Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I sie w ogóle nie psują :gwizdanie: :facepalm:

Nikt nie mówi , że się nie psują ( czytaj ze zrozumieniem :cool1: ) ... ale na pewno mniej niż 2.0 ( szczególnie w porównaniu z tymi pierwszymi ) ... jak już zacząłeś o tym , że 2.0 TDI "kręcą" powiedzmy 4 letnie z ~ 250 kkm na ~ 150/160 kkm , teraz powiedzmy 8-10 letnie 1.9 TDI z ~ 400/500 kkm na ~ 180 kkm ... 2.0 po takim przebiegu ( "skręcone" o ~ 100 kkm ) zaczynają się sypać ( sam to przyznałeś kilka postów wyzej ) ... a z tak "skręconym" 1.9 ( ~ 200/300 kkm ) nic szczególnego się nie dzieje :cool1:

Ale nie będę się sprzeczał , z kimś kto jeździ 2.0 TDI ( dodatkowo chyba z jednym z najbardziej awaryjnych silników VW ostatnich lat ) i uważa ten silnik za mało awaryjny , albo inaczej ... za mniej awaryjny czy tak samo awaryjny jak 1.9 TDI

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

psują się jak każde inne ,nie psują się te co stoją nieużywane ,bo też czemu miały by się psuć

Opublikowano

psują się jak każde inne ,nie psują się te co stoją nieużywane ,bo też czemu miały by się psuć

Właśnie :good: zużycie materiału jest wszędzie [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:19_________________________________________________

I sie w ogóle nie psują :gwizdanie: :facepalm:

Nikt nie mówi , że się nie psują ( czytaj ze zrozumieniem :cool1: ) ... ale na pewno mniej niż 2.0 ( szczególnie w porównaniu z tymi pierwszymi ) ... jak już zacząłeś o tym , że 2.0 TDI "kręcą" powiedzmy 4 letnie z ~ 250 kkm na ~ 150/160 kkm , teraz powiedzmy 8-10 letnie 1.9 TDI z ~ 400/500 kkm na ~ 180 kkm ... 2.0 po takim przebiegu ( "skręcone" o ~ 100 kkm ) zaczynają się sypać ( sam to przyznałeś kilka postów wyzej ) ... a z tak "skręconym" 1.9 ( ~ 200/300 kkm ) nic szczególnego się nie dzieje :cool1:

Ale nie będę się sprzeczał , z kimś kto jeździ 2.0 TDI ( dodatkowo chyba z jednym z najbardziej awaryjnych silników VW ostatnich lat ) i uważa ten silnik za mało awaryjny , albo inaczej ... za mniej awaryjny czy tak samo awaryjny jak 1.9 TDI

Napisz to do jaro4444 to Ci co nieco powie o 2.0TDI a zwłaszcza o BLB :cool1:

Opublikowano

I sie w ogóle nie psują :gwizdanie: :facepalm:

Nikt nie mówi , że się nie psują ( czytaj ze zrozumieniem :cool1: ) ... ale na pewno mniej niż 2.0 ( szczególnie w porównaniu z tymi pierwszymi ) ... jak już zacząłeś o tym , że 2.0 TDI "kręcą" powiedzmy 4 letnie z ~ 250 kkm na ~ 150/160 kkm , teraz powiedzmy 8-10 letnie 1.9 TDI z ~ 400/500 kkm na ~ 180 kkm ... 2.0 po takim przebiegu ( "skręcone" o ~ 100 kkm ) zaczynają się sypać ( sam to przyznałeś kilka postów wyzej ) ... a z tak "skręconym" 1.9 ( ~ 200/300 kkm ) nic szczególnego się nie dzieje :cool1:

Ale nie będę się sprzeczał , z kimś kto jeździ 2.0 TDI ( dodatkowo chyba z jednym z najbardziej awaryjnych silników VW ostatnich lat ) i uważa ten silnik za mało awaryjny , albo inaczej ... za mniej awaryjny czy tak samo awaryjny jak 1.9 TDI

są jeszcze 2.5 :naughty: ,jak mamy się licytować pod względem awaryjności ,tylko ,czy ja wiem ,czy aby na pewno ,myślę,że to od wielu czynników zależy ,czy coś klęknie ,czy też nie.

I nie ważne ,czy to 1.6, 1.9 , czy 2.5

ważne jak jeździ ,ile i na czym (oleum,paliwko)

Opublikowano

Właśnie :good: zużycie materiału jest wszędzie

Napisz to do jaro4444 to Ci co nieco powie o 2.0TDI a zwłaszcza o BLB :cool1:

:good:

Opublikowano

zazwyczaj to ja mam w mniemaniu kłócić się z robertem, proszę nie robić mi tutaj konkurencji :decayed:

:decayed: co do 1.9 tdi ja w swoim skkromnym przypadku, odpukać oczywiście jak dotąd nie miałem żadnej awarii, a 80 tysi za mna :gwizdanie: nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

Opublikowano

zazwyczaj to ja mam w mniemaniu kłócić się z robertem, proszę nie robić mi tutaj konkurencji :decayed:

to mu coś doyebey :decayed:

PS. gumy na Ciebie czekają

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

ale się porobiło :decayed:

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

flaszka musi być :decayed: bo my sie tylko na temat b(f)arsy nie zgadzomy :decayed: kaś był wczoraj kibicu :tongue4:

Opublikowano

jeszcze gotowi się zaprzyjaźnić :kox::decayed:

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

nasuwa mi się tu powiedzonko "zrobisz loda, bydzie zgoda" :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

zazwyczaj to ja mam w mniemaniu kłócić się z robertem, proszę nie robić mi tutaj konkurencji :decayed:

to mu coś doyebey :decayed:

PS. gumy na Ciebie czekają

za tydzien byda, przyjada z Damianem :) już na stałe :) to bydymy godać póki co je trzimej do kumpla z sąsiedniej wsi :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

nasuwa mi się tu powiedzonko "zrobisz loda, bydzie zgoda" :decayed::polew: :polew:

nasuwa sie powiedzonko "głodnemu chleb na myśli" :decayed:

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

nasuwa mi się tu powiedzonko "zrobisz loda, bydzie zgoda" :decayed::polew: :polew:

nasuwa sie powiedzonko "głodnemu chleb na myśli" :decayed:

A głodny, głodnemu wypomni :decayed:

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

flaszka musi być :decayed: bo my sie tylko na temat b(f)arsy nie zgadzomy :decayed: kaś był wczoraj kibicu :tongue4:

No co chcesz 2:2 :cool1:

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

nasuwa mi się tu powiedzonko "zrobisz loda, bydzie zgoda" :decayed::polew: :polew:

nasuwa sie powiedzonko "głodnemu chleb na myśli" :decayed:

A głodny, głodnemu wypomni :decayed:

burczy Ci w brzuchu to nie powtarzej yno idź coź zjeść :decayed::tongue4:

Opublikowano

oglądałem na C+ najpierw REAL potem FCB

Opublikowano

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

flaszka musi być :decayed: bo my sie tylko na temat b(f)arsy nie zgadzomy :decayed: kaś był wczoraj kibicu :tongue4:

No co chcesz 2:2 :cool1:

a nic, nic, bayern mo w mniemaniu średnio 5:0 wygrywać :decayed::tongue4:

Opublikowano

Właśnie :good: zużycie materiału jest wszędzie

Napisz to do jaro4444 to Ci co nieco powie o 2.0TDI a zwłaszcza o BLB :cool1:

Zgadzam się z Wami w 100% , 1.9 TDI to takie same dziadostwo jak 2.0 TDI i 2.5 TDI :good:

Opublikowano

zazwyczaj to ja mam w mniemaniu kłócić się z robertem, proszę nie robić mi tutaj konkurencji :decayed:

to mu coś doyebey :decayed:

PS. gumy na Ciebie czekają

za tydzien byda, przyjada z Damianem :) już na stałe :) to bydymy godać póki co je trzimej do kumpla z sąsiedniej wsi :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

nasuwa mi się tu powiedzonko "zrobisz loda, bydzie zgoda" :decayed::polew: :polew:

nasuwa sie powiedzonko "głodnemu chleb na myśli" :decayed:

:decayed:

... nie bez powodu ów silnik zasłużył na miano pancernego.

chociaż raz się z Tobą zgodzę :naughty::decayed:

nasuwa mi się tu powiedzonko "zrobisz loda, bydzie zgoda" :decayed::polew: :polew:

nasuwa sie powiedzonko "głodnemu chleb na myśli" :decayed:

A głodny, głodnemu wypomni :decayed:

:decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.