Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dosc zadbana wyglada jak na wloszke

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze gadał że komplet nowych opon kupił. Zdjęcia przed naprawą ma, mówił, że może pokazać. Nie mam ciśnienia żeby już kupować, po prostu szukam i jak się coś ciekawego trafi to kupię. Wiesiek czemu z Włoch nie? Pewnie chodzi o to że makaroniarze to tępaki i nie dbają o auta :decayed: . Znam kilka osób które pracują już ładnych kilka lat we Włoszech i mówili mi, że tam ciężko znaleźć auto nie przyhaczone. Coś mi nie pasuje z tym kolesiem że tak szybko chce auto sprzedać. Przecież jak się kupuje auto i wkłada w niego $ to raczej z myślą żeby jeździć a nie sprzedać :mysli: . Z drugiej strony ładnie wygląda i jeśli ten przebieg byłby autentyczny i z autem było wszystko ok to nic tylko brać. Muszę to przemyśleć na spokojnie.

Opublikowano

Jeszcze gadał że komplet nowych opon kupił. Zdjęcia przed naprawą ma, mówił, że może pokazać. Nie mam ciśnienia żeby już kupować, po prostu szukam i jak się coś ciekawego trafi to kupię. Wiesiek czemu z Włoch nie? Pewnie chodzi o to że makaroniarze to tępaki i nie dbają o auta :decayed: . Znam kilka osób które pracują już ładnych kilka lat we Włoszech i mówili mi, że tam ciężko znaleźć auto nie przyhaczone. Coś mi nie pasuje z tym kolesiem że tak szybko chce auto sprzedać. Przecież jak się kupuje auto i wkłada w niego $ to raczej z myślą żeby jeździć a nie sprzedać :mysli: . Z drugiej strony ładnie wygląda i jeśli ten przebieg byłby autentyczny i z autem było wszystko ok to nic tylko brać. Muszę to przemyśleć na spokojnie.

Ja mam też kumpla co szybko auta zmienia (do roku), może kupił tanio, nacieszył się i chce sprzedać bo nowa okazja się szykuje. Różni ludzie są ale niema się co napalać.

Opublikowano

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

za***isty kolor :good:

Opublikowano

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

za***isty kolor :good:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

pytanie do panów od detalingu, kupiliście już ten preparat do czyszczenia felg :?: bo też bym na próbe coś wziął :rolleyes:

Opublikowano

Arek a co Ty myślisz o tym aucie?

Opublikowano

pytanie do panów od detalingu, kupiliście już ten preparat do czyszczenia felg :?: bo też bym na próbe coś wziął :rolleyes:

Jutro zamawiam 3L i w przyszłym tyg. to odbiorę w DE.

Opublikowano
  • Autor

ładne ale: dziwnie niska cena, mały przebieg, no i to co mówiłeś, w ostatnim czasie właściciel wpakował w nią trochę $, a teraz sprzedaje..... :mysli: nie jest daleko, więc tak jak mówił H4mm3R, wziąć kabel i jechać ją konkretnie sprawdzić[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 19:52_________________________________________________

pytanie do panów od detalingu, kupiliście już ten preparat do czyszczenia felg :?: bo też bym na próbe coś wziął :rolleyes:

Jutro zamawiam 3L i w przyszłym tyg. to odbiorę w DE.

ciekawe jakie ceny tych rzeczy były by w AT, muszę poszukać tu takiego sklepu....

Robert mógłbyś sprawdzić ile one kosztują w ASO :gwizdanie:

http://allegro.pl/smoczki-smoczek-dzieciecy-audi-kolekcja-wroclaw-i1872181106.html

Opublikowano

Dzięki, pomyślimy :good: .

Opublikowano

bry wieczor

Opublikowano

znacie jakiegos pompiarza w okolicy co by mi sprawdzil i wymienil koncowke wtrysku?

u Ciebie w Żorach :wink4: facet ma na imię Wojtek nr 601985626

[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:33_________________________________________________

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

za***isty kolor :good:

:shocked:

:sick3:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________

....Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. J.....

nie musi płacić podatku jak jest w przypadku handlarzy :wink4:

.... kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .....

to powiedzmy jakieś 3k dołożył :gwizdanie: czyli hmmm :mysli: :mysli: :mysli: 5k musi zarobić :decayed:

.... we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. .....

Włochy nie prowadzą tej bazy :confused4::no:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:52_________________________________________________

na dosc zadbana wyglada jak na wloszke

kosmetyki czynią cuda :wink4:

patrz na auto H4mm3R'a :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:52_________________________________________________nie no, żarcik :wink4: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________

jest tu kto ?

Opublikowano

znacie jakiegos pompiarza w okolicy co by mi sprawdzil i wymienil koncowke wtrysku?

u Ciebie w Żorach :wink4: facet ma na imię Wojtek nr 601985626

:notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

:wink4:

byłeś na GRILLU w nałeżu ?

dobijamy do 1900 :naughty:

Opublikowano

patrz na auto H4mm3R'a :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4

To fakt :naughty:

jest tu kto ?

JA

Opublikowano

patrz na auto H4mm3R'a :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4

To fakt :naughty:

znacie jakiegos pompiarza w okolicy co by mi sprawdzil i wymienil koncowke wtrysku?

u Ciebie w Żorach :wink4: facet ma na imię Wojtek nr 601985626

[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:33_________________________________________________

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

za***isty kolor :good:

:shocked:

:sick3:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________

....Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. J.....

nie musi płacić podatku jak jest w przypadku handlarzy :wink4:

.... kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .....

to powiedzmy jakieś 3k dołożył :gwizdanie: czyli hmmm :mysli: :mysli: :mysli: 5k musi zarobić :decayed:

.... we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. .....

Włochy nie prowadzą tej bazy :confused4::no:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:52_________________________________________________

na dosc zadbana wyglada jak na wloszke

kosmetyki czynią cuda :wink4:

patrz na auto H4mm3R'a :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:52_________________________________________________nie no, żarcik :wink4: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________

jest tu kto ?

JA

Ni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.