Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy Wy na spotach musicie zawsze jeść :gwizdanie:

TAK :good:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:04_________________________________________________

Czy Wy na spotach musicie zawsze jeść :gwizdanie:

Nie po to jada 30km żeby na Twoja audika popatrzeć. Poza tym jak jest żarcie to więcej osób sie zjawia, tak jest w Bielsku, Gliwicach, Katowicach a w Rybniku nic...

Amen :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy Wy na spotach musicie zawsze jeść :gwizdanie:

TAK :good:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:04_________________________________________________

Czy Wy na spotach musicie zawsze jeść :gwizdanie:

Nie po to jada 30km żeby na Twoja audika popatrzeć. Poza tym jak jest żarcie to więcej osób sie zjawia, tak jest w Bielsku, Gliwicach, Katowicach a w Rybniku nic...

Amen :decayed:

Nic z tego obżartuchy, dieta i już :naughty:

Opublikowano

nie rób scen :tongue4:

Opublikowano

Każdego szkoda :tongue4:

Opublikowano

szukaj knajpy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

szukaj knajpy :gwizdanie: :naughty:

Za mało zarabiam żeby się po knajpach szlajać. :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

a łyżka na to niemożliwe

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

a łyżka na to niemożliwe

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:mysli:

Opublikowano

2 razy w miesiącu z kolegami kiełbachy albo fasolki z bułeczką w Żorach żałujesz ,osz Ty

:foch:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:24_________________________________________________przecież nie musimy jechać na Żory ,znajdźcie cosik mniejszego spokojniejszego u Was :cool1:

ja wybredny nie jestem :no::wink4:

Opublikowano

Ja mysle, że to najbardziej chodzi o to, że w Żorach, że trza sie ruszyc z Rb :P

Opublikowano

2 razy w miesiącu z kolegami kiełbachy albo fasolki z bułeczką w Żorach żałujesz ,osz Ty

:foch:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:24_________________________________________________przecież nie musimy jechać na Żory ,znajdźcie cosik mniejszego spokojniejszego u Was :cool1:

ja wybredny nie jestem :no::wink4:

Po pierwsze kiełbasa była fatalna.

Po drugie ciężko w weekend znaleźć miejsca dla większej ilości osób.

No i kasy ni ma.

Opublikowano

grunt ,że zimą spokojnie siądzie np.10 osób i wypije ciepłą herbatkę lub czekoladę ,a że przy okazji bufet będzie działał to można będzie (ten kto głodny po piracy np.przyjedzie) cosik na ząb wrzucić :wink4:

Opublikowano

grunt ,że zimą spokojnie siądzie np.10 osób i wypije ciepłą herbatkę lub czekoladę ,a że przy okazji bufet będzie działał to można będzie (ten kto głodny po piracy np.przyjedzie) cosik na ząb wrzucić :wink4:

Zamiast żreć to wolę się napić :kox:

Opublikowano

przecież Wam te afn'y palą więcej powietrza jak zupy(czasem mam wrażenie ,że tylko komputer Waszego silnika sprawdza ,czy ma paliwko w baku i jak swierdzi ,że jest to dalej jedzie na lufcie )

:)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:30_________________________________________________No Artur na samym lufcie jeżdżę bo kasy ni mom.
Opublikowano

to na jaką tyjkę przecie chyba zaoszczędzicie :wink4: ,zaś bez przesady

Opublikowano

Wiesiek przy okazji na spocie biorę te soczewki :wink4:

Opublikowano

Wiesiek przy okazji na spocie biorę te soczewki :wink4:

:good:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:30_________________________________________________No Artur na samym lufcie jeżdżę bo kasy ni mom.

Wiesiek proszę Cię ,nie opowiadaj głupot ,przecież mnie też nie jest stać na goszczenie się po knajpkach całymi tygodniami ale 2 razy w miesiącu na jaką kawkę można gdzieś wyskoczyć [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:33_________________________________________________jeszcze w towarzystwie klubowiczów :a4fan:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:34_________________________________________________tym bardziej :gwizdanie: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.