Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie do rady za słaby :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie do rady za słaby :gwizdanie:

Wiesiek sprawa jest :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:25_________________________________________________no za slaby.. widza wlasnie smig smig pitnyl :gwizdanie:

Opublikowano

:bry::hi:

Weekend :naughty::kox:

No weekend :wink4:

hello Synki :hi:

i zajs wolne :travolta:

widza ze te spinki dzialaja idealnie stron rosnie w ekspresowym tempie :naughty:

zaroz cos wymysla :tongue4:

Wpadaj na Gliwice na spota... :wink4:

a tam z seatami nie gadam * :foch:

* Mario nie wiem czy znasz zasady :decayed: musisz mi teraz czyms doj**ac :P i przez pare stron jedziemy po sobie :naughty:

te bez podtekstów :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek sprawa jest :naughty:

Szybko bo po moja musza jechać :decayed:

Opublikowano

Wiesiek sprawa jest :naughty:

Szybko bo po moja musza jechać :decayed:

jutro kumpel kumpla sie zeni w mikolowie kajs.... spotykaja sie kolo 10 (jo znom yno kumpla tego co sie zyni zech w zyciu nie widziol :P ) i jadymy mu na obstawa... mosz ochota ? :D

flaszka bedzie na pewno :kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:29_________________________________________________oczywiscie na motorach :wink4:

Opublikowano

Seves ochota by może i była ,jak co to zadzwonia do Cia.

Leca po moja

Opublikowano

Seves ochota by może i była ,jak co to zadzwonia do Cia.

Leca po moja

ok zdzwoniymy sie

szerokij :wink4:

Opublikowano

Artur jak przyjadę z Basią to będziemy zajadać się samym zielskiem :kox:

Opublikowano

Arturo no jak bez podtesktow :decayed:

to dziala a na forum miedzy innymi i o strony przeciez chodzi :rolleyes:

z Arkiem cos sie smialismy ostatnio ze przy glupotach ciul ciul a strony leca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Mario sie nie umi bawic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Artur jak przyjadę z Basią to będziemy zajadać się samym zielskiem :kox:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:41_________________________________________________

Arturo no jak bez podtesktow :decayed:

to dziala a na forum miedzy innymi i o strony przeciez chodzi :rolleyes:

z Arkiem cos sie smialismy ostatnio ze przy glupotach ciul ciul a strony leca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Mario sie nie umi bawic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oki oki :good::wink4:

Opublikowano

Artur a co tam u Ciebie? :naughty:

Opublikowano

Już jestem :tongue4:

Artur i po zielsku ,a dobre było że :gwizdanie:

Jechac mi z tymi postami a już :!:

Opublikowano

Tak się zastanawiam i przymierzam. Boję się trochę że wtopię i zabieram się do tego jak jeż do pierdolenia :kox: . Na razie mi się nie śpieszy bo moja technicznie jest na tip top, ale już chyba czas na zmianę.

Opublikowano

Bierz najpierw VIN, a później oglądanie no i zakup. :cool1:

Jak co mam miernik lakieru :good:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 18:36_________________________________________________Idę poodkurzać zaraz wracam :kox:

Opublikowano

Jak dostanę od gościa VIN to po prostu jadę do ASO i mi go sprawdzą czy jak to wygląda bo nigdy tak nie sprawdzałem auta?

Opublikowano

Jak dostanę od gościa VIN to po prostu jadę do ASO i mi go sprawdzą czy jak to wygląda bo nigdy tak nie sprawdzałem auta?

No niestety z tym jest problem, w ASO nie podają Ci nic, ale mamy Artura i Arka powinni pomóc :naughty:

Opublikowano

A ile by wyniósł całkowity kosz rejestracji tego auta? Kiedyś sprowadzałem dwa poprzednie auta, ale pewnie od tego czasu dużo się pozmieniało.

Opublikowano

Myślę że w ok. 2 tys. zł powinieneś się zmieścić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.