiek Ty żeś miał na myśli :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:32_________________________________________________To do sevesa było

ale kur powaga nadrabiol zech spam chyba z 15min na szczescie przyjemnie sie czytalo bo sie zodyn nie rozpisywol :decayed:

Opublikowano

W koncu wrocily tu jakies wpisy a nie tylko " :hi:"

Opublikowano

to był summercars party czy sfotografuj moją d*pę party :decayed:

Opublikowano

e?

Opublikowano

dobry :hi:

e?

Badboy pisal pewnie o Arkowej galerii zdjec :naughty: tez zwróciłem uwage na kilka tyłków :gwizdanie: i nie tylko :naughty:

ale najładniejsza i tak pasazerka autka z kratka :rolleyes: sliczniutka :decayed:

Opublikowano

:hi:

to był summercars party czy sfotografuj moją d*pę party :decayed:

chyba jedno i drugie :wink4:

H4mm3R graty kolejnej pękniętej setki :oklaski: :drunk::banan:

Opublikowano

:hi:

Z rana[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:02_________________________________________________

to był summercars party czy sfotografuj moją d*pę party :decayed:

Najlepsza jest ta z cellitem. :sick3:

Wiecie dlaczego faceci nie mają cellulitu ? ..............................................

bo to jest brzydkie :decayed:

Opublikowano

Wiecie dlaczego faceci nie mają cellulitu ? ..............................................

bo to jest brzydkie :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trza co zrobic w majatku :decayed:

Opublikowano

Hammer i co dzwoniles do goscia? co gadal? :naughty:

Opublikowano

Hammer i co dzwoniles do goscia? co gadal? :naughty:

11k za Passata B6 :cool1: kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.