Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A niby takie dobre te 1.9TDI... silniki nie do zajechania... a głowice pękają tylko w 2.0TDI :gwizdanie:

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=6657&postdays=0&postorder=asc&start=60

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupuję dwie , więc co , z przodu będzie 215 a z tyłu 235 :cool1::no: ... mi tam się fajnie nawet jeździ na takich , już przywykłem , po drugie takie są w oryginale więc pier_dolę kombinowanie z innymi rozmiarami

Robert jak jest dobra cena to bym sie tak rozmiaru nie trzymal , co prawda ja mam u siebie wszystkie 235/40/18 ale tak kupilem wiec i tak jezdze.. 225 a 235 w koleinach nie ma prawie wcale roznicy zalezy jeszcze jaki rodzaj opony, ale zawsze w spalaniu cos tam mozna uszczknac podobno :tongue4: podobno hehe

a co do poprawiania fabryki to jesli chodzi o opony to nie ma sensu sie tego trzymac :tongue4: przeciez zimowki prawie kazdy kupuje wezsze :naughty:

byleby srednica byla odpowiednia i tyle, a i tak samego bieznika jak chodzi o srednice to jest dobry centymetr roznicy pomiedzy nowa a zurzyta :decayed:

Opublikowano

A niby takie dobre te 1.9TDI... silniki nie do zajechania... a głowice pękają tylko w 2.0TDI :gwizdanie:

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=6657&postdays=0&postorder=asc&start=60

Powiem Ci, że słaba wypowiedz.Jednak skala jezdzacych 1.9 a 2.0 i odpowiednio skala problemow jest nieporownywalna. Nic nie zmienisz, 2.0 bez poprawek nie bedzie dobre :)

Opublikowano

:hi:

Ale tu Robertowi ciśniecie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ale tu Robertowi ciśniecie :gwizdanie:

nikt nie ciśnie :gwizdanie: i tak zrobi co chce bo to jego auto i jego pieniądze, my tylko nabijamy posty :decayed:

Opublikowano

A jak tak to i ja spamem pocisnę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to co ty polecasz :?: :mysli:

ja idę dokopywać się do zbiorniczka bo muszę wkońcu tą pompkę kupić

Opublikowano

to co ty polecasz :?: :mysli:

To znaczy :?:

Opublikowano

:hi:

Dawno mnie tu nie było :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Ale tu Robertowi ciśniecie :gwizdanie:

nikt nie ciśnie :gwizdanie: i tak zrobi co chce bo to jego auto i jego pieniądze, my tylko nabijamy posty :decayed:

dokładnie :good:

delikatnie podpowiadamy rozwiązania :tongue4:

:decayed:

hahaha

Opublikowano

A niby takie dobre te 1.9TDI... silniki nie do zajechania... a głowice pękają tylko w 2.0TDI :gwizdanie:

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=6657&postdays=0&postorder=asc&start=60

Powiem Ci, że słaba wypowiedz.Jednak skala jezdzacych 1.9 a 2.0 i odpowiednio skala problemow jest nieporownywalna. Nic nie zmienisz, 2.0 bez poprawek nie bedzie dobre :)

Głównie chodziło mi o pękające głowice :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 14:53_________________________________________________

:hi:

Ale tu Robertowi ciśniecie :gwizdanie:

nikt nie ciśnie :gwizdanie: i tak zrobi co chce bo to jego auto i jego pieniądze, my tylko nabijamy posty :decayed:

dokładnie :good:

delikatnie podpowiadamy rozwiązania :tongue4:

:decayed:

hahaha

seves Ty tak czytej wszystkie odp. od Twojej ostatniej wizyty, bo pytałem o nr. tel. do typa z Myszkowa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to co ty polecasz :?: :mysli:

To znaczy :?:

jakie ty opony polecasz :)

:hi:

Dawno mnie tu nie było :rolleyes:

:hi:

oj dawno, dawno :wink4:

Opublikowano

to co ty polecasz :?: :mysli:

To znaczy :?:

jakie ty opony polecasz :)

A takie jak Robert chce :decayed:

Arek schematy do comfort module już się drukują :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek schematy do comfort module już się drukują :wink4:

:kox:

Wiesiek na co muszę ustawić miernik żeby w tej wtyczce z przeciwmgielnych zobaczyć na który pin idzie prąd do podświetlenia :?: (marny ze mnie elektryk :embarrassed: )

Opublikowano

Na Volty - napicie stałe oznaczone jako AC lub-

Zaraz podam Ci kolory kabelków[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 15:35_________________________________________________

Tutaj Arek masz na szybko, na schemacie prawy przełącznik od tylnych przeciwmgielnych, lewy od halogenów.

espg.jpg

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 15:45_________________________________________________Arku może zostaw to albo przyjedź do mnie co :?:

Opublikowano

:hi:

Panowie w sobote jest nawet fajna pogoda może robimy małego grilla :gwizdanie: :>

:drunk:

:tongue4:

Opublikowano

Na Volty - napicie stałe oznaczone jako AC lub-

Volty -> napicie -> AC (to pewnie będzie alkohol czysty)

Fajne macie mierniki :decayed:

Chyba nie chcę wiedzieć co oznacza DC :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek ogarniemy to jutro :wink4:

Na Volty - napicie stałe oznaczone jako AC lub-

Volty -> napicie -> AC (to pewnie będzie alkohol czysty)

Fajne macie mierniki :decayed:

Chyba nie chcę wiedzieć co oznacza DC :decayed:

powiem ci tylko że w pierwszej fazie jest fioletowy :gwizdanie:

Opublikowano

Na Volty - napicie stałe oznaczone jako AC lub-

Volty -> napicie -> AC (to pewnie będzie alkohol czysty)

Fajne macie mierniki :decayed:

Chyba nie chcę wiedzieć co oznacza DC :decayed:

powiem ci tylko że w pierwszej fazie jest fioletowy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.