Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja będę w SR koło 14-15 to podjadę zobaczyć ile sp.....ył :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no Tomek mi to kiedyś też tak tłumaczył :gwizdanie:

dev :wink4:

:good:

Opublikowano
  • Autor

a w naszej "cywilnej" jeździe coś da większa tarcza :?: tylko w sytuacjach gdzie trzeba będzie mocno shamować samochód i to raz czy dwa razy pod rząd bo później będzie już gorzej....

a ja wiem do czego służy nacinana i nawiercana tarcza więc to polecam, ten kto nie wie będzie mówił że to tylko wizualny bajer tak samo jak większe tarcze które wiążą się z większymi kosztami :wink4:

Pogadaj kiedyś na ten temat z Devastation'em ( gościu troszkę się zna w tym temacie ) to Ci wytłumaczy o co chodzi :wink4:

Jak masz nacinane/nawiercane potrzeba twardszego klocka , a co za tym idzie , potrzeba konkretnego hamowania i to często , żeby był rozgrzany ( tarcza też ) żeby to hamowało , jak nie będziesz deptał ciągle pedału hamulca to siła hamowania będzie gorsza od serii bo zestaw będzie zimny ... tyle

Każdy robi jak chce :wink4:

nie jestem expertem od tych rzeczy ale też swoje wiem więc nie musze nikogo prosić aby mi tłumaczył :wink4:

ps: każdy klocek i tarcze trzeba rozgrzać aby dobrze hamowały :gwizdanie:

ps2: (do pogrubionego tekstu) jak już raz pisałem i Artur również jego ojciec jeździ dość ostro więc częste i konkretne hamowanie napewno jest więc co się w takim przypadku spisze :?: :cool1: (sam to napisałeś)

Opublikowano

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

sam walczysz :?: o której zaczynasz :?: chętnie bym ci pomógł (choć tak mógłbym ci się zrewanżować) ale jutro w domu będę dopiero pod wieczór :confused4:

Od południa :wink4:

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

Wiesiek sprawdź sobie od razu gumowe osłony na drążkach ( te co na maglu są naciągnięte ) , jak pęknie któraś magiel się rozciecze raz dwa

OK

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

To później :naughty:

Opublikowano

ps: każdy klocek i tarcze trzeba rozgrzać aby dobrze hamowały :gwizdanie:

Ale takie a'la "sportowe" trzeba duuuuużo dłużej :wink4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 23:05_________________________________________________

OK

Jak co to mam ORI używki , ale jeszcze całkiem dobre z poprzedniej :a4fan::wink4:

Opublikowano

Jak co to mam ORI używki , ale jeszcze całkiem dobre z poprzedniej :a4fan::wink4:

:good:

Opublikowano

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

To później :naughty:

wiem wiem ale ze mam caly silnik rozbrojony i z miska troche przeszedlem to sluze rada :)

Opublikowano
  • Autor

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

a w poliftach jest jeszcze uszczelka :mysli: a nie na klej :gwizdanie:

Opublikowano

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

To później :naughty:

wiem wiem ale ze mam caly silnik rozbrojony i z miska troche przeszedlem to sluze rada :)

A jakie problemy :?:

Opublikowano

dobra Pany idę wziąć na oko puki można :gwizdanie: :wink4: ,

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi: nara lece w kime jutro za wawe trza śmigać pozdro :>
Opublikowano

a w poliftach jest jeszcze uszczelka :mysli: a nie na klej :gwizdanie:

A Daniel ma polifta :mysli::wink4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 23:16_________________________________________________

ps2: (do pogrubionego tekstu) jak już raz pisałem i Artur również jego ojciec jeździ dość ostro więc częste i konkretne hamowanie napewno jest więc co się w takim przypadku spisze :?: :cool1: (sam to napisałeś)

No chyba , że z niego taki hardcorowiec jak Artur , wtedy takie heble mogą się spisać :good::wink4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 23:18_________________________________________________

:hi: :hi: nara lece w kime jutro za wawe trza śmigać pozdro :>

Nara :hi:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 23:18_________________________________________________

dobra Pany idę wziąć na oko puki można :gwizdanie: :wink4: ,

:hi:

Nara :hi:

Opublikowano

W AFN jest uszczelka to i AVG będzie.

Opublikowano

W AFN jest uszczelka to i AVG będzie.

Jest uszczelka matalowo-gumowa ( uszczelka razem z ogranicznikiem fali olejowej ) , w poliftach jest silikon :wink4:

Opublikowano

Spadam co kimnąć narka :hi:

Opublikowano

Spadam co kimnąć narka :hi:

Nara :hi:

Nie narób się :wink4::good:

Opublikowano

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

To później :naughty:

wiem wiem ale ze mam caly silnik rozbrojony i z miska troche przeszedlem to sluze rada :)

A jakie problemy :?:

napewno trza zrzucic z poduch i dzwignac jakies 10-12cm do gory motor zeby wyszla nad kolyska, chyba ze zrzucisz ja co polecam teraz jak rozbierasz zawieche.. pozatym 2 sruby z tylu miski nas ktore trzeba ustawic kolo zamachowe zeby wejsc kluczem w wyciecie. u mnie to bylo niemozliwe bo wal zablokowany ;/ ale plaskim jakos to odkrecilem. [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 23:30_________________________________________________pozatym z przodu jest blacha ktora trzeba odkrecic zeby miska wyszla a zeby ja wyjac trzeba odkrecic 2 sruby z czego jedna jest pod napinaczem z paska klimy i ciezko wychodzi a bez sciagnietego przodu ciezko fest reke tam wlozyc.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry Synki :hi:

i dzieki za wsparcie w ogole :kox:

bo tyn Robert to jo nie wiem kaj on sie chowie na GRUBIE chyba :gwizdanie:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.