Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jadę na Żory to Cię zgarnę :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 14:23_________________________________________________jakby kto chciał śmigać do Nałęża to o 16:30 w Pawłowicach można kawalkadę zrobić :decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 14:25_________________________________________________ja jestem pod kom :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 14:26_________________________________________________narka

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety w robocie do 21 ;/

Opublikowano

niestety w robocie do 21 ;/

to lipa :thumbdown:

Opublikowano

Wiesiek Dzięki za reanimację lapka :notworthy::good:

Zaś trzeba będzie coś niecoś kiedy :drunk::wink4:

Opublikowano

Wiesiek Dzięki za reanimację lapka :notworthy::good:

Zaś trzeba będzie coś niecoś kiedy :drunk::wink4:

Spoko loko :wink4:

Opublikowano

Wiesiu zerknal byś w etce z czego pasuja tloki do afna? tzn jakie jeszcze inne silniki?

Opublikowano

Wiesiek Dzięki za reanimację lapka :notworthy::good:

Zaś trzeba będzie coś niecoś kiedy :drunk::wink4:

Zaś ten szajs XP zainstalowałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Może ja nie Wiesiek ale ...

36958203.jpg

[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 15:11_________________________________________________

Zaś ten szajs XP zainstalowałeś :gwizdanie:

Ja nic nie instalowałem :cool1:

Opublikowano

Zaś ten szajs XP zainstalowałeś :gwizdanie:

Ja nic nie instalowałem :cool1:

Ty nie, tylko Wiesiek :decayed:

Opublikowano

Ty nie, tylko Wiesiek :decayed:

Z XP było wszystko OK , tylko ja zajebałem i chyba przy wgraniu ORI Worda włączyłem aktualizacje i dziady się pogryzły :rolleyes:

Opublikowano

Ty nie, tylko Wiesiek :decayed:

Z XP było wszystko OK , tylko ja zajebałem i chyba przy wgraniu ORI Worda włączyłem aktualizacje i dziady się pogryzły :rolleyes:

:facepalm:

Opublikowano

Może ja nie Wiesiek ale ...

36958203.jpg

dzieki :notworthy:

Opublikowano

ale jestem dziś wyjebany mam dość wszystkiego ide spać :confused4:

Opublikowano

:hi:

Tomek przyjedz w sobotę wieczorem to oblukamy.

Opublikowano

znacie jakiegos pompiarza w okolicy co by mi sprawdzil i wymienil koncowke wtrysku?

Opublikowano

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

Opublikowano

Fajna jest. Zawsze można podjechać i podpiąć VCDSa i spróbować zczytać przebieg. Ma foty jak auto wyglądało przed naprawą? A olej klocki to znowu nie takie koszta...[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________http://www.sadistic.pl/panda-vt91792.htm :polew: :polew:

Opublikowano

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

Auto z Italii = nie :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.