Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

do V6 je silicon na wtryskach :embarrassed:
Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

do V6 je silicon na wtryskach :embarrassed:

Co :mysli: chyba zamiast uszczelki

Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

do V6 je silicon na wtryskach :embarrassed:

Co :mysli: chyba zamiast uszczelki

no jakiś poprzesdni du..ek tak zrobił :confused4: ale se to sprostuje :wink4:
Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

do V6 je silicon na wtryskach :embarrassed:

Co :mysli: chyba zamiast uszczelki

no jakiś poprzesdni du..ek tak zrobił :confused4: ale se to sprostuje :wink4:

Mi tez Michal za***przyl caly silnik jakims syfem i u Wojtka czyscili motor z tego badziewia.

Jak do niego zajade to normalnie bede sie musial hamowac by glupot nie narobic.

Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

do V6 je silicon na wtryskach :embarrassed:

Co :mysli: chyba zamiast uszczelki

no jakiś poprzesdni du..ek tak zrobił :confused4: ale se to sprostuje :wink4:

Mi tez Michal za***przyl caly silnik jakims syfem i u Wojtka czyscili motor z tego badziewia.

Jak do niego zajade to normalnie bede sie musial hamowac by glupot nie narobic.

ja o poprzednim włascicielu mówiłem normalnie masakra niewiem kaj on dawał te auto do warsztatu i ten chip :evil: :evil: łogien łogień

już odebrałeś :evil:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 17:20_________________________________________________Artur http://allegro.pl/oryginalne-audi-a8-5x112-biale-zimowki-225-45-i1915802697.html

Opublikowano

se OrI kupuje anie LingLong :tongue4:

Jest ori bo od nowości ino letko ciecze :naughty:

to poxipilina :gwizdanie: :polew:

To nie V6 TDI żeby takie coś odstawiać ,tu się założy nówka uszczelkę :decayed:

Z krauzy :polew: :polew:

Opublikowano

Przeciez te alu to takie jak ja mam :mysli:

Na co mi 2 takie same komplety ?

Na razie moje beda sluzyly :wink4:

Opublikowano

Z krauzy :polew: :polew:

U nas w mieście są typu TWIST, a u was za granicą są WEKI i potrzebujecie uszczelki. :gwizdanie:

Ciekawe co Ci mama godo jak po twojej naprawie brakło uszczelek pod kompot :cool1:

Opublikowano

Z krauzy :polew: :polew:

U nas w mieście są typu TWIST, a u was za granicą są WEKI i potrzebujecie uszczelki. :gwizdanie:

Ciekawe co Ci mama godo jak po twojej naprawie brakło uszczelek pod kompot :cool1:

Nic nie powiedziała ino poszła, wymontowała, czasła na towocie i dali zaprawiała.

Opublikowano
  • Autor
:hi: po robocie
Opublikowano

Z krauzy :polew: :polew:

U nas w mieście są typu TWIST, a u was za granicą są WEKI i potrzebujecie uszczelki. :gwizdanie:

Ciekawe co Ci mama godo jak po twojej naprawie brakło uszczelek pod kompot :cool1:

Nic nie powiedziała ino poszła, wymontowała, czasła na towocie i dali zaprawiała.

Ja i Tomkowi teraz z dekla zaworów ciecze :polew:

:hi: po robocie

:hi:

Opublikowano
  • Autor

kto teraz w niedziele będzie na spocie :?:

Opublikowano

kto teraz w niedziele będzie na spocie :?:

No jak to kto MY !!!

Opublikowano

ja bede - mysle :) byle ciepło było i niewioło :wink4:

Opublikowano
:hi: jo tyż byda :decayed:
Opublikowano

:hi: :hi:

po robocie :gwizdanie: i na dzien dzisiejszy sie deklaruje, ze ja bede :)

Opublikowano

Ja też chcę być :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.