Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

mam zdjęcia tego miejsca co sądzicie o tym :?: :

2011_11_01_15_55_31.jpg 2011_11_01_15_55_39.jpg 2011_11_01_15_55_57.jpg 2011_11_01_15_56_06.jpg

2011_11_01_15_56_15.jpg 2011_11_01_15_56_23.jpg 2011_11_01_15_56_39.jpg 2011_11_01_15_56_57.jpg

2011_11_01_15_57_04.jpg

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

mam zdjęcia tego miejsca co sądzicie o tym :?: :

2011_11_01_15_55_31.jpg 2011_11_01_15_55_39.jpg 2011_11_01_15_55_57.jpg 2011_11_01_15_56_06.jpg

2011_11_01_15_56_15.jpg 2011_11_01_15_56_23.jpg 2011_11_01_15_56_39.jpg 2011_11_01_15_56_57.jpg

2011_11_01_15_57_04.jpg

:hi:

Dla mnie gicior :good:

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

:hi:

mam zdjęcia tego miejsca co sądzicie o tym :?: :

2011_11_01_15_55_31.jpg 2011_11_01_15_55_39.jpg 2011_11_01_15_55_57.jpg 2011_11_01_15_56_06.jpg

2011_11_01_15_56_15.jpg 2011_11_01_15_56_23.jpg 2011_11_01_15_56_39.jpg 2011_11_01_15_56_57.jpg

2011_11_01_15_57_04.jpg

:hi:

Dla mnie gicior :good:

tylko jest problem bo niby tam autami nie mozna wjechac trzeba zaparkować przed tym wjazdem :( [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________to kiedy odprawiamy małą ucztę z karczkiem ,kiełbaską itd. :naughty: :>

Opublikowano

tylko jest problem bo niby tam autami nie mozna wjechac trzeba zaparkować przed tym wjazdem :(

No to staniemy przed wjazdem :wink4:

Opublikowano

tylko jest problem bo niby tam autami nie mozna wjechac trzeba zaparkować przed tym wjazdem :(

No to staniemy przed wjazdem :wink4:

I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie:

Opublikowano

tylko jest problem bo niby tam autami nie mozna wjechac trzeba zaparkować przed tym wjazdem :(

No to staniemy przed wjazdem :wink4:

no ,tylko myślałem tak o Tomaszu i Krzyśku ale to dźwigniemy wjazd i wjadą :):wink4:

Opublikowano

I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie:

Ja tam nie wiem czy Ty w ogóle będziesz mógł tam podjechać :gwizdanie: :mysli:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

tylko jest problem bo niby tam autami nie mozna wjechac trzeba zaparkować przed tym wjazdem :(

No to staniemy przed wjazdem :wink4:

I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie:

właśnie to chciałem powiedzieć :>

Opublikowano

A co za problem po trawie przejechać na ich wehikułach :mysli: najwyżej troszkę się ich popchnie :sex:

:decayed:

Opublikowano

I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie:

Ja tam nie wiem czy Ty w ogóle będziesz mógł tam podjechać :gwizdanie: :mysli:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Bez Ciebie ni :tongue4: tylko zaś siekierką się w palec nie ciachnij :decayed:

Opublikowano

pocisnymy Cie najwyżej po tyj trowie :sex:

:evil2:

Opublikowano

juz jestem :decayed:

tylko jest problem bo niby tam autami nie mozna wjechac trzeba zaparkować przed tym wjazdem :(

No to staniemy przed wjazdem :wink4:

I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

pocisnymy Cie najwyżej po tyj trowie :sex:

:evil2:

:polew: :polew: hasasass...

Opublikowano

:hi:

Jestem

Blant miejscówka :good:

Danielom wyrazy współczucia ;(

Hammer normalnie bych cie zeproł za te gupoty :baseball:

Opublikowano

:polew: :polew:

i weszol terminator :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

i weszol terminator :decayed:

:jaaaaa::nose:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

i jak tam zapalalem swieczki odechem po spotkaniu z goscmi :naughty:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

i jak tam zapalalem swieczki odechem po spotkaniu z goscmi :naughty:

Eeee nie udało się :decayed:

Opublikowano

Qrde mam ochote na piwo a nie mam ;(

Opublikowano

Właśnie idę po drugie :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.