Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

:gwizdanie: :cool1:

...........chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288

Krzychu za mnie odpowiedział :wink4:

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

ma 15 :embarrassed: do końca zimy ,a później na lato 17 mają wejść ,hamulce mają być lepsze i nie 6-cio tłoczkowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

Dla mnie bez sensu , jak już to jechać w górę ze średnicą ... nacinane , nawiercane , szkoda klocków a i tak w naszej "cywilnej" jeździe nic to nie da ... ale każdy robi jak chce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Pomyśli się :mysli:

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

No i ojciec Artura potrzebuje tego najbardziej :rolleyes:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:43_________________________________________________

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed:

łojojoj :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

trza mieć dobre kierowniczki w nadkolach :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed

Te synek :bicz3:

:kox: mamy se iść :decayed::polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 15 :embarrassed:

No to nic innego nie wejdzie poza serią jaką ma :wink4:

Na większe to co najmniej 16" ale tylko ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

Dla mnie bez sensu , jak już to jechać w górę ze średnicą ... nacinane , nawiercane , szkoda klocków a i tak w naszej "cywilnej" jeździe nic to nie da ... ale każdy robi jak chce :wink4:

a w naszej "cywilnej" jeździe coś da większa tarcza :?: tylko w sytuacjach gdzie trzeba będzie mocno shamować samochód i to raz czy dwa razy pod rząd bo później będzie już gorzej....

a ja wiem do czego służy nacinana i nawiercana tarcza więc to polecam, ten kto nie wie będzie mówił że to tylko wizualny bajer tak samo jak większe tarcze które wiążą się z większymi kosztami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę graty skompletować przez zimę ,a na wiosnę upgrade :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:47_________________________________________________

Ale mi neta muli ja pieprze :kwasny:

albo się śpiący robisz i Ci się czytać nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

No i ojciec Artura potrzebuje tego najbardziej :rolleyes:

no przecież Artur pisał jak jego ojciec jeździ :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo się śpiący robisz i Ci się czytać nie chce :decayed

O następny chętny :gwizdanie:

:decayed:

to ja drugi w kolejce jak szybko i dobrze policzyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

No i ojciec Artura potrzebuje tego najbardziej :rolleyes:

no przecież Artur pisał jak jego ojciec jeździ :cool1:

On mnie uczył :guma::punk::yeah:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:54_________________________________________________

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

pójdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w naszej "cywilnej" jeździe coś da większa tarcza :?: tylko w sytuacjach gdzie trzeba będzie mocno shamować samochód i to raz czy dwa razy pod rząd bo później będzie już gorzej....

a ja wiem do czego służy nacinana i nawiercana tarcza więc to polecam, ten kto nie wie będzie mówił że to tylko wizualny bajer tak samo jak większe tarcze które wiążą się z większymi kosztami :wink4:

Pogadaj kiedyś na ten temat z Devastation'em ( gościu troszkę się zna w tym temacie ) to Ci wytłumaczy o co chodzi :wink4:

Jak masz nacinane/nawiercane potrzeba twardszego klocka , a co za tym idzie , potrzeba konkretnego hamowania i to często , żeby był rozgrzany ( tarcza też ) żeby to hamowało , jak nie będziesz deptał ciągle pedału hamulca to siła hamowania będzie gorsza od serii bo zestaw będzie zimny ... tyle

Każdy robi jak chce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Tomek mi to kiedyś też tak tłumaczył :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:57_________________________________________________

no Tomek mi to kiedyś też tak tłumaczył :gwizdanie:

dev :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

sam walczysz :?: o której zaczynasz :?: chętnie bym ci pomógł (choć tak mógłbym ci się zrewanżować) ale jutro w domu będę dopiero pod wieczór :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

Wiesiek sprawdź sobie od razu gumowe osłony na drążkach ( te co na maglu są naciągnięte ) , jak pęknie któraś magiel się rozciecze raz dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...