Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek dzisiaj jadę to zobaczyć.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to porób foty i napisz wrażenia :wink4:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zwariowałeś co dzień na spota jechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktoś jeszcze się wybiera na ten zlot Audi w SWD?

Qrczi...a nie wiem mozno sie wybiore :mysli:

haa...odbieram cyfrowa telewizje naziemna :decayed: tylko ze musze wymienic antene na dachu, bo ta zyje juz wlasnym zyciem czyt.--> zgnita :kox:

Opublikowano

Ktoś jeszcze się wybiera na ten zlot Audi w SWD?

Qrczi...a nie wiem mozno sie wybiore :mysli:

haa...odbieram cyfrowa telewizje naziemna :decayed: tylko ze musze wymienic antene na dachu, bo ta zyje juz wlasnym zyciem czyt.--> zgnita :kox:

zostaw .... ją i tak w przeciagu kilku lat zniknie -> eutanazje jej zrobisz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

po wczorajszym melanżu :kox:

ja do SWD przyjade tylko jestem ciekaw czy w 3 godz zejdzie alko :>[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 12:49_________________________________________________

:blink:
Opublikowano

w 3 h to Ci zejdzie piwo nie alko :gwizdanie:

Opublikowano

zastanawiam sie bo mam "tylko" tvn, puls, polsat sport, polsat, tv4, tv6, tvn7 a jeszcze powinny byc 1, 2, eska tv itd :mysli: wina anteny :?:

hmm...szukam w necie i narazie nic

Opublikowano

w 3 h to Ci zejdzie piwo nie alko :gwizdanie:

:mysli: ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :mysli:

Opublikowano

o..ujałeś nie jedź ,byle stłuczka i bez szmat jesteś :rant: ,

no i Aurelia będzie wolna :naughty::decayed: jak Ty dostaniesz ze 3 lata plus 2 zawiasy

Opublikowano

W SWD pałkarze przeważnie stoją od strony Turzy na byłej stacji klocka lub na przeciw niej więc z drugiej strony SWD.[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:03_________________________________________________Ja też bym nie ryzykował.

Opublikowano

w 3 h to Ci zejdzie piwo nie alko :gwizdanie:

:mysli: ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :mysli:

:wallbash: :wallbash:
Opublikowano

w 3 h to Ci zejdzie piwo nie alko :gwizdanie:

:mysli: ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :mysli:

kobicie daj kółko a ty se za pasażera z 4pak kup na lepszy i taniej Cie to wyjdzie :decayed:
Opublikowano

w 3 h to Ci zejdzie piwo nie alko :gwizdanie:

:mysli: ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :mysli:

kobicie daj kółko a ty se za pasażera z 4pak kup na lepszy i taniej Cie to wyjdzie :decayed:

mam 6pak :> tylko że ona jest przeziebiona :confused4: ale jakos z nia pogadam :naughty:

ale wątpie w jej pomoc :)

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

Wiesiek jak ten zapach dobry to możesz mi też zamówić :wink4: a na spota mogę po ciebie podjechać :naughty:

Opublikowano

w 3 h to Ci zejdzie piwo nie alko :gwizdanie:

:mysli: ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :mysli:

kobicie daj kółko a ty se za pasażera z 4pak kup na lepszy i taniej Cie to wyjdzie :decayed:

mam 6pak :> tylko że ona jest przeziebiona :confused4: ale jakos z nia pogadam :naughty:

ale wątpie w jej pomoc :)

będziesz musiał jej to jakoś wynagrodzić :gwizdanie: :decayed:

nowa sukienka albo torebka :tongue4::polew:

Opublikowano

:hi: po robocie

Wiesiek jak ten zapach dobry to możesz mi też zamówić :wink4: a na spota mogę po ciebie podjechać :naughty:

a Arku jedziesz do SWD :?: byłoby miło :kox:

Opublikowano

haa...juz znalazlem info wprawadzania mux1, mux2, mux3

coraz bardziej sie zastanawiam nad tym swd :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.