Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemaneczko z Bawarii, byle do 30 września, nie chce sie mi juz :gwizdanie:

Szymonku d.upa opalona :tongue4: kajś to był dokładnie ?

na october fest się wybierasz :?: :naughty:

byłem rok temu, ludzi od zaje#$%#%, drogo, nie ma nawet gdzie usiąść, byłem na 2 feście na bawarii co do wielkości w Straubingu, styknie :>

Też tam kiedyś byłem :good:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 17:44_________________________________________________Liczyłem OC w innych firmach, pozostanę w AVIVA jest najtaniej :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bierz tam gdzie jest najtaniej. Ja co roku dwa tyg przed końcem ubezpieczenia idę do takiego punktu gdzie jest dużo ubezpieczalni i obliczają mi gdzie jest najtaniej i takie OC biorę bo po co mi jakieś super OC skoro i tak ja z niego nigdy z niego nie skorzystam, co innego jak ktoś ma AC wtedy warto patrzeć jakie ubezpieczenie się płaci. W tym roku mam w Ergo Hestia za 409 zł/rok.

Opublikowano
  • Autor

panowie możecie sprawdzić czy dobrze sobie wyszukałem nr pompki spryskiwaczy, znalazłem taki 1T0 955 651.

Opublikowano

1T0 955 651 zamienione na 1K5 955 651 ( zalecane zastosowanie także 1J0 955 665 H ) :wink4:

Opublikowano

;( ;( ;(

20110920118.jpg

20110920119.jpg

20110920120.jpg

20110920121.jpg

20110920122.jpg

20110920123.jpg

20110920124.jpg

Opublikowano

dostałem szlag w tył...

Opublikowano

no gdzies tam zepchany.. wina moja wiec trza teraz naprawaiac

Opublikowano

;( ;( ;(

20110920118.jpg

20110920119.jpg

20110920120.jpg

20110920121.jpg

20110920122.jpg

20110920123.jpg

20110920124.jpg

No nie ładnie :kwasny:

Współczuję :confused4:

Opublikowano

Wspolczucia Danielu :(

Opublikowano

;( ;( ;(

20110920118.jpg

20110920119.jpg

20110920120.jpg

20110920121.jpg

20110920122.jpg

20110920123.jpg

20110920124.jpg

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Co zrobic. Zderzak do wymiany, os tez bo skrzywilo, i blotniki do klepania + lakier. Do tego mandat, laweta, dowod zabrali ;/

Opublikowano

Co zrobic. Zderzak do wymiany, os tez bo skrzywilo, i blotniki do klepania + lakier. Do tego mandat, laweta, dowod zabrali ;/

Nie ładnie ;(

Opublikowano

wyjezdalem tam z pod sklepu a ten tak zapierdalal ze ani nie hamowal a ja juz bylem prawie na wjezdzie tej ulicy na ktorej lezy no i jeb obrocilo mnie i na znaku sie zatrzymalem.

Opublikowano

Wielka szkoda.

Opublikowano

siemaneczko z Bawarii, byle do 30 września, nie chce sie mi juz :gwizdanie:

Szymonku d.upa opalona :tongue4: kajś to był dokładnie ?

Chopie te 10dni to Ci zleci juz roz dwa ;)

jo był na polwyspie Peljasac :) Orebic miasto... pieknie.. za***iście bylo doslownie :kox:

yno d*pa dalij mom blado :tongue4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________

No nie ładnie :kwasny:

Współczuję :confused4:

i ja współczuję :confused4:

Opublikowano

Dzieki chlopaki :good: na spocie mnie niestety nie bedzie z wiadomych przyczynn...

Opublikowano

:hi:

No chyba ,ze ktos Cie zgarnie jadac do SR :gwizdanie: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.