Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze przez to ,ze nie pracuje w weekend :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Grzesiek niestety tak jak przypuszczałem mocowania nie pasują :confused4:

tak jak ci opisywałem moje wyglądają tak

f0ff99da841d5de4m.jpg

Opublikowano

:hi:

po przeczytaniu spamu :zemdlal:

i Krzychu gratulacje za otwarcie 1900 :kox:

Opublikowano

Ja ostatnio przerzuciłem się na Wyborową :good:

Stock nadal jest :good: a ostatnio piłem Soplicę w nowej butelce i jak na razie rewelka :naughty:

Kiedyś tylko Soplicę piłem i była :good: później się nieco "zepsuła" ... ale jeszcze niczym tak się nie zatrułem jak kiedyś "Zawiszą" :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
Opublikowano

A tu Artur się ściga z motorkami po łukach przed Skoczowem :decayed:

http://www.sadistic.pl/porshe-gt3-vs-czuby-na-motorach-vt91185.htm

Cienkie te Porsche :cool1:

cienkie :blink: oj chyba raczej nie :cool1:

Porsche GT3 z motorem :cool1: daj se siana :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek i jak jazda i nowa zawiecha :?: wszystko ok :?:

Opublikowano

:( a widzisz, niby te same w etkce :confused4:

no wiem wlasnie z dworu przeszlem,

Arku... bylem az specjalnie w radlinie u kuzyna (sedanie 99' po lifcie), bo to nie dawalo pokoju :disgust: on nie ma takich, co Ty i ja, tylko podobne do tych co Ci dzis przekazalem :mysli: sam juz nie wiem :wallbash:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:11_________________________________________________byly jakies rozroznienia :?: przedlift czy polift :?: "...ale jak sie Qr*a pytam po co..."

Opublikowano

Wiesiek i jak jazda i nowa zawiecha :?: wszystko ok :?:

Martwa cisza nastała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arku... bylem az specjalnie w radlinie u kuzyna (sedanie 99' po lifcie), bo to nie dawalo pokoju :disgust: on nie ma takich, co Ty i ja, tylko podobne do tych co Ci dzis przekazalem :mysli: sam juz nie wiem :wallbash:

Grzegorz mówiłem to już kiedyś i znów się to potwierdza, że modele z 99 roku to nie do końca polifty, a są to pół na pół przedlifty z poliftami bo niektóre części mają z przedliftów, a buda jest z polifta.[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________

Wiesiek i jak jazda i nowa zawiecha :?: wszystko ok :?:

Martwa cisza nastała :decayed:

oby teraz tak było przez najbliższe 100 tyś km :good:

Opublikowano

jedynie zostaje mi przeprosic :embarrassed: za nie dogodnosci :confused4:

:kwiatek:

a tak apropo, to chyba sie poloze spac, bo jeszcze nie spalem po nocce :kwasny:

Opublikowano

a tak apropo, to chyba sie poloze spac, bo jeszcze nie spalem po nocce :kwasny:

kolorowych :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek nie masz za co przepraszać, to ja dziękuje za pomoc :wink4:

ps: KUPIĘ fotel bujany, nie ma ktoś na sprzedaż :?: :>

Opublikowano

oby teraz tak było przez najbliższe 100 tyś km :good:

U mnie :cool1:

Opublikowano

:blink::good:

Opublikowano

Wiesiek i jak jazda i nowa zawiecha :?: wszystko ok :?:

Martwa cisza nastała :decayed:

No to :good:

Opublikowano

a tak apropo, to chyba sie poloze spac, bo jeszcze nie spalem po nocce :kwasny:

kolorowych :decayed:

taa niech se jeszcze kaszkę zrobi co by na głodno nie musiał zasypiać :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________wstanie o 2 wyspany :> i jego Żonka będzie miała natarczywego :kox::naughty::decayed: chłopa koło siebie

Opublikowano

taa niech se jeszcze kaszkę zrobi co by na głodno nie musiał zasypiać :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________wstanie o 2 wyspany :> i jego Żonka będzie miała natarczywego :kox::naughty::decayed: chłopa koło siebie

Właśnie :naughty:

Ja po nocce w sobotę dopiero wieczorem ( 23:00/24:00 ) zawsze szedłem spać

Opublikowano

:hi:

po przeczytaniu spamu :zemdlal:

systematyczność jest rozwiązaniem ,np.10 x na dzień trzeba wejść i będziesz na bieżąco :gwizdanie: :wink4::)[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:52_________________________________________________

taa niech se jeszcze kaszkę zrobi co by na głodno nie musiał zasypiać :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________wstanie o 2 wyspany :> i jego Żonka będzie miała natarczywego :kox::naughty::decayed: chłopa koło siebie

Właśnie :naughty:

a może taki ma plan :gwizdanie: :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.