Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co bedziecie dzialali :naughty:? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek będę wcześniej dzwonił :good:

Co bedziecie dzialali :naughty:? :naughty:

dzisiaj tylko podłączymy podświetlenie do guzika ASR :wink4:

Opublikowano
:mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________U mnie nie ma czegos takowego :no::embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

u mnie też nie było ale musiałem kupić nowe włączniki z halogenów, a w komplecie był też guzik od ASR :>

Opublikowano

Krzysiek ,a Ty u siebie jakie masz spowalniacze ?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 12:23_________________________________________________

u mnie też nie było ale musiałem kupić nowe włączniki z halogenów, a w komplecie był też guzik od ASR :>

Czyli taka mala sciema bedzie :cool1::wink4:

Opublikowano

320 p

255 t

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czyli taka mala sciema bedzie :cool1::wink4:

no tak jakoś wpadło to nieplanowane :decayed:

Opublikowano

To powiem ,Ci tez bez szalenstwa :gwizdanie: ,u Ciebie pewnie jest podobnoe jak w b6,czy b7 ze mozna spokojnie cosik wiekszego se wrzucic, jakie 345/288 np.

U mnie to koszty przy tym okrutne ,a poza tym dostac cos z esy poliftowej np.jarzma i zaciski na tyl to wogole graniczy z cudem :confused4:.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 12:42_________________________________________________

Czyli taka mala sciema bedzie :cool1::wink4:

no tak jakoś wpadło to nieplanowane :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Czyli taka mala sciema bedzie :cool1: :wink4

Jaka ściema :tongue4:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 16:27_________________________________________________

bzdura, ten sezon przejezdziłem na 215 i ani razu nie poczułem abym pływał w koleinach (w zeszłym sezonie było 225 i auto pływało)

U mnie 205 pływa podobnie ( troszkę może mniej niż 235 ) ... Arek Ty miałeś 215/35 , opona tam była grubości "gumy grubskiej" :kox: więc i pływać bardzo nie miało co ... wiadomo , że m.in. im większy "balon" tym bardziej pływa

A ja wam powiem że jeden h*j czy pływie czy nie, ale auto lepiej przyśpiesza i przez to mniej pali :cool1:

Opublikowano

Czyli taka mala sciema bedzie :cool1: :wink4

Jaka ściema :tongue4:

:rolleyes::pleasantry:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 16:29_________________________________________________

A ja wam powiem że jeden h*j czy pływie czy nie, ale auto lepiej przyśpiesza i przez to mniej pali :cool1:

i lata w łukach :gwizdanie: zapomniałeś dopisać poza tym święta prawda

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:bry::hi:

:hi:

:hi:

ASR zamontowane :kox:

:decayed:

Opublikowano

kurna co Ty modzisz bo ja już zgłupiałem :mysli: :mysli:

Opublikowano

Kto jutro będzie?

Opublikowano

może ja ale będę pod tel.więc w razie czego mnie nie liczcie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 18:28_________________________________________________jade na koncert Perfektu :decayed:

:hi:

do wieczora

Opublikowano
  • Autor

Kto jutro będzie?

jak mała będzie spała to będę ale 18:00-19:00 to jej pora kompania :confused4:

Opublikowano

Kto jutro będzie?

Ja raczej na pewno :wink4:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 18:40_________________________________________________

A ja wam powiem że jeden h*j czy pływie czy nie, ale auto lepiej przyśpiesza i przez to mniej pali :cool1:

U mnie różnica w spalaniu miedzy 205/55 R16 ( letnie) a 235/45 R17 ( letnie ) wynosi ~ 0.2 litra/100 km , także nie tak tragicznie , jakby się niektórym wydawało ... tym bardziej uważam , że miedzy 225 a 235 nie będzie praktycznie żadnej różnicy w spalaniu , pływaniu itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.