Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek dasz radę stwierdzić co w zawiasie stuka :?:

:mysli:

Ja wymieniłem wszystkie wahacze :naughty:

ja też i to na bank nie one :naughty:

więc pozostają drązki i końcówki :wink4: które Wiesiek ma na sprzedaż bodajże :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też i to na bank nie one :naughty:

No to teraz resztę wymień :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Wiesiek dasz radę stwierdzić co w zawiasie stuka :?:

:mysli:

Ja wymieniłem wszystkie wahacze :naughty:

ja też i to na bank nie one :naughty:

Łączniki stabilizatora też wymieniłeś, bo ja nawet gumy na stabilizatorze.[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:30_________________________________________________

więc pozostają drązki i końcówki :wink4: które Wiesiek ma na sprzedaż bodajże :mysli:

O tak i to 2 kpl.

Opublikowano

obawiam się że to może być magiel :confused4:

Opublikowano

Dzwoniłem do typa 3 razy ale nie odbiera. Też jestem ciekawy czemu środka nie pokazał. Nie ma tej małej płetwy więc navi nie ma, nawet tej małej. Ogólnie to raczej podstawowa wersja, jedynie relingi i listwy fajne no i kolorek mi się podoba. Jak się do niego dodzwonię to pojadę to zobaczyć.

Opublikowano

końcówki były ale łącznik nie :gwizdanie:

Opublikowano

obawiam się że to może być magiel :confused4:

To na postoju jak pokręcisz kierą powinno walić

Opublikowano
  • Autor

obawiam się że to może być magiel :confused4:

najpierw sprawdź drążki :wink4:

Opublikowano

obawiam się że to może być magiel :confused4:

najpierw sprawdź drążki :wink4:

jak nie mam kanała :gwizdanie:
Opublikowano

Dzwoniłem do typa 3 razy ale nie odbiera. Też jestem ciekawy czemu środka nie pokazał. Nie ma tej małej płetwy więc navi nie ma, nawet tej małej. Ogólnie to raczej podstawowa wersja, jedynie relingi i listwy fajne no i kolorek mi się podoba. Jak się do niego dodzwonię to pojadę to zobaczyć.

Na wypas za bardzo nie patrz , bardziej na stan tech. ( historię serwisową ) ... przynajmniej dla mnie to jest najważniejsze przy kupnie auta

Opublikowano

obawiam się że to może być magiel :confused4:

najpierw sprawdź drążki :wink4:

jak nie mam kanała :gwizdanie:

Do tego nie trzeba mieć kanału

Opublikowano

jak nie mam kanała :gwizdanie:

Do tego nie potrzeba kanału :cool1:

Opublikowano

Dzwoniłem do typa 3 razy ale nie odbiera. Też jestem ciekawy czemu środka nie pokazał. Nie ma tej małej płetwy więc navi nie ma, nawet tej małej. Ogólnie to raczej podstawowa wersja, jedynie relingi i listwy fajne no i kolorek mi się podoba. Jak się do niego dodzwonię to pojadę to zobaczyć.

Na wypas za bardzo nie patrz , bardziej na stan tech. ( historię serwisową ) ... przynajmniej dla mnie to jest najważniejsze przy kupnie auta

:good:

Opublikowano

obawiam się że to może być magiel :confused4:

najpierw sprawdź drążki :wink4:

jak nie mam kanała :gwizdanie:

Do tego nie trzeba mieć kanału

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

Zbieram się do roboty. Wyspałem się dzisiaj jak uj, sąsiad przywiózł przyczepę drzewa i napierdalał mi od 11 więc spałem całe 3 godz :angry: .

Opublikowano

dobra mondrale jak nie trza to ni :tongue4:

Opublikowano

Dzwoniłem do typa 3 razy ale nie odbiera. Też jestem ciekawy czemu środka nie pokazał. Nie ma tej małej płetwy więc navi nie ma, nawet tej małej. Ogólnie to raczej podstawowa wersja, jedynie relingi i listwy fajne no i kolorek mi się podoba. Jak się do niego dodzwonię to pojadę to zobaczyć.

Na wypas za bardzo nie patrz , bardziej na stan tech. ( historię serwisową ) ... przynajmniej dla mnie to jest najważniejsze przy kupnie auta

:good:

Szukanie wypasionego a zarazem zadbanego , z jakimś "normalnym" przebiegiem to już na prawdę "szukanie igły w stogu siana" :wink4:

Opublikowano

:siema:

mam 3L środka do czyszczenia felg :naughty: kto chce :gwizdanie:

spoko andy :good:

Opublikowano

Zbieram się do roboty. Wyspałem się dzisiaj jak uj, sąsiad przywiózł przyczepę drzewa i nawalał mi od 11 więc spałem całe 3 godz :angry: .

Norma

Opublikowano

Racja Robert :good: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.