Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeszcze 2 strony sprezcie se synki
jak se chapniesz to Ci gadulec włonczo :gwizdanie:

zdowo Ci se :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jo 2 skonczył na 3 mom ochota :gwizdanie:

Jo już 3 sączę i coraz większe smaki są :mysli:

:kox:

Opublikowano

jo 2 skonczył na 3 mom ochota :gwizdanie:

Jo już 3 sączę i coraz większe smaki są :mysli:

:kox:

jo na 2 zostana bo 3 i reszta jest w sklepie
Opublikowano

Panowie, za zgodą Artura chcę wysłać fotę do konkursu. Przygotowałem kilka wersji i chciałbym was prosić o pomoc w wyborze. Dzięki :hi:

dobrze ,że wszedłem na neta to przynajmniej wiem ,że chcesz fotę z moim klekotem w tle wysłać :polew: :polew: :polew: :polew:

za zgodą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

jeszcze 2 strony sprezcie se synki
jak se chapniesz to Ci gadulec włonczo :gwizdanie:

też to już kiedyś zauważyłem :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to dzwonisz do Radio Taxi i ci przywiozą :wink4:

Opublikowano

dobrze ,że wszedłem na neta to przynajmniej wiem ,że chcesz fotę z moim klekotem w tle wysłać :polew: :polew: :polew: :polew:

za zgodą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

A co nie pytał o zgodę ?

Pozwij go :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

kto jeszcze nie otwierał setnej strony :?: są chętni :naughty:

Opublikowano

są zapewne tylko nieśmiali są :tongue4:

blancik do swojej uciekł bo znikł :naughty:

Opublikowano

kto jeszcze nie otwierał setnej strony :?: są chętni :naughty:

Krzysztof :mysli: Otwierałeś już stufkę ?

:decayed:

Opublikowano

kto jeszcze nie otwierał setnej strony :?: są chętni :naughty:

Krzysztof :mysli: Otwierałeś już stufkę ?

:decayed:

ni ale mom zamiar i żołądkowej bych se napił :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

no to powoli możesz myśleć w którym monopolowym masz największe zniżki :gwizdanie:

Opublikowano

A mi się wydaje , że już "otwierałeś" :mysli:

Ale nic my nie poczuli :gwizdanie:

Hammer też chyba jeszcze je prawiczek ( w tej kwestii ) :mysli: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________

no to powoli możesz myśleć w którym monopolowym masz największe zniżki :gwizdanie:

Prezes ujął to wyśmienicie :good::naughty:

Opublikowano

dobrze ,że wszedłem na neta to przynajmniej wiem ,że chcesz fotę z moim klekotem w tle wysłać :polew: :polew: :polew: :polew:

za zgodą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

A co nie pytał o zgodę ?

Pozwij go :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

postawi flacha i sie dogadamy :wink4:

Opublikowano

postawi flacha i sie dogadamy :wink4:

Ja on Ci flacha postawi :gwizdanie: musiałbym go nie znać :cool1:

Opublikowano

synki jo flacha mom ale tako 0,7l na 6chopa(lub wiecej) z dupnym spustem i przewazne wszyscy sa kierowcy to nima sensu :no:

Opublikowano

synki jo flacha mom ale tako 0,7l na 6chopa(lub wiecej) z dupnym spustem i przewazne wszyscy sa kierowcy to nima sensu :no:

0.7 na 6 chłopa :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przecież się k..na nie będę bronił jak będzie chciał postawić 2 :wink4::decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________

synki jo flacha mom ale tako 0,7l na 6chopa(lub wiecej) z dupnym spustem i przewazne wszyscy sa kierowcy to nima sensu :no:

0.7 na 6 chłopa :mysli:

:polew: :polew: :polew:

to nie przejdzie :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

za mało :confused4: zdecydowanie za mało :evil:

Opublikowano

1 X 0.7 na 6 chłopa chce postawić :OMG::facepalm:

Opublikowano

synki jo flacha mom ale tako 0,7l na 6chopa(lub wiecej) z dupnym spustem i przewazne wszyscy sa kierowcy to nima sensu :no:

0.7 na 6 chłopa :mysli:

:polew: :polew: :polew:

no smech na sali , 0,5l na głowa :naughty: to idzie usz godać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.