Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no baa :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no baa :>

No to dobranoc, no i pozdrów Żonkę :hi:

Opublikowano

podziękował i wzajemnie :hi:

PS.Mam dziwne wrażenie ,że przez cały dzień tylko my pisaliśmy :>.

Opublikowano

Bo reszta ma to w dupi*.

Dobranoc

Opublikowano

:disgust:

:wink4: :gwizdanie: :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 01:14_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
  • Autor

PS.Mam dziwne wrażenie ,że przez cały dzień tylko my pisaliśmy :>.

to tylko wrażenie :gwizdanie:

:hi: z rana

Opublikowano

powitał :hi:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________Arek widziałem ze fele sprzedajesz, masz cos jeszcze ciekawszego na oku? :naughty:

Opublikowano

Kurcze ten felunek ciekawy :slina: od niego :mysli: . Jakby nie to ,ze takie pieniadze trza by wydac to szlo by sie skusic :evil:

Opublikowano
  • Autor

Arek widziałem ze fele sprzedajesz, masz cos jeszcze ciekawszego na oku? :naughty:

na dzień dzisiejszy nie

Kurcze ten felunek ciekawy :slina: od niego :mysli: . Jakby nie to ,ze takie pieniadze trza by wydac to szlo by sie skusic :evil:

ja dałem za niego nieco więcej więc za 2 tyś raczej ich nie puszczę, no chyba że masz coś na wymiane + dopłata :gwizdanie:

Opublikowano

Mam 15 słoneczka :polew: :polew: :polew: ile doplaty ? :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:02_________________________________________________

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano
  • Autor

Mam 15 słoneczka :polew: :polew: :polew: ile doplaty ? :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:02_________________________________________________

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

3499 zł :polew:

Opublikowano
:mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:24_________________________________________________ :disgust:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:24_________________________________________________ :>
Opublikowano

Mam 15 słoneczka :polew: :polew: :polew: ile doplaty ? :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:02_________________________________________________

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

3499 zł :polew:

:decayed:

Arturo to jest okazja bierz zanim sie wozmysli :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi:

seves Ty już w kraju?

kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(

Opublikowano

seves to sie nazywa zanik pamięci krótkotrwałej :decayed:

Wpisz na YT Jacek Balcerzak -oni to doskonale tłumaczą :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

seves Ty już w kraju?

kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(

Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: :baseball:

Opublikowano

seves to sie nazywa zanik pamięci krótkotrwałej :decayed:

Wpisz na YT Jacek Balcerzak -oni to doskonale tłumaczą :decayed:

jaaaaaa jak on mi w nocy esemesa sle to go czytom i zapominom :gwizdanie:

Opublikowano

:>

Opublikowano

:hi: :hi:

seves Ty już w kraju?

kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(

Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: :baseball:

Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu:

<----

kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.