Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

jadę na Żory to Cię zgarnę :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 14:23_________________________________________________jakby kto chciał śmigać do Nałęża to o 16:30 w Pawłowicach można kawalkadę zrobić :decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 14:25_________________________________________________ja jestem pod kom :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 14:26_________________________________________________narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesiek Dzięki za reanimację lapka :notworthy::good:

Zaś trzeba będzie coś niecoś kiedy :drunk::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek Dzięki za reanimację lapka :notworthy::good:

Zaś trzeba będzie coś niecoś kiedy :drunk::wink4:

Spoko loko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek Dzięki za reanimację lapka :notworthy::good:

Zaś trzeba będzie coś niecoś kiedy :drunk::wink4:

Zaś ten szajs XP zainstalowałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja nie Wiesiek ale ...

36958203.jpg

[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 15:11_________________________________________________

Zaś ten szajs XP zainstalowałeś :gwizdanie:

Ja nic nie instalowałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś ten szajs XP zainstalowałeś :gwizdanie:

Ja nic nie instalowałem :cool1:

Ty nie, tylko Wiesiek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie, tylko Wiesiek :decayed:

Z XP było wszystko OK , tylko ja zajebałem i chyba przy wgraniu ORI Worda włączyłem aktualizacje i dziady się pogryzły :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie, tylko Wiesiek :decayed:

Z XP było wszystko OK , tylko ja zajebałem i chyba przy wgraniu ORI Worda włączyłem aktualizacje i dziady się pogryzły :rolleyes:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kołchoz :polew: :polew: :polew:

http://www.sadistic.pl/technik-rolnik-vt91420.htm[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 16:44_________________________________________________Patt92 a Ty to kto :naughty: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest. Zawsze można podjechać i podpiąć VCDSa i spróbować zczytać przebieg. Ma foty jak auto wyglądało przed naprawą? A olej klocki to znowu nie takie koszta...[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________http://www.sadistic.pl/panda-vt91792.htm :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namierzoną B6 tylko zastanawiam się czy warto http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbany-131km-ksiazka-serwisowa-i1897284067.html . Gadałem z gościem i niby wszystko ok, powiedział że jedynie była prawa strona przytarta i jest zrobiona, poza tym jest ok. Zastanawia mnie tylko to, że kupił ją pół roku temu i już sprzedaje. Jak pytałem czemu to powiedział, że nigdy długo autem nie jeździ :mysli: . Tylko ciekawe po co kupował nowe opony, wymieniał nie dawno olej, filtry i tylne klocki :mysli: .Mówił że sam sprowadził z Włoch z książką i przebieg jest autentyczny w co mi ciężko uwierzyć. Dał mi VIN WAUZZZ8E32A139762 tylko ponoć we Włoszech nie prowadzą historii auta i ciężko to sprawdzić. Niby wszystko ok ale dziwne że po pół roku sprzedaje i przed sprzedażą jeszcze wymieniał części. Co Wy o tym myślicie?

Auto z Italii = nie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...