Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to Robert w majtach :gwizdanie:

david-gandys-penis.jpg

Chciałbyś takie majtasy mieć :naughty: :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:28_________________________________________________

Lubisz to suko :naughty:

Suka to mosz na placu :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chciałbyś takie majtasy mieć :naughty: :gwizdanie: :cool1

Nie stać go :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałbyś takie majtasy mieć :naughty: :gwizdanie: :cool1

Nie stać go :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Ładnie sobie słodzicie :decayed: .

Opublikowano

Panowie, za zgodą Artura chcę wysłać fotę do konkursu. Przygotowałem kilka wersji i chciałbym was prosić o pomoc w wyborze. Dzięki :hi:

ori

sam14191024x768.jpg

1.

sam1419111024x768.jpg

2.

sam14191111024x768.jpg

3.

sam141911111024x768.jpg

4.

sam141911024x768.jpg[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 17:08_________________________________________________Dodam że moim faworytem jest nr. 3 ;)

Opublikowano

ori lub 3

Opublikowano

ORI :good:

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo zdjęcia nie mogą być w żaden sposób poprawiane np. Photoshopem :cool1:

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo zdjęcia nie mogą być w żaden sposób poprawiane np. Photoshopem :cool1:

tu nima photoshopa :cool1: i sie nieznosz :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73064.0

7. Dopuszczone są drobne zmiany typu: HDR; niewielki retusz w postaci zmiany kontrastu, koloru; kadrowanie itp.

Opublikowano

ORI :wink4:

Opublikowano

Hammer sorry ale żadne, za mocno odbija światło twoja szyba, musisz to oprawić i wtedy, kto wie.

Opublikowano
  • Autor

co za poj..y :wallbash:

i po co ten ściągacz jak ja tą śrube wyciągam w 30 sec bez tego ściągacza :decayed:

Qrcze bylem na szrocie...zalatwilem Arku Ci to :) i mam ori korek wlewu paliwa :kox:

:notworthy:

jutro pod wieczór będę dzwonił :wink4:

Panowie, za zgodą Artura chcę wysłać fotę do konkursu. Przygotowałem kilka wersji i chciałbym was prosić o pomoc w wyborze. Dzięki :hi:

ori

sam14191024x768.jpg

1.

sam1419111024x768.jpg

2.

sam14191111024x768.jpg

3.

sam141911111024x768.jpg

4.

sam141911024x768.jpg[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 17:08_________________________________________________Dodam że moim faworytem jest nr. 3 ;)

ja się nie wypowiadam bo się nie znam :no: moje też niby były kiepskie, a jednak udało się :gwizdanie:

ps: nr 1, ale że to ma być na grudzień to lepsza będzie nr 3

Opublikowano

ori korek wlewu mam na stanie, trzeba komus? ;d Tomcio, po srodku czegos brakuje :mysli:

aaa juz wiem, srebrnej b5 na SZO :D

Opublikowano
388472_10150925076645515_294249845514_21701733_456035506_n.jpg
Opublikowano

388472_10150925076645515_294249845514_21701733_456035506_n.jpg

ja yhy mosz szmaki idz do pokoju obok kaj twoja siedzi :P

a nie nom chęci robisz :tongue4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:54_________________________________________________i wogule kto tak mógł Opla zbeszcześcić ;( ;(

Opublikowano

388472_10150925076645515_294249845514_21701733_456035506_n.jpg

ja yhy mosz szmaki idz do pokoju obok kaj twoja siedzi :P

a nie nom chęci robisz :tongue4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:54_________________________________________________i wogule kto tak mógł Opla zbeszcześcić ;( ;(

fajne paryzole, gustowne :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale dobre grzańce z miodem sobie zrobiłem :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jo 2 skonczył na 3 mom ochota :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:01_________________________________________________jeszcze 2 strony sprezcie se synki :kox:

Opublikowano
jeszcze 2 strony sprezcie se synki
jak se chapniesz to Ci gadulec włonczo :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.