Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: co jo to zech ostatnio lookol :?: musza se przipomniec

Dosyć dużo ostatnich nowości widziałem , ale ...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:36_________________________________________________

no prad masz juz w pstryczku od przednich

Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) :rolleyes:

Robercie...chyba znosz to z grubyy... "kaj je elektryk...Qr*a !! elektryk zmostkuj to..." :kox:

Opublikowano

Robercie...chyba znosz to z grubyy... "kaj je elektryk...Qr*a !! elektryk zmostkuj to..." :kox:

:rolleyes:

Ni ma go , chyba , że śpi za trafokami :evil:

Opublikowano

Qrde nie wspomne se tego :wallbash:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________nii...inaczy "...poszol na wymiana...bogdan zglos do dyspozytora, ze Qr*a elektryk spier*olil ze sciany..."

^^^^^^^^^^^brygada jaskow^^^^^^^^^ :evil:

Opublikowano

Pany tak z innej beczki , oglądał kto z Was jakiś fajny filmik ostatnio ? Teraz mam dużo wolnego czasu i bym obejrzał jakiego dobrego horrora czy thrillera :rolleyes:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:36_________________________________________________

no prad masz juz w pstryczku od przednich

Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) :rolleyes:

wsjo bedzie jak z fabryki. kolega masterxx mi pomoze :)

Opublikowano

Pany tak z innej beczki , oglądał kto z Was jakiś fajny filmik ostatnio ? Teraz mam dużo wolnego czasu i bym obejrzał jakiego dobrego horrora czy thrillera :rolleyes:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:36_________________________________________________

no prad masz juz w pstryczku od przednich

Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) :rolleyes:

wsjo bedzie jak z fabryki. kolega masterxx mi pomoze :)

a no chyba, ze tak :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:45_________________________________________________no rozwali mnie zaraz...swiatlo mi wylaczyli i neta nie mialem :blink: juz drugi raz dzis :kwasny:
Opublikowano

jutro bede czekal na wiesci z warsztatu jak beda zle to wpadne na jakis radiowóz z jastrzebskiej prewencji i uj :decayed: total schade :evil:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:56_________________________________________________of korz ich wina bedzie :polew:

Opublikowano

Pany tak z innej beczki , oglądał kto z Was jakiś fajny filmik ostatnio ? Teraz mam dużo wolnego czasu i bym obejrzał jakiego dobrego horrora czy thrillera :rolleyes:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:36_________________________________________________

no prad masz juz w pstryczku od przednich

Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) :rolleyes:

planete małp nową widziałeś ??

Opublikowano

jutro bede czekal na wiesci z warsztatu jak beda zle to wpadne na jakis radiowóz z jastrzebskiej prewencji i uj :decayed: total schade :evil:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:56_________________________________________________of korz ich wina bedzie :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

dzien dobry lebersy :D

Opublikowano

planete małp nową widziałeś ??

Nie :no:

Mówisz , że dobre :mysli:

Opublikowano

planete małp nową widziałeś ??

Nie :no:

Mówisz , że dobre :mysli:

śmiało można luknąć ;-)[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:01_________________________________________________ja właśnie zabieram się za oglądanie "Blitza" :wink4:

Opublikowano

nii...inaczy "...poszol na wymiana...bogdan zglos do dyspozytora, ze Qr*a elektryk spier*olil ze sciany..."

^^^^^^^^^^^brygada jaskow^^^^^^^^^ :evil:

... "Ślepy" wymiata :naughty::kox::evil:

Opublikowano

ja właśnie zabieram się za oglądanie "Blitza" :wink4:

Miałem ale z napisami , a tego nie lubię :kwasny:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:04_________________________________________________

W tej samej sekundzie oglądałem tą stronkę co to za film i przypomniało mi sie , że to miałem ale z napisami i nie obejrzałem

Opublikowano

dzien dobry lebersy :D

:hi: :hi:

nii...inaczy "...poszol na wymiana...bogdan zglos do dyspozytora, ze Qr*a elektryk spier*olil ze sciany..."

^^^^^^^^^^^brygada jaskow^^^^^^^^^ :evil:

... "Ślepy" wymiata :naughty::kox::evil:

:decayed::evil: ja pierdziu jak on sie pluje jak sie napije :kox:
Opublikowano

jo oglądom ale auf Deutsch :) nie robi mi to różnicy a ściągać nie trzeba a jakość przednia :)

Opublikowano

... "Ślepy" wymiata :naughty::kox::evil:

:decayed::evil: ja pierdziu jak on sie pluje jak sie napije :kox:

Szlechubert jedyn :evil:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:07_________________________________________________

jo oglądom ale auf Deutsch :) nie robi mi to różnicy a ściągać nie trzeba a jakość przednia :)

Ja no jak szprechosz to i obejrzeć możesz :good:

Opublikowano

tlok na swoim miejscu, jutro glowica klap i afn powinien zagadac.

Opublikowano

Jak lubisz Statham'a to obejrzyj sobie też "Mechanik : Prawo zemsty" jak nie widziałeś :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.