Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mm...golono i do tego chrzan lub musztarda...

to może w niedzielę w Mszanej się spotkamy :?::?::?::?::?:

Jest mała knajpka co się specjalizuje w golonkach :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę se załatwić moderatora tego wątku to tu pozamiatam :evil:

Opublikowano

Artur...no to kasujemy nasze posty o jedzeniu :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:06_________________________________________________

Muszę se załatwić moderatora tego wątku to tu pozamiatam :evil:

te :baseball:

jakby nie przyjezdni to byś miał do moderowania 300 stron na krzyż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to widać po spotach w SJZ :tongue4:

Opublikowano

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

:palacz:

Opublikowano

Kurde ale pogoda wieje i chłodno, do garażu Basia nie chce mnie puścić ale i tak pójdę poprawić DRL :naughty:

Opublikowano

No to widać po spotach w SJZ :tongue4:

tam też tylko marudy były dlatego się przeniosłem

:cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

No to widać po spotach w SJZ :tongue4:

tam też tylko marudy były dlatego się przeniosłem

:cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________ :decayed:

Nie lubili Cię tam bo cały czas tylko żarcie i żarcie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurde ale pogoda wieje i chłodno, do garażu Basia nie chce mnie puścić ale i tak pójdę poprawić DRL :naughty:

dzis jest swieto panstwo a nie koscielne wiec mozna pracowac :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:13_________________________________________________2 posty wyzej...

:polew: :polew: :polew:

a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator :mysli::decayed:

Opublikowano

Kurde ale pogoda wieje i chłodno, do garażu Basia nie chce mnie puścić ale i tak pójdę poprawić DRL :naughty:

dzis jest swieto panstwo a nie koscielne wiec mozna pracowac :naughty:

Dlatego mam zamiar iść, tylko zastanawiam się jak podnieść silnik :mysli:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:15_________________________________________________

a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator :mysli: :decayed

C*ujowy :kox:

Opublikowano

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:17_________________________________________________tiaa...wszystkim i za wszystko bana bys wpier*alal :decayed:

Opublikowano

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:

Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo

Opublikowano

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:

Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo

:wallbash: przerabialem ten temat ze 3 tyg temu :wallbash:
Opublikowano

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:

Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo

:wallbash: przerabialem ten temat ze 3 tyg temu :wallbash:

No tak ale Ty miałeś silnik na wierzchu a ja mam w aucie

Opublikowano

a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator :mysli: :decayed

C*ujowy :kox:

:gwizdanie:

może być ,że prawdę gada :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:21_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dokladnie, bo jak ja mam se rece obijac... :no: nie to nie dla mnie :cool1:

odkrecic, podniesc to nie sztuka...ale tak jak mowisz ta dwumasowe ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:22_________________________________________________Qrde...zglodnialem :embarrassed:

Opublikowano

dokladnie, bo jak ja mam se rece obijac... :no: nie to nie dla mnie :cool1:

odkrecic, podniesc to nie sztuka...ale tak jak mowisz ta dwumasowe ustawic :gwizdanie:

Nie o ustawienie chodzi, tylko w kole zamachowym jest wycięcie żeby można było kluczem do tych 2 śrub dojść.

Silnik podnośić to tylko podeprzeć go na kole pasowym i lewarkiem w górę ale wtedy nie przekręcisz wałem, jedynie wcześniej odkręcić te śruby i wio.[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________

Qrde...zglodnialem :embarrassed:

Co lokator się upomina :gwizdanie:

Opublikowano

ide też cosik wszamać :wink4::)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.