Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze zostaje opcja Pawłowice do tego gościa co ostatnio był tą S4 porobioną na RS4 :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie nie ma problemu,to spotykamy sie gdzie ?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:55_________________________________________________H4mm3R mam te dokumenty dla Ciebie :wink4:

Opublikowano

Artur którędy jedziesz? Jak byś jechał jakąś normalną prędkością to bym jechał za Tobą. Może Tomek dołączy to pojedziemy w 3 auta.

Opublikowano

Piotrze nie wiem gdzie pojedziemy(jak na Pawlowice to mozemy we 3 jechac razem).

:mysli:

Hmmm.

ale ja zawsze normalnie jezdze :kox::wink4:

Opublikowano

:hi:

to jak panowie dzisiaj robimy z tym spotem :?:

Opublikowano

Ja jestem w Klokocinie wiec zaraz tez sie bede zbieral i o 18 bede na miejscu ,Pretor tez bedzie , razem przyjedziemy na spota.

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
  • Autor

no, a ja właśnie zabieram się za kąpiel, mała ma wyczucie.....

Opublikowano

łosz Qr** :wallbash: dzis byl spot ;( a nie jutro :(

Opublikowano

łosz Qr** :wallbash: dzis byl spot ;( a nie jutro :(

trza 1-szego posta czytać :tongue4:

dzięki za spota :decayed: ,trochę Was przegoniłem :decayed:,najyższy czas coś zacząć myśleć na zimniejszymi dniami i jakąś miejscówkę pod to przygotować(znaleźć)-to do rybniczan :cool1: ,ja Wam zawsze wolnego czasu nie będę z H4mm3R'em organizował :no:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:10_________________________________________________

dzięki za spota :decayed: ,trochę Was przegoniłem :decayed:,najyższy czas coś zacząć myśleć na zimniejszymi dniami i jakąś miejscówkę pod to przygotować(znaleźć)-to do rybniczan :cool1: ,ja Wam zawsze wolnego czasu nie będę z H4mm3R'em organizował :no:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zdecydowanie, nad tym trzeba pomyśleć :disgust:

Opublikowano

oni jeszcze jadą :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:12_________________________________________________

łosz Qr** :wallbash: dzis byl spot ;( a nie jutro :(

trza 1-szego posta czytać :tongue4:

albo na forum częściej wchodzić :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:14_________________________________________________

albo na nim siedzieć non stop :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:15_________________________________________________

chyba zadzwonię do Wieśka albo Roberta ,niepokoję się o nich :decayed:

Opublikowano

Jestem, tylko byłem w piecu zapalić bo w domu zimno :wink4:

Opublikowano

martwiłem się ,że coś Was długo nie ma :smutas:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Robert grzeje się od żoneczki :kox:

Opublikowano

może coś zbroją :kox: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:52_________________________________________________będziemy baby spoty robić :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:53_________________________________________________spadam ,wpadnę później :wink4:

Opublikowano

No ciekawe co robią :mysli:

Opublikowano

:mysli:

będę gdzieś za godzinkę , :hi:

Opublikowano

Ja spadam nartka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.