Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur ty mosz B5 przeca :rolleyes: czyli do ojcowozu :P

do ojca :wink4:

domyślam się że ojciec nie pali aktualnych hamulców więc po co sobie robić niepotrzebne wydatki :?: (koszt jarzm i większych tarcz)

:gwizdanie: :cool1:

...........chyba że ty mosz żyłka kierowcy po tacie i on jezdzi tak jak ty :P to tak jak H4mm3r wrzuc 320/288

Krzychu za mnie odpowiedział :wink4:

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

ma 15 :embarrassed: do końca zimy ,a później na lato 17 mają wejść ,hamulce mają być lepsze i nie 6-cio tłoczkowe :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

Dla mnie bez sensu , jak już to jechać w górę ze średnicą ... nacinane , nawiercane , szkoda klocków a i tak w naszej "cywilnej" jeździe nic to nie da ... ale każdy robi jak chce :wink4:

Opublikowano

Choć badboy i za darmo łapnie :decayed:

jeszcze sie nie zdarzyło :gwizdanie: :cool1:

Pomyśli się :mysli:

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed

Te synek :bicz3:

Opublikowano

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

No i ojciec Artura potrzebuje tego najbardziej :rolleyes:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:43_________________________________________________

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed:

łojojoj :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

trza mieć dobre kierowniczki w nadkolach :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________

chcesz dociągnyć do rynty to nie mądruj :decayed

Te synek :bicz3:

:kox: mamy se iść :decayed::polew::tongue4:

Opublikowano

ma 15 :embarrassed:

No to nic innego nie wejdzie poza serią jaką ma :wink4:

Na większe to co najmniej 16" ale tylko ORI

Opublikowano

Ale mi neta muli ja pier**le :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no to niech ojciec zainwestuje w porządne tarcze, najlepiej nacinane tak aby szybciej pozbywać się gazów powstałych między klockami i tarczą, a napewno ich nie spali. no chyba że ma takie felgi z pod których chce pokazać czerwone 6-cio tłoczkowe zaciski :gwizdanie:

Dla mnie bez sensu , jak już to jechać w górę ze średnicą ... nacinane , nawiercane , szkoda klocków a i tak w naszej "cywilnej" jeździe nic to nie da ... ale każdy robi jak chce :wink4:

a w naszej "cywilnej" jeździe coś da większa tarcza :?: tylko w sytuacjach gdzie trzeba będzie mocno shamować samochód i to raz czy dwa razy pod rząd bo później będzie już gorzej....

a ja wiem do czego służy nacinana i nawiercana tarcza więc to polecam, ten kto nie wie będzie mówił że to tylko wizualny bajer tak samo jak większe tarcze które wiążą się z większymi kosztami :wink4:

Opublikowano

chcę graty skompletować przez zimę ,a na wiosnę upgrade :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:47_________________________________________________

Ale mi neta muli ja pieprze :kwasny:

albo się śpiący robisz i Ci się czytać nie chce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

No i ojciec Artura potrzebuje tego najbardziej :rolleyes:

no przecież Artur pisał jak jego ojciec jeździ :cool1:

Opublikowano

albo się śpiący robisz i Ci się czytać nie chce :decayed:

O następny chętny :gwizdanie:

Opublikowano

albo się śpiący robisz i Ci się czytać nie chce :decayed

O następny chętny :gwizdanie:

:decayed:

to ja drugi w kolejce jak szybko i dobrze policzyłem :decayed:

Opublikowano

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

Opublikowano

A po co nawiercane ?

do szybszego schładzania tarcz :gwizdanie:

No i ojciec Artura potrzebuje tego najbardziej :rolleyes:

no przecież Artur pisał jak jego ojciec jeździ :cool1:

On mnie uczył :guma::punk::yeah:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:54_________________________________________________

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

pójdzie :wink4:

Opublikowano

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

jak bedziesz wymienial uszczelke pod miska to sluze rada :D

Opublikowano

a w naszej "cywilnej" jeździe coś da większa tarcza :?: tylko w sytuacjach gdzie trzeba będzie mocno shamować samochód i to raz czy dwa razy pod rząd bo później będzie już gorzej....

a ja wiem do czego służy nacinana i nawiercana tarcza więc to polecam, ten kto nie wie będzie mówił że to tylko wizualny bajer tak samo jak większe tarcze które wiążą się z większymi kosztami :wink4:

Pogadaj kiedyś na ten temat z Devastation'em ( gościu troszkę się zna w tym temacie ) to Ci wytłumaczy o co chodzi :wink4:

Jak masz nacinane/nawiercane potrzeba twardszego klocka , a co za tym idzie , potrzeba konkretnego hamowania i to często , żeby był rozgrzany ( tarcza też ) żeby to hamowało , jak nie będziesz deptał ciągle pedału hamulca to siła hamowania będzie gorsza od serii bo zestaw będzie zimny ... tyle

Każdy robi jak chce :wink4:

Opublikowano

no Tomek mi to kiedyś też tak tłumaczył :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:57_________________________________________________

no Tomek mi to kiedyś też tak tłumaczył :gwizdanie:

dev :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

sam walczysz :?: o której zaczynasz :?: chętnie bym ci pomógł (choć tak mógłbym ci się zrewanżować) ale jutro w domu będę dopiero pod wieczór :confused4:

Opublikowano

Jutro wymiana zawiasu z przodu ,ciekawe jak pójdzie :gwizdanie:

Wiesiek sprawdź sobie od razu gumowe osłony na drążkach ( te co na maglu są naciągnięte ) , jak pęknie któraś magiel się rozciecze raz dwa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.