Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur FERODO :good: ew. OZ + Ferodo

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Polsce nie ma za free, tylko jak się kogoś da wywalić :naughty:

Dokładnie , w Polsce to za free ew. można wp***dol dostać :cool1::naughty:

Nie bardzo też za darmo nie leją :kox:

Opublikowano
  • Autor

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

Opublikowano

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

na przodek mu wrzuć wentylowane+ nawiercane zadek to co w serii chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288
Opublikowano

W Polsce nie ma za free, tylko jak się kogoś da wywalić :naughty:

Dokładnie , w Polsce to za free ew. można wp***dol dostać :cool1::naughty:

Nie bardzo też za darmo nie leją :kox:

ciągnie od sąsiada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W Polsce nie ma za free, tylko jak się kogoś da wywalić :naughty:

Dokładnie , w Polsce to za free ew. można wp***dol dostać :cool1::naughty:

Nie bardzo też za darmo nie leją :kox:

dokładnie, bo jak wleją to też opie*lą cię na pare zł :decayed:

Opublikowano

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

:gwizdanie: :cool1:

...........chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288

Krzychu za mnie odpowiedział :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:34_________________________________________________

W Polsce nie ma za free, tylko jak się kogoś da wywalić :naughty:

Dokładnie , w Polsce to za free ew. można wp***dol dostać :cool1::naughty:

Nie bardzo też za darmo nie leją :kox:

ciągnie od sąsiada :decayed:

tylko mnie nie sypnij :naughty::decayed:

Opublikowano

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

:gwizdanie: :cool1:

...........chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288

Krzychu za mnie odpowiedział :wink4:

rajdowcy z jastrzębia :decayed:

Opublikowano

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

Opublikowano

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:decayed:

pierwsza kraksa w wieku 13 lat na szutrowej drodze :kox::decayed:

Opublikowano

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Pomyśli się :mysli:

Opublikowano

A po co nawiercane ? Według mnie jeżeli to ma być dla ojca to kup zwykłe gładkie OZ lub Ferodo + klocki Ferodo Premier

Odradzam tarcze ATE Power Disk :thumbdown:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:37_________________________________________________

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

:gwizdanie: :cool1:

...........chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288

Krzychu za mnie odpowiedział :wink4:

rajdowcy z jastrzębia :decayed:

:decayed:

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Pomyśli się :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

:gwizdanie: :cool1:

...........chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288

Krzychu za mnie odpowiedział :wink4:

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

Opublikowano

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Pomyśli się :mysli:

:evil2::evil:

Opublikowano

A po co nawiercane ? Według mnie jeżeli to ma być dla ojca to kup zwykłe gładkie OZ lub Ferodo + klocki Ferodo Premier

Odradzam tarcze ATE Power Disk :thumbdown:

na pewno będą gładkie :wink4:

Opublikowano

A po co nawiercane ? Według mnie jeżeli to ma być dla ojca to kup zwykłe gładkie OZ lub Ferodo + klocki Ferodo Premier

Odradzam tarcze ATE Power Disk :thumbdown:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:37_________________________________________________

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

az Cie nie roztargo :cool1:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:39_________________________________________________

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Pomyśli się :mysli:

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

Opublikowano

a ty śmieszek na l4 i piwo ciągniesz ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.