Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

I co byłeś to oglądać :?:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:38_________________________________________________Zamawiam zapach ,kto chce :?:

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/adsad/zapachy/puszki/california-scents-original-spillproof-organic-air-fresheners-coronado-cherry-42g.html

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś w wodziu na kauflandzie jst VAG integracja o 15.00 http://audislask.pl/index.php?topic=2846.0

Opublikowano

dziś w wodziu na kauflandzie jst VAG integracja o 15.00 http://audislask.pl/index.php?topic=2846.0

ja do 21 w pracy kwitne [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:49_________________________________________________specjalnie się zamieniałem by tego niedoszłego moda móc oglądać :decayed: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

dziś w wodziu na kauflandzie jst VAG integracja o 15.00 http://audislask.pl/index.php?topic=2846.0

Może się przejadę :gwizdanie:

Wiesiek to jest ten Twój zajedwabisty 1.9TDI a leci z niego gorzej niż z 2.5TDI :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek to jest ten Twój zajedwabisty 1.9TDI a leci z niego gorzej niż z 2.5TDI

Nie leci bo w ostatnim tygodniu po wymianie zawiechy, jeżdżę bez płyty a on ani jednej kropli nie uronił tylko tłusty jest :wink4:

Chce kto taki zapach :?:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:54_________________________________________________

specjalnie się zamieniałem by tego niedoszłego moda móc oglądać :decayed: :gwizdanie: :wink4:

Mnie nie będzie nie mam kasy żeby dojechać na spot :disgust:

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Opublikowano

Mnie nie będzie nie mam kasy żeby dojechać na spot :disgust:

napisz ,że nie chce Ci się albo coś ,a nie pierdziel głupot :cool1: :gwizdanie: :tongue4::polew:

Opublikowano

k..wa mam stronki poblokowane w robocie i nie moge zobaczyc tego :wallbash:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:09_________________________________________________aale jest fon na szczęście :)

Opublikowano

A3 Sportback

Opublikowano

te seryjne alu to takie jak dla mnie :sick3:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________sorrki ale to priwat zdanie :wink4:

Opublikowano

To było przykładowe zdjęcie ,pierwsze z brzegu :naughty:

Opublikowano

luz

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Jaśmin, pinacolada, santa barbara berry. No i może coś jeszcze ;)

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Jaśmin, pinacolada, santa barbara berry. No i może coś jeszcze ;)

Ta wanilia wcale nie pachniała, a oni powiedzieli że była ok ale wymienili, tak że trzeba uważać na te zapachy.

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Jaśmin, pinacolada, santa barbara berry. No i może coś jeszcze ;)

Ta wanilia wcale nie pachniała, a oni powiedzieli że była ok ale wymienili, tak że trzeba uważać na te zapachy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Jaśmin, pinacolada, santa barbara berry. No i może coś jeszcze ;)

Ta wanilia wcale nie pachniała, a oni powiedzieli że była ok ale wymienili, tak że trzeba uważać na te zapachy.

Bo wanilie to tylko lalusie w aucie mają :polew: :polew:

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Jaśmin, pinacolada, santa barbara berry. No i może coś jeszcze ;)

Ta wanilia wcale nie pachniała, a oni powiedzieli że była ok ale wymienili, tak że trzeba uważać na te zapachy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No i z czego ryjesz, jak miałem ją w aucie to nic nie pachniało :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:37_________________________________________________

Bo wanilie to tylko lalusie w aucie mają :polew: :polew:

Coś mi się wydaję że nie będzie mnie na spocie, bo brakło mi Prozacu :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:44_________________________________________________Spadam

Opublikowano

Ten zapach już każdy ma, a Ty jeszcze nie :blink: oj Wiesiu Wiesiu....

W przyszłym tyg. składam zamówienie z Robertem, zapachy też zamówie ale nie cherry :wink4:

Ja też mam, ale jeszcze se zamówię.

A jaki zamówisz ja zamówiłem wanilię i zwróciłem

Jaśmin, pinacolada, santa barbara berry. No i może coś jeszcze ;)

Ta wanilia wcale nie pachniała, a oni powiedzieli że była ok ale wymienili, tak że trzeba uważać na te zapachy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No i z czego ryjesz, jak miałem ją w aucie to nic nie pachniało :cool1:

boś to napisał jakby nie wiadomo jak niebezpieczne były te pachnidełka :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.