Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:48_________________________________________________Cytat: cabriofan 04 Listopad 2011, 18:59

Pany kto ma czas i klucz do świec-musze powykręcać i posprawdzać w jakim są stanie , kable też czy któryś nie ma przebicia

Pioter za grosze kupisz taki klucz w OBI , PRAKTIKER itp. ... świec się nie sprawdza tylko wymienia , tym bardziej , że jeździsz na LPG a i do najdroższych części nie należą wink4 Kupuj NGK albo DENSO good

Roberto wolałbym podjechac do Ciebie z Krupnikiem niż klucz kupować :wink4: Przydałoby sie jakies logi dyn porobić tez A poza tym to chyba raczej któryś kabel,bo kpl. świec wymieniałem nie aż tak dawno temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krupnikiem to do Wieska :decayed:

Albo Stock-iem :naughty: [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:03_________________________________________________W każdym razie jak ktoś pomoże to się odwdzięczę :wink4: Jakby coś będę pod telefonem [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:06_________________________________________________ide do sklepu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert robiłem na szybciora :gwizdanie:

sam24321280x768.jpg

sam24331280x768.jpg

sam24341280x768.jpg

sam24351280x768.jpg

sam24361280x768.jpg

sam24371280x768.jpg

sam24381280x768.jpg

sam24391280x768.jpg

Jak gościu wysłał, to w środę będę to mieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt :shocked: :shocked:

Bez wysiłku można się pozbyć większy brud, na większą smołę trzeba jeszcze raz nałożyć. Środek nie jest toksyczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:48_________________________________________________Cytat: cabriofan 04 Listopad 2011, 18:59

Pany kto ma czas i klucz do świec-musze powykręcać i posprawdzać w jakim są stanie , kable też czy któryś nie ma przebicia

Pioter za grosze kupisz taki klucz w OBI , PRAKTIKER itp. ... świec się nie sprawdza tylko wymienia , tym bardziej , że jeździsz na LPG a i do najdroższych części nie należą wink4 Kupuj NGK albo DENSO good

Roberto wolałbym podjechac do Ciebie z Krupnikiem niż klucz kupować :wink4: Przydałoby sie jakies logi dyn porobić tez A poza tym to chyba raczej któryś kabel,bo kpl. świec wymieniałem nie aż tak dawno temu

Pioter naucz się cytować :!: :evil:

Ty i tak miales "czyste" te felgi, jakbys moje widzial :D tam by sie mogl ten srodek wykazac.

dokładnie :gwizdanie:

ciekawe jakby mu poszło z moimi zimowymi felgami :mysli:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:37_________________________________________________H4mm3R ile taka buteleczka kosztuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R ile taka buteleczka kosztuje :?:

Za te 750ml w niemcowni chcą prawie 15eu, ja kupiłem w promocji za 7eu. Teraz zamówiłem 3L, co wychodzi jakieś 40zł za 1L i oczywiście będę sprzedawał po 0,5l ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Patrz jacy aktywni a wczoraj to samego mnie zostawili :confused4:, oprócz Roberta bo on zachorował poważnie :kwasny:

Z Krupnikiem to do Wieska :decayed:

Panowie KRUPNIKA już nie pijemy, zrobiła się z niego niezła trucizna, nie kupujcie już tego.[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 11:06_________________________________________________

efekt :shocked: :shocked:

Bez wysiłku można się pozbyć większy brud, na większą smołę trzeba jeszcze raz nałożyć. Środek nie jest toksyczny ;)

Jak tak patrzę a auto myję rzadko to nie potrzebne mi to jest, normalnie umyta felga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt :shocked: :shocked:

Bez wysiłku można się pozbyć większy brud, na większą smołę trzeba jeszcze raz nałożyć. Środek nie jest toksyczny ;)

Jak tak patrzę a auto myję rzadko to nie potrzebne mi to jest, normalnie umyta felga.

Jak ktoś ma duże koło i trudny wzór, to się nayebie z szczoteczką do zębów, żeby felga była idealnie czysta. A to dużo lepiej reaguje z brudem i pozwala go łatwiej zmyć. Masz motor to wiesz ile jest dupczenie żeby felgi były idealnie czyste :cool1: ten środek na pewno nie odnowi felgów, nie powiększy ich rozmiaru, nie przerobi ich na złoto, tylko ułatwia mycie i pozbycie się smoły. Ale skoro nie masz takich problemów to faktycznie nie jest Ci to potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Panowie KRUPNIKA już nie pijemy, zrobiła się z niego niezła trucizna, nie kupujcie już tego.

Dokładnie :sick3::thumbdown:

Ja ostatnio przerzuciłem się na Wyborową :good:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 11:36_________________________________________________

Patrz jacy aktywni a wczoraj to samego mnie zostawili :confused4:, oprócz Roberta bo on zachorował poważnie :kwasny:

Poważnie jak poważnie , ale przejebane jest :kwasny:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 11:37_________________________________________________

Robert robiłem na szybciora :gwizdanie:

sam24321280x768.jpg

sam24331280x768.jpg

sam24341280x768.jpg

sam24351280x768.jpg

sam24361280x768.jpg

sam24371280x768.jpg

sam24381280x768.jpg

sam24391280x768.jpg

Jak gościu wysłał, to w środę będę to mieć :wink4:

Ale w środku ujebane te felgi masz :gwizdanie:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________

Przydałoby sie jakies logi dyn porobić tez A poza tym to chyba raczej któryś kabel,bo kpl. świec wymieniałem nie aż tak dawno temu

Ciekawe co Ty też chcesz za logi dynamiczne robić w Twojej furze :mysli:

Kable popsikaj lekko wodą wieczorem i odpal silnik , wtedy zobaczysz czy gdzieś coś przeskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przerzuciłem się na Wyborową :good:

Stock nadal jest :good: a ostatnio piłem Soplicę w nowej butelce i jak na razie rewelka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Artur się ściga z motorkami po łukach przed Skoczowem :decayed:

http://www.sadistic.pl/porshe-gt3-vs-czuby-na-motorach-vt91185.htm

Cienkie te Porsche :cool1:

cienkie :blink: oj chyba raczej nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Artur się ściga z motorkami po łukach przed Skoczowem :decayed:

http://www.sadistic.pl/porshe-gt3-vs-czuby-na-motorach-vt91185.htm

Cienkie te Porsche :cool1:

cienkie :blink: oj chyba raczej nie :cool1:

Wiesiek ostatnio zmierzły jest i nic mu nie pasuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...