Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek ale żech to zajebał , że nie zgłosiłem tego palca jako uraz w pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ciekawe , teraz to już chyba nie da się co ?

no teraz już nie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek ale żech to zajebał , że nie zgłosiłem tego palca jako uraz w pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ciekawe , teraz to już chyba nie da się co ?

.....

jak to mówią "jak się ciulą urodzisz, to kanarkiem nie zdechniesz" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tyś je czasami głubszy, niż dzieci Twojego ojca :facepalm:

Ty to już kwitniesz :chytry:

Opublikowano

jak to mówią "jak się ciulą urodzisz, to kanarkiem nie zdechniesz" :decayed:

Skąd Tyś to wziął , pierwsze słyszę ... to jakieś czeskie powiedzenie ?

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 10:36_________________________________________________

Tyś je czasami głubszy, niż dzieci Twojego ojca :facepalm:

:kox:

Opublikowano

Tyś je czasami głubszy, niż dzieci Twojego ojca :facepalm:

Ty to już kwitniesz :chytry:

Masz palce sprawne to się :jerk: przed robotą :gwizdanie:

Opublikowano

Tyś je czasami głubszy, niż dzieci Twojego ojca :facepalm:

Ty to już kwitniesz :chytry:

Masz palce sprawne to się :jerk: przed robotą :gwizdanie:

Jo to robia tak :sexinbed:

Opublikowano

Jo to robia tak :sexinbed:

:polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-v6-serwis-aso-szwajcaria-C20596260.html co ciekawe takie 3.0 benzyna 2002 rok ma taki przebieg jak większość sprzedawanych u nas Diesli ( czasami i starszych ) :naughty::kox:

Bo tym bogaty szwajcar jeździł :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________

Tyś je czasami głubszy, niż dzieci Twojego ojca :facepalm:

Ty to już kwitniesz :chytry:

Masz palce sprawne to się :jerk: przed robotą :gwizdanie:

Jo to robia tak :sexinbed:

Z Robertem :gwizdanie: fajni z was koledzy :decayed:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-v6-serwis-aso-szwajcaria-C20596260.html co ciekawe takie 3.0 benzyna 2002 rok ma taki przebieg jak większość sprzedawanych u nas Diesli ( czasami i starszych ) :naughty::kox:

Bogaci ludzie i już :naughty:

Opublikowano

Z Robertem :gwizdanie: fajni z was koledzy :decayed:

Chcesz to wpadnij też :naughty::cool1:

Będziesz :sex::decayed:

Opublikowano

Z Robertem :gwizdanie: fajni z was koledzy :decayed:

Z Robertem to się kumpluja ,a to robia z Kaśkami :cool1:

Opublikowano

Z Robertem :gwizdanie: fajni z was koledzy :decayed:

Chcesz to wpadnij też :naughty::cool1:

Będziesz :sex::decayed:

Ja mam inny sposób żeby się rozgrzewać zimą ;) nie to co wy :decayed:

Opublikowano

Z Robertem :gwizdanie: fajni z was koledzy :decayed:

Chcesz to wpadnij też :naughty::cool1:

Będziesz :sex::decayed:

Ja mam inny sposób żeby się rozgrzewać zimą ;) nie to co wy :decayed:

Ty to mosz pojechane :fool: :fool: :fool:

Opublikowano

Ja mam inny sposób żeby się rozgrzewać zimą ;) nie to co wy :decayed:

Jaaa chyba raczej tak :

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja mam inny sposób żeby się rozgrzewać zimą ;) nie to co wy :decayed:

Jaaa chyba raczej tak :

:kox: :kox: :kox:

Ja pierdziu to na granicy z CZ się dzieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 10:53_________________________________________________

To mnie rozyebało :polew: :polew: :polew:

Osz :facepalm:

Opublikowano

Jaaa chyba raczej tak :

:kox: :kox: :kox:

Oj Robert nie musisz nam pokazywać swoich prywatnyh video co z dzekim po pijaku wyrabiasz :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

Oj Robert nie musisz nam pokazywać swoich prywatnyh video co z dzekim po pijaku wyrabiasz :decayed::kox: :kox:

Mój Dżeki jeszcze w Czechach nie był :cool1: :gwizdanie:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.