Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka cisza to myślałem że odśnieżacie :gwizdanie:

kto ma BBC Knowledge ? TOP GEAR :naughty::polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taka cisza to myślałem że odśnieżacie :gwizdanie:

kto ma BBC Knowledge ? TOP GEAR :naughty:

Mam ale teraz jadę po Basię do roboty, wrócę później :przebiegly:

Opublikowano

Taka cisza to myślałem że odśnieżacie :gwizdanie:

U mnie już stopniał :cool1: :gwizdanie:

Przecież mamy wiosnę :decayed:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 16:41_________________________________________________

Mam ale teraz jadę po Basię do roboty, wrócę później :przebiegly:

Pociąg z A6 C5 mieli zrobiony :kox:

Opublikowano

Taka cisza to myślałem że odśnieżacie :gwizdanie:

kto ma BBC Knowledge ? TOP GEAR :naughty::polew:

powtórka z wczoraj :>

Opublikowano

Jestem :evil:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 17:59_________________________________________________Idę :gwizdanie: bo nikogo nie ma :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

Wrzosu odpuść sobie te skóry, ściorane są w h.j :thumbdown: a na tokarza też ci namiar moge dać :wink4:

Opublikowano

:hi:

Prezesie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Prezesie :decayed:

:hi: kierowniku :decayed:

Opublikowano

:hi:

Prezesie :decayed:

:hi: kierowniku :decayed:

Nie mylić z kierowcą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak w B6 i B7 są te same kubły (takie jak ja mam) to tyś jeszcze mało widział :gwizdanie:

A czym się różnią :?: :mysli:

Inaczej mają wyprofilowane oparcie te w B7 według mnie ładniej :wink4:

Artur nie jadą te A6tki :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 19:21_________________________________________________Artur coś dla Ciebie :naughty:http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=149956153&pageNumber=13&__lp=1216&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1

Robert dla Ciebie http://allegro.pl/spojler-hokej-zderzaka-s-line-audi-a4-2001-2004-i1918977298.html

Opublikowano

:hi: po robocie

Wrzosu odpuść sobie te skóry, ściorane są w h.j :thumbdown: a na tokarza też ci namiar moge dać :wink4:

no to odpuszczam je. za to wyrezam ele szyby z tylu :gwizdanie:

Opublikowano

filmik :blink:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________dobry pomysł wrzosu :good: ,ja też chcę :slina::kox:

Opublikowano

ale ogólnie masakryczne cuda Ci ludzie wyprawiali :shocked:

Opublikowano

ale ogólnie masakryczne cuda Ci ludzie wyprawiali :shocked:

jak to mówią "jak się ciulą urodzisz, to kanarkiem nie zdechniesz" :decayed:

Opublikowano

no :naughty:

Opublikowano

filmik :blink:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________dobry pomysł wrzosu :good: ,ja też chcę :slina::kox:

powiedz mi, jak ele tyl chce zalozyc, to musze szyby tez zmienic czy moje da sie przerobic?? nie chce dwoch szyb z 96roku :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:22_________________________________________________kto jedzie na mecz polska wlochy?:D

Opublikowano

ja Ci nowe daty załatwię :wink4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:23_________________________________________________mazaków mam w uj ............... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.