Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry z rana :hi:

a takie bylyby felgi ..

i jeszcze beda :wink4:

tylko moze pozniej :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

bzdura, ten sezon przejezdziłem na 215 i ani razu nie poczułem abym pływał w koleinach (w zeszłym sezonie było 225 i auto pływało)

U mnie 205 pływa podobnie ( troszkę może mniej niż 235 ) ... Arek Ty miałeś 215/35 , opona tam była grubości "gumy grubskiej" :kox: więc i pływać bardzo nie miało co ... wiadomo , że m.in. im większy "balon" tym bardziej pływa

to czemu mi 195/65 nie pływa :mysli:

Ty masz może za mocne łapy :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:) :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:20_________________________________________________a takie bylyby felgi ..

spoko jeszcze będziemy je oblewali na spocie :naughty::wink4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 06:53_________________________________________________Spicie wszyscy ? :mysli:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

dziś mam fajny dzień bo mnie w żadnym urzędzie nie wku*li, a odwiedziłem UM, ZUS, NFZ i OPS :decayed:

Opublikowano

Byles w skarbowce :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Byles w skarbowce :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

na szczęście tam nie musiałem iść :tongue4:

Opublikowano

Oni potrafia cisnienie dzwignac :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej dzwiga mi się ciśnienia jak mi księgowa dzwoni ile muszę podatku zapłacić :wallbash:

Opublikowano

To lubie :sick3:

Opublikowano

:hi:

Pospane po nocce. :decayed:

Czy Wy zawsze musicie dyskutować jak mam coś do roboty lub śpię. :cool1:

Opublikowano

Za duzo spisz :gwizdanie:

Opublikowano

Za duzo spisz :gwizdanie:

Taaa od 8 do 11 po nocce :naughty:

Opublikowano
:decayed: o 10 zes powinien byc swierzynek wypoczety :decayed:
Opublikowano

:decayed: o 10 zes powinien byc swierzynek wypoczety :decayed:

No jasne i już w chałupie orać i być po stosunku :naughty:

Opublikowano

:good:

Szybko sie uczysz :kox::naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czy Wy zawsze musicie dyskutować jak mam coś do roboty lub śpię. :cool1:

obudziliśmy cię :embarrassed:

Opublikowano

:good:

Szybko sie uczysz :kox::naughty::decayed:

No tak w końcu macie większe doświadczenie :gwizdanie:

obudziliśmy cię :embarrassed:

No tak głośno było :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek nie masz ochoty wyjść sobie przed dom do słoneczka na pół godzinki :?: :naughty:

Opublikowano

Wieksze moze nie ale tez bogate :decayed:.

Co do pobudki to ja nie wiem ,obiad trza zaraz nakladac ,a Ty zniesmaczony bo my glosno klikali :tongue4::decayed:

Opublikowano

Wiesiek nie masz ochoty wyjść sobie przed dom do słoneczka na pół godzinki :?: :naughty:

Mam po 13 zapraszam :wink4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:33_________________________________________________

Wieksze moze nie ale tez bogate :decayed:.

Co do pobudki to ja nie wiem ,obiad trza zaraz nakladac ,a Ty zniesmaczony bo my glosno klikali :tongue4::decayed:

Oj tam ,oj tam, idę zaraz coś pomajstrować przy gospodarstwie, Arkowi po 13 podnieść wartość fury i może umyć swojego furacza. :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:35_________________________________________________Arek dzwoń

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.