Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 20:40_________________________________________________Robert niechcesz gum 225/40R18 bo jutro zmieniam na nówki a dwie są takie co by Ci starczyły na dwa sezony :decayed::polew:
Opublikowano

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

dalej chcesz takie szerokie :?:

Opublikowano

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

dalej chcesz takie szerokie :?:

Też się mu dziwię...

Opublikowano

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

dalej chcesz takie szerokie :?:

Też się mu dziwię...

synku ci 215 stykną :) pryndzyj niz 110 w zakretach nie jezdzisz

dobry wogóle :hi: :hi:

Opublikowano

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

dalej chcesz takie szerokie :?:

Też się mu dziwię...

synku ci 215 stykną :) pryndzyj niz 110 w zakretach nie jezdzisz

dobry wogóle :hi: :hi:

synek usz mo prawie 30 lot, to musi czymś d*py przyciągnyć :decayed:

Opublikowano

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

dalej chcesz takie szerokie :?:

Też się mu dziwię...

synku ci 215 stykną :) pryndzyj niz 110 w zakretach nie jezdzisz

dobry wogóle :hi: :hi:

zalecany rozmiar będzie miał :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

kupuję dwie , więc co , z przodu będzie 215 a z tyłu 235 :cool1::no: ... mi tam się fajnie nawet jeździ na takich , już przywykłem , po drugie takie są w oryginale więc pier_dolę kombinowanie z innymi rozmiarami

Opublikowano

POPO z Bielska ma na sprzedaż 2 sztuki ale chyba 18 :mysli:

Opublikowano

Trzeba było się uczyć :gwizdanie: :cool:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Teee :gwizdanie:

Artur widziałem twoją furę pod szpitalem

Opublikowano

Byłem w pracy ,z resztą znowu jestem ,mam nockę :confused4:

Opublikowano

Byłem w pracy ,z resztą znowu jestem ,mam nockę :confused4:

Ja też w robocie :kwasny:

Opublikowano

Artur jeszcze raz DZIĘKI WIELKIE :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

spoko Panie kolego :wink4:

PS.Nie wiem jak 1 strona mi uciekła :mysli:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 01:10_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

kupuję dwie , więc co , z przodu będzie 215 a z tyłu 235 :cool1::no: ... mi tam się fajnie nawet jeździ na takich , już przywykłem , po drugie takie są w oryginale więc pier_dolę kombinowanie z innymi rozmiarami

ja ja po fabryce nie poprawiamy, ori to je ori :decayed::facepalm:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:49_________________________________________________ :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

dobry wszystkim :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Na wiosnę będę potrzebował 2 szt. ale 235/45 R17

dalej chcesz takie szerokie :?:

Też się mu dziwię...

synku ci 215 stykną :) pryndzyj niz 110 w zakretach nie jezdzisz

dobry wogóle :hi: :hi:

zalecany rozmiar będzie miał :gwizdanie: :wink4:

na niemieckie autostrady, a nie polskie koleiny :gwizdanie:

kupuję dwie , więc co , z przodu będzie 215 a z tyłu 235 :cool1::no: ... mi tam się fajnie nawet jeździ na takich , już przywykłem , po drugie takie są w oryginale więc pier_dolę kombinowanie z innymi rozmiarami

nie masz Q więc to nie problem, a po drugie np. w oryginale nie miałeś xenonów, a jednak kombinowałeś :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.